13:2
    Martina GEMBECOVÁ
    (Pavlíková)

FBC Česká Lípa - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  13:2
branky: 2. Štěpánka Haklová, 5. Kateřina Hanzlíková, 21. Michaela Mazurová, 23. Michaela Mazurová, 25. Petra Pavlíková, 44. Kateřina Sedláčková, 46. Michaela Mazurová, 47. Blažena Menšíková, 48. Petra Pavlíková, 51. Lucie Smrčková, 53. Petra Pavlíková, 56. Blažena Menšíková, 60. Martina Gembecová - 32. Karolína Hašlová, 57. Martina Hrdličková; rozhodčí: Vojtěch Grohol - Petr Dunaj; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 20 - Veronika Podlahová 10; po třetinách: 2:0, 3:1, 8:1
60:00 Komentář domácích Klivický Michal (Vedoucí): Děkuji holkám za odehraný zápas podle našich představ a nedopustili jsme nějakou blamáž a připravili jsme na přišti víkend na playoff, které bude ovšem úplně o nečem jiném. Děkujeme soupeři a hodně štestí v palyoff. Děkujeme rozhodčím a hlavně našim divákům a tešíme se příští neděli, že jich uvidíme ješte více na tribuně.
60:00 Komentář hostů Stašková Nella (Asistent trenéra): Dnešní zápas nám ukázal slabiny, které musíme do příštího víkendu na play-off zlepšit. Upřímně jsme zklámáni dnešním zápasem... O fair play tu nejde mluvit, zápas se odehrával v ostrých soubojích, které byly mnohokrát za hranou pravidel. Bohužel tohle nemá moc společného s florbalem. Děkujeme našim fanouškům, že vážily cestu za námi tak daleko.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:24 GÓL FBC Česká Lípa! 13:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová , asistoval #88 Petra Pavlíková (13:2)
59:05 Lípa hraje v šesti.
59:04 Timeout FBC Česká Lípa
58:31 Hanzlíková neustává souboj
58:10 Vyloučen hráč #15 Martina Hrdličková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
57:23 Hanzlíková v šanci.
56:19 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 12:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Hrdličková, asistoval #28 Aneta Paďourková (12:2)
55:30 GÓL FBC Česká Lípa! 12:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (12:1)
55:21 Hosté se zatím nedostávají ani do zakončení.
54:40 Vyloučen hráč #22 Michaela Mazurová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
53:22 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
52:08 GÓL FBC Česká Lípa! 11:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #22 Michaela Mazurová (11:1)
51:21 Po nahrávce Pavlíkové střílí Hanzlíková.
50:01 GÓL FBC Česká Lípa! 10:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #81 Lucie Smrčková, asistoval #88 Petra Pavlíková (10:1)
49:31 Mazurová nahrává Pavlíkové a ta střílí těsně mimo.
47:46 GÓL FBC Česká Lípa! 9:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (9:1)
47:25 Hosté se ze všech sil snaží dostat ke střele.
46:55 GÓL FBC Česká Lípa! 8:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková bez asistence (8:1)
45:51 GÓL FBC Česká Lípa! 7:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #88 Petra Pavlíková (7:1)
45:45 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
43:47 GÓL FBC Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #32 Kateřina Sedláčková, asistoval #22 Michaela Mazurová (6:1)
40:41 Hosté úspěšně odbránili oslabení.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:23 Lípa zkouší jednu střelu za druhou.
38:33 Vyloučen hráč #99 Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nesportovní chování
38:33 Menšíková poslala protihráčku za mantinel.
36:54 Lípa v útočných pozicích.
34:18 Pavlíková jde do střely.
32:47 Vyloučen hráč #8 Kateřina Vojtová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za opakované přestupky
32:11 Hosté rozehrávají u vlastní střídačky.
31:53 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #8 Kateřina Vojtová (5:1)
31:10 Pavlíková v šanci.
29:28 Smrčková se snaží dorážet.
26:45 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
24:45 Sedláčková posílá protihráčku na mantinel.
24:37 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
24:37 GÓL FBC Česká Lípa! 5:0
23:09 Zikmundová se s míčkem stahuje k vlastní brance a vymýšlí posptupnou kombinaci do útoku.
22:33 Lípa rozehrává na půlce, dostává se blíže k brance hostí, ale přichází o míček.
22:01 GÓL FBC Česká Lípa! 4:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #19 Karolína Zikmundová (4:0)
20:15 GÓL FBC Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #36 Martina Gembecová (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 5:3
18:42 Zmatek před brankou domácích.
15:02 Skvělý zákrok Soukupové.
14:04 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
12:29 Vyloučen hráč #99 Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
11:38 Nyní si hráčka hostí spletla trestnou lavici se střídačkou.
10:46 Lípa na útočné půlce
08:16 Lípa v útoku, přichází o míček.
05:51 Lípa rozehrává v útočném rohu.
04:21 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
04:15 GÓL FBC Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (2:0)
02:15 HAnzlíková vyhrává souboj v rohu.
01:15 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #8 Šárka Minářová (1:0)
00:01 První buly utkání vyhrávají domácí.