• 65 64:47
    6:7
    (Zikmundová)

TJ Sokol Nové Strašecí - ACEMA Sparta Praha 6:7p
branky: 5. Veronika Křečková, 8. Veronika Křečková, 17. Nina Schumannová, 29. Dominika Soukupová, 36. Leontýna Káralová, 40. Dominika Soukupová - 12. Pavla Lišková, 17. Kateřina Peterková, 21. Kateřina Peterková, 24. Nicol Jakešová, 31. Monika Zikmundová, 35. Kristýna Mandíková, 65. Nicol Jakešová; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Nikola Siskosová 24 - Karolina Hujerová 24; po třetinách: 3:2, 3:4, 0:0, 0:1
65:00 Komentář hostů Ježil Dan (Asistent trenéra): Dnes jsme odehráli vyrovnanější zápas, než jsme chtěli. Dost jsme se přizpůsobili stylu hry, který vyhovoval spíše soupeři. Nicméně jsme ukázali dobrý morál a utkání nakonec dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za fair-play gesto, když přiznal náš vstřelený gol a přejeme hodně štěstí do play off.
65:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Klasický zápas se spartou nahoru, dolu. Prosadily se svateční střelkyně, poslední gol jsme vlastně daly my a z osobních soubojů odcházely bez slziček. Děkujeme za utkání.
64:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #78 Nicol Jakešová, asistoval #20 Monika Zikmundová (6:7)
64:15 Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za bránění ve hře
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
58:12 Timeout ACEMA Sparta Praha
49:29 Vyloučen hráč #11 Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:18 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #2 Dominika Soukupová, asistoval #15 Nina Schumannová (6:6)
35:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #19 Leontýna Káralová bez asistence (5:6)
34:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #7 Kristýna Mandíková, asistoval #44 Kristýna Novotná (4:6)
30:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #20 Monika Zikmundová, asistoval #21 Kateřina Peterková (4:5)
28:50 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #2 Dominika Soukupová, asistoval #21 Veronika Křečková (4:4)
23:21 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #78 Nicol Jakešová, asistoval #21 Kateřina Peterková (3:4)
20:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #52 Denisa Vajdlová (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 8:8
16:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #24 Julie Faťunová (3:2)
16:34 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #7 Zuzana Tučková (3:1)
12:47 Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
11:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #78 Nicol Jakešová (2:1)
11:35 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hrubost
10:33 Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
07:32 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (2:0)
04:38 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0