41
  • 41 40:16
    2

IBK Hradec Králové - EAV SK Jihlava 1:4
branky: 22. Adéla Kozlová - 7. Pavla Homolová, 17. Kateřina Bednářová, 29. Kateřina Bednářová, 30. Pavla Homolová; rozhodčí: Lukáš Picek - David Richter; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 6 - Danny Václavků 11; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:0
45:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Děkujeme Hradci za dnešní utkání.
45:00 Komentář domácích Žižka Jeroným (Trenér): Dnes aktivní vyrovnané utkání, které rozhodla lepší střelecká produktivita soupeře. Chválím holky za dobrou spolupráci. Máme radost i z premiérového zapojení lajny juniorek. Gratuluji soupeři a přeji hodně zdaru v dalších kolech poháru. My se tešíme na sobotní odvetu v lize.
45:00 Střely ve 3. části: 3:2
44:02 Hradec se asi zatím do 6 nechystá
43:33 V oslabení v obrovské šanci Kautská míjí naprosto odkrytou klec po perfektní práci Tomáškové.
40:16 Vyloučen hráč #18 Adéla Kozlová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
39:30 Čočková neměla komu nahrát, a tak bezmocně vyhodila míček. Zachytila ho ale Jihlavanka a pak vyslala nebezpezpečnou ránu golfem
37:13 IBK vysouvá press
36:24 Tomášková si u rozhodčích neohroženě vyžádála zrušení dvouminutového trestu na svou osobu.
35:20 Znovu a znovu, nejlepším obráncem hradeckého týmu je dnes nový modrý kuklenský povrch
33:43 Havraní hnízdo se otřásá po tvrdém střetu poblíž pořadatelského stolku
31:45 Nebezpečná krosovka jihlavských, ale povrch opět podržel IBK
30:30 Do poslední periody vstupuje IBK se značnou ztrátou, tak uvidíme, co vymeslelo trenérské duo Frajby-Jerry za taktiku
30:00 Střely ve 2. části: 7:3
29:16 GÓL EAV SK Jihlava! 1:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #60 Pavla Homolová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (1:4)
29:04 Na hradeckou golmanku Rudštukovou alias Máňu se nejprve zhroutila branka a následně inkasovala, ale věřím, že se nenechá ani touto nepřízní osudu rozhodit
28:19 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #77 Agáta Kalinová (1:3)
28:09 Fernézová úspěšbě napadá rozehru zelenodresých Jihlavanek
26:25 Krásnou kombinaci hradeckých zakončuje do golmanky Brabcová.
25:00 Fanoušci se konečně začínají ozývat a hned je v hale veseleji
23:50 Nepřehlednou situaci před brankou hostí uklidňuje rozhodčí.
21:55 Tvrdou ránu Kovářové doráží Kozlová a Hradec dotahuje
21:28 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #28 Karolína Kovářová (1:2)
21:20 V průběhu druhé třetiny posíláme z pořadatelského stolku pozdravy do města pohádek a přejeme VV co nejlepší comback v sobotu (:
18:20 Kautská se skvěle vymotala od mantinelu, ale její střela selhala kvůli povrchu
16:30 GÓL EAV SK Jihlava! 0:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #60 Pavla Homolová (0:2)
16:10 Na míčku zatím Jihlava, ale HK kompktně brání
15:00 Střely v 1. části: 2:5
14:02 Brabcová se dobře vymotala ze sevření dvou protihráček a vysunula Hvězdovou, míček ale končí na domácí střídačce.
12:27 Baby lajna Hradce teď v několika dechberoucích šancích.
10:49 Benešová zakopla o mantinely
06:30 Jihlava zakončovala téměř do prázdné branky, Rudštuková byla bez šance.
06:20 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
06:20 Čočkovou zradil povrch, ale následně skazil i akci jihlavských.
05:11 Tobišková se blýskla dobrou obranou a z její práce následně mohla těžit Skrovná.
04:20 Při prvních střídáních se všichni spíše seznamují s novým obáváným kuklenským povrchem
01:45 Jihlava vysunula presink na hradeckou nejmladší lajnu, ale pomohla si faulem.
00:30 První střely se ujala Rejmanová, ale branku Jihlavy její projektil minul.