• 60 59:56
    2
    Patrik ADÁMEK

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Florbalová akademie MB 1:4
branky: 50. Šimon Říha - 7. Radovan Kohút, 23. Kryštof Šlambora, 32. Kryštof Šlambora, 41. Jiří Krouský; rozhodčí: Vladimír Lešák - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:6; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: David Stibor 25 - Vojtěch Šimon 33; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Je to tak, dneska jsme byli horší. Nedali jsme si kloudnou přihrávku, míček nám skákal a řešili jsme špatně nabídnuté šance. Díky soupeři a rozhodčím za utkání a divákům, že přišli. Příště jim snad nabídneme hezčí podívanou...
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Dnes jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Zápas jsme si komplikovali hrou v oslabení, ale ta jsme dobře odbránili a odblokovali. Navíc domácím moc nešla šikovnost a karta na čepelích. Výborný výkon našeho brankáře Vojty. Věříme, že touto výhrou se odrazíme k lepším divizním zítřkům. Díky všem za utkání, divákům za kulisu.
60:00 Střely ve 3. části: 16:5
59:56 Vyloučen hráč #74 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za špatné střídání
59:22 Stibor vychytal samostatný únik Stehlíka
57:54 Dnešní utkání sleduje 85 diváků
57:14 Domácí hrají v 6 proti 4
57:00 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
57:00 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zdržování hry
57:00 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
53:14 Hosté budou hrát svou první přesilovou hru v zápase
53:13 Vyloučen hráč #55 David Stibor družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
49:27 Říha přesně trefil míček ze vzduchu a snižuje tak náskok hostí
49:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #18 Martin Heřmanský (1:4)
48:42 Vašák nedokázal potrestat chybu v rozehrávce
45:22 Brankář hostí rychlým skokem vynuloval Hráského
44:56 Janíček ani na dvakrát nepřekonal braknáře
43:16 Háze se skvěle zorientoval v předbrankovém prostoru, následně ale přestřelil bránu
41:59 Šimek našel Hráského na ose hřistě, jeho střelu ale zblokoval obránce
40:37 Krouský střelou na vzdálenější tyč zvyšuje náskok hostí
40:36 GÓL Florbalová akademie MB! 0:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #89 Radovan Kohút (0:4)
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
38:31 Hostím se daří blokovat skoro každou střelu domácích
35:33 Heřmanský backhandem trefuje horní tyč
34:32 Stibor dokázal zneškodnit střelu i následnou dorážku
31:38 Šlambora střílí díky šťastnému odrazu svůj druhý gól
31:37 GÓL Florbalová akademie MB! 0:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #14 Albert Vocel (0:3)
28:24 I přes pár vypracovaných šancí při přesilovce, domácí stále čekají na první gól v utkání
26:25 Domácí budou už podruhé v zápase hrát přesilovku 5 na 3
26:24 Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
25:20 Vyloučen hráč #8 Kryštof Šlambora družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
25:17 Suk po rychlé narážečce s Janíčkem těsně minul bránu
22:59 Šlambora přesnou střelou zvyšuje skóre
22:58 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (0:2)
11:28 Po faulu ve velkém brankovišti následuje přesilovka 5 na 3
11:27 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za držení
10:37 Domácí si zahrají první přesilovou hru v utkání
10:36 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
07:04 Adámek backhandem a zády k bráně jen těsně minul
06:38 Hosté se střelou od mantinelu ujímají vedení
06:37 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #89 Radovan Kohút, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (0:1)
02:16 Heřmanský ohrozil bránu z poloviny hřiště
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté