• 43 42:13
    2
    Petra NĚMCOVÁ

Prague Tigers - TJ Znojmo 1:0
branky: 4. Nikola Červená; rozhodčí: Martin Halousek - David Richter; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 12 - Veronika Šplíchalová 8; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:0
45:00 Střely ve 3. části: 2:4
44:00 Znojmo hraje v šesti.
43:10 Znojmo se marně snaží využít přesilovky.
42:13 Vyloučen hráč #9 Petra Němcová družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou
41:02 Timeout TJ Znojmo
40:20 Zápotocká zkouší jít sama na bránu a úspěch nebyl daleko, míček v se však do sítě nedostal.
35:05 Červená střílí z otočky a golmanka Znojma chytá míček, obě předvedly hezkou práci.
32:10 Týmy střídavě vybíhají do útoku.
30:00 Střely ve 2. části: 2:3
29:50 Znojmo se ještě snaží využít přesilovky, ale neúspěšně.
28:01 Vyloučen hráč #19 Nikola Červená družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
27:37 Vyloučen hráč #16 Eliška Nesnídalová družstva TJ Znojmo na 2 minuty za sekání
27:20 Procházková zkusila vystřelit, ale minula.
26:30 Tigers se pokouší útočit, ale soupeř je rychle tlačí spátky na jejich polovinu.
18:23 Znojmo se dostalo až před branku soupeře, míček skončil opět mimo bránu.
17:15 Tigers zkusily rychlý útok, skončil nezdarem.
15:00 Střely v 1. části: 4:5
14:50 Znojmo vyběhlo i přes oslabení do útoku, skórovat se nepodařilo.
12:26 Vyloučen hráč #37 Bára Procházková družstva TJ Znojmo na 2 minuty za sekání
11:40 Tigers tlačí na soupeře, a hrají tak na znojemské polovině.
08:05 Nevyužitých šancí Znojma přibývá.
05:35 Znojmo udržuje soupeře pod tlakem, Filáková zkouší střílet z poloviny, ale míjí.
03:52 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #19 Nikola Červená, asistoval #15 Petra Brandová (1:0)
02:42 Němcová vybíhá od poloviny do útoku, akce však gólem nekončí.