44
  • 44 43:44
    Rtyně v/P

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Aligators 2:4
branky: 10. Jaroslava Bálintová, 31. Karolína Řeháková - 8. Tereza Lengálová, 23. Natálie Hodová, 24. Anna Balus, 36. Tereza Lengálová; rozhodčí: Martin Halousek - Lukáš Picek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Karlíková 6 - Sabina Dvořáčková 11; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 4:2
44:20 Aligators se přesunuly na soupeřovu polovinu.
43:44 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
42:22 Aligátors se pokouší využít přesilovky, ale obrana domácích plní svou funkci.
41:41 Vyloučen hráč #97 Veronika Žďárská družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
40:00 Rtyně se nevzdává a udržuje soupeře pod tlakem.
35:56 GÓL Aligators! 2:4
Branku družstva Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #2 Petra Ondráčková (2:4)
35:40 Oba týmy podnikají útoky na soupeře, zatím bez úspěchu.
34:33 Romančáková kličkuje mezi soupeři a končí v rohu.
30:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #33 Karolína Řeháková, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 7:4
29:50 Oba týmy zkouší poslední střely a míček létá nad středem.
25:45 Obrana domácích má problémy, ale zákroky Karlíkové ne.
23:35 GÓL Aligators! 1:3
Branku družstva Aligators vstřelil #28 Anna Balus, asistoval #40 Eliška Hroudná (1:3)
22:40 GÓL Aligators! 1:2
Branku družstva Aligators vstřelil #15 Natálie Hodová, asistoval #66 Karolína Kohoutková (1:2)
22:40 Míček prošel Karlíkové mezi nohama a od tyčky se odrazil do brány. Opravdu těsný gól pro Aligators.
20:42 Rtyně zkouší své šance a střílí ránu za ranou na soupeřovu bránu.
17:00 Domácí střílí a míček končí v rukou Dvořáčkové.
15:00 Střely v 1. části: 2:4
14:10 Rtyně střílí na bránu, ale střelu zblokuje na poslední chvíli soupeřčina čepel.
11:48 Hejnová vybíhá sama na bránu, jenže skórovat se jí nepodaří.
11:14 Vyloučen hráč #97 Veronika Žďárská družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
09:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #18 Lucie Hejnová (1:1)
07:12 GÓL Aligators! 0:1
Branku družstva Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #28 Anna Balus (0:1)
07:12 Lengálová spracovává míček tělem a posílá ho do brány.
05:26 Aligators tlačí soupeře na jejich polovinu, Karlíková ale nic nepouští.
02:33 Rtyně kombinuje a míček letí několik metrů nad bránu.