2:6
    Nikola HERMANNOVÁ
    (Stůjová)

FBC Liberec - Tatran Střešovice 2:6
branky: 22. Karolína Nováková, 26. Julia Opic - 13. Kateřina Vachudová, 18. Linda Fuchsová, 18. Lucie Vernerová, 35. Lucie Krýslová, 40. Lucie Krýslová, 45. Nikola Hermannová; rozhodčí: Klára Svobodová - Ngoc Mai Tran; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 17 - Monika Šolleová 15; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:3
45:00 Komentář hostů Hudík Pavel (Trenér): Zahrát umíme lépe, ale zvládli jsme utkání kontrolovat. Mrzí nás, že jsme soupeře v druhé třetině na chvíli pustili do hry a přiblížit se na rozdíl jednoho golu. Děkujeme soupeři za utkání, těšíme se na další kolo :).
45:00 Komentář domácích Novák Petr (Trenér): Nepůsobili jsme dojmem, že bychom chtěli vyhrát. Chyběla nám větší chuť a snaha hrát na balonku a dávat góly. Dva je málo. Děkujeme divákům za podporu a soupeřkám přejeme hodně zdaru v dalších pohárových zápasech.
45:00 Střely ve 3. části: 7:11
44:42 GÓL Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #11 Karolína Stůjová (2:6)
43:35 Ukrytá střela domácí Jirsové míří těsně nad.
42:11 Domácí brankářka Fryčová úžasným zákrokem ubránila šanci dvě na nikoho.
41:45 Matějková míří vedle jak ta jedle a rozehrávku mají domácí.
39:53 GÓL Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #2 Nikola Hermannová (2:5)
39:53 Střelou po zemi k tyči zvyšují hráčky Tatranu skóre na 2:5.
37:23 Domací střílí, ale brankářka soupeřek zatím chytá.
35:09 Po závaru před domácí brankou hostující hráčky navyšují skóre.
34:59 GÓL Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #16 Linda Fuchsová (2:4)
33:05 Zblokovaná střela hostí se mění v protiútok. Brankářka soupeřek však chytá.
31:43 Hostující hráčky pálí ze všech stran.
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
29:30 Fryčová chytá další střelu hostí.
25:21 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Julia Opic, asistoval #30 Nicol Červenková (2:3)
25:21 Domácí hráčky snižují na rozdíl jedné branky.
22:49 Rychlá kombinace domácích Kvapilové a Valešové končí v ruce brankářky soupeřek.
21:48 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (1:3)
21:48 Domácí hráčky se prosazují a snižují na 1:3.
20:41 Klubalová vyslala dělovku, která míří mimo.
19:12 Žapková vyslala střelu skrytou za soupeřkou, ale brankářka hostů chytá.
18:25 Domácí hráčky zvyšují obrátky, aby dohnaly ztrátu.
17:39 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #37 Karolína Bláhová (0:3)
17:39 Hosté se ujímají po dvou rychlých gólech vedení 3:0.
17:23 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #2 Nikola Hermannová (0:2)
17:09 Šance domácí Holcové končí bohužel vedle brány.
15:33 Tatran v úvodu útočil, ale šance z toho nebyla.
15:00 Střely v 1. části: 4:7
14:02 Domácí hráčka Klubalová zkouší svoje kouzla za brankou soupeřek.
13:13 Hosté se dostávají do vedení po samostatném úniku Vachudové.
12:47 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Kateřina Vachudová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:1)
11:16 Hostující hráčka č.2 Hermannová při své šanci promáchla.
10:20 Hostující hráčka úspěšně zblokovala domácí střelu.
08:22 Domácí brankářka Fryčová rychle rozehrála na Klubalovou, ta se však do šance nedostala.
06:52 Dva rychlé zákroky domácí brankářky udržely skóre 0:0.
05:44 Povedený zákrok domácí brankářky Fryčové.
04:35 Hráčka Tatranu Ježdíková ve své šanci před domácí brankou promáchla.
03:18 Na obou stranách vidíme opatrný florbal, který zatím moc šancí neukázal
01:34 V první šanci se ocitla hostující hráčka Vaníčková.
00:00 Úvodní vhazování výhrává hostující tým.