8:4
    David HORÁČEK
    (Jaroš)

Florbalová akademie MB - FBC Liberec B 8:4
branky: 6. Aleš Tůma, 8. Jiří Krouský, 8. Tadeáš Korolevyč, 17. Vojtěch Hrůza, 32. Tomáš Malý, 38. Aleš Tůma, 43. Vojtěch Starý, 48. Hieu La - 13. Oliver Bäcksbacka, 24. Lukáš Kořínek, 40. Bohuslav Ferdan, 60. David Horáček; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3 + Michal Stehlík 4:3; využití: 2:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon 22 - Dominik Plíšek 11; po třetinách: 4:1, 2:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Pecháček Jakub (Vedoucí): Hyvää tekemistä alkuun, mutta peli levisi käsiin loppua kohden. Tuhlailtiin paikkoja vähän liikaa ja ensi matsiin täytyy parantaa rutkasti viimeistelyä. Ei pystytty hyödyntämään vastustajan avointa painetta ja otettiin suhteellisen paljon vastahyökkäyksiä omiin. Ensi kerralla paremmin. n nVzkaz od našeho nového kapitána Olivera: "Bylo mi ctí tu dnes dělat kapitána takto statečnému týmu. Kluci bojovali až do poslední chvilky, ale bohužel to nevyšlo. Kdybych dal více gólů dopadlo by to jinak. Děkuji klukům za příležitost jim dělat kapitána. Děkujeme soupeři, divákům, roztleskávačkám a rozhodřím za utkání. "
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Za výhrou jsme si šli od samého začátku zápasu. Získané tři body nakonec ale musely být celkem vybojované, soupeř v určitých fázích a jednotlivcích prokázal dobrou kvalitu. Utkání jsme si zbytečně komplikovali naší občasnou klasickou nedisciplinovaností. Díky za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:49 Hosté stále v šesti a Šimon má plné ruce práce.
59:32 GÓL FBC Liberec B! 8:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #11 Jakub Jaroš (8:4)
59:10 Timeout FBC Liberec B
59:10 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost
59:10 Hosté v šesti.
58:19 Dlouhé nahození k bráně hostů nebylo příliš efektivní, protože míček nám byl vzápětí vrácen na místo, odkud byl vyslán.
54:32 Bäcksbacka obkroužil naši bránu, ale nakonec se netrefil.
53:34 Hrůza trefuje boční síť.
51:58 Horáček trefuje hráče přímo před sebou.
49:31 Šimon si poradil s nebezpečnou dorážkou.
48:49 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
47:54 GÓL Florbalová akademie MB! 8:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #8 Kryštof Šlambora (8:3)
45:49 Kořínek prověřil, jestli si Šimon hlídá bližší tyč.
44:48 Kombinace Hrůzy a Hieu La - finální přihrávka byla na Hrůzu moc rychlá.
43:54 Pánek přihrává Ulmanovi a ten neplánovaně posílá míček mimo hřiště.
42:48 GÓL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #44 Aleš Tůma (7:3)
41:39 Domácí se museli vrátit až k vlastní bráně a hosté tak získali cenný čas.
41:01 Vyloučen hráč #6 Oliver Bäcksbacka družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
40:40 Plíšek vychytal gólovou tutovku. Dobrá práce.
40:01 Na buly opět úspěšnější hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
39:02 GÓL FBC Liberec B! 6:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #39 David Horáček (6:3)
38:26 Korolevyčova nahrávka neprošla přes Pecháčka.
37:48 GÓL Florbalová akademie MB! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #97 Tomáš Malý (6:2)
37:34 Další souboj u mantinelu a rozhodčí přisuzují míček hostům.
35:30 Valíček běží dál, ale bez míčku, takže domácí obránci mají opět plné ruce práce.
34:23 Malý přihrává Hrůzovi, ten tu hroznou přihrávku nezpracoval a v souboji o míček jsou nakonec úspěšnější hosté.
32:24 Bäcksbacka posílá přihrávku Ferdanovi, ten přestřeluje Šimonovu bránu.
31:16 GÓL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (5:2)
30:37 Ulman kombinuje s Tůmou, závěrečná střela je zblokována obranou hostů.
29:56 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #6 Oliver Bäcksbacka.
28:47 Vyloučen hráč #23 Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
28:00 Hrůza blokuje prudkou střelu hostů.
27:01 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
25:19 Na druhé straně se nyní Horáček pokusil prostřelit Šimona - bez úspěchu.
24:26 Krouský v dobré pozici u brány, ale promáchl.
23:46 GÓL FBC Liberec B! 4:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #6 Oliver Bäcksbacka (4:2)
22:31 Bäcksbacka přihrává Pecháčkovi, ten nahrávku nezpracoval ideálně, takže přesilovka bude pokračovat.
21:50 Vyloučen hráč #21 Tadeáš Korolevyč družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
20:21 První střelecký pokus v této třetině v provedení hostujícího celku. Šimon bez větších problémů chytá.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:10 Poslední sekundy jsou na hřišti ve znamení získávání a ztrácení míčku. Vznikají z toho dost chaotické situace a je jen s podivem, že se žádnému z týmů nepodařilo skórovat.
16:09 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #44 Aleš Tůma (4:1)
16:09 Krásná střela z otočky v podání Hrůzy a domácí navyšují vedení na 4:1.
15:44 Malý v gólové šanci, ale Plíška nepřekonal.
14:17 Plíšek vyráží další nebezpečnou střelu mimo hřiště.
12:07 GÓL FBC Liberec B! 3:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #6 Oliver Bäcksbacka, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:1)
11:33 Valíček ani na druhý pokus netrefuje bránu.
10:33 Hosté zvýšili herní tempo, tak uvidíme, zda s nimi domácí dokáží udržet krok.
09:02 Krouský viděl Tůmu dobré střelecké pozici, přihrávka však nebyla ideální pro vstřelení gólu. I tak měl ale Plíšek co dělat.
07:33 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #14 Albert Vocel (3:0)
07:33 Vocel se nejprve těžce dostával z problémů a nakonec z nelehké situace dokázal vytvořit gólovou příležitost pro Korolevyče.
07:08 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #44 Aleš Tůma (2:0)
06:33 Stehlík aktivně napadá rozehrávku hostů.
05:37 Totální chaos před bránou domácích. Míček lítá vzduchem a Šimon pořádně neví, kde je.
05:11 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #11 Jan Ulman (1:0)
04:29 Pecháček se domácího útočníka nezalekl a udržel svůj tým poblíž naší brány.
03:39 Ulman vypomohl Korolevyčovi a domácí zůstavají u balónku.
02:58 Vcelku dobrá kombinace Starého a Tůmy, ale Plíšek si poradil.
01:24 Hosté s rozehráním útočné akce příliš nespěchají a v klidu rozmýšlejí, čím soupeře překvapí.
00:20 Tůma získává míček a běží kupředu, nicméně následuje nepřesná nahrávka a domácí ztrácejí míček.
00:01 Úvodní buly ve prospěch hostů.