2
  • 60 59:57
    2

MITEL Florbalová akademie MB - Florbal Ústí 9:6
branky: 12. Markéta Žbánková, 19. Veronika Zittová, 19. Markéta Žbánková, 27. Kristýna Gocová, 40. Veronika Zittová, 50. Veronika Zittová, 54. Viktorie Vacardová, 56. Bára Klikarová, 60. Nela Havlíková - 17. Lada Flachsová, 19. Klára Mečířová, 25. Eliška Poláková, 31. Veronika Novotná, 41. Petra Bratschaedlová, 44. Markéta Kociánová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Klára Šimonová 28 - Kateřina Dlouhá 12; po třetinách: 3:2, 2:2, 4:2
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Nacházíme svoji tvář, projev, který může nést ovoce. Potřebujeme jen uvěřit a vytrvat i v momentech, kdy se utkání láme. Víc než se soupeři bojujeme sami se sebou a tíživou dekou, která na nás leží a nedaří se nám ji sejmout. Děkujeme soupeři, že nám dal možnost se poměřit s hráčkami se zkušenostmi z nejvyšší soutěže, jen tímto způsobem se můžeme posouvat rychleji.
60:00 Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér): Dnešní utkání jsme si vyhráli během 6ti minut ve třetí třetině, kdy se v naší hře začalo konečně objevovat to co jsme proti dnešnímu soupeři hrát chtěli. Mrzí mě, že jsme to nedokázali dostat do hry od začátku a mít zápas ve svých rukou. Takto jsme nepochopitelně a zbytečně bojovali se soupeřovým betonem. Děkujeme Ustí za férové utkání, které nám ukázalo naše slabiny, které musíme razantně do playoff odstranit. Děkujeme i rozhodčím a divákům dnešního utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:57 Vyloučen hráč #32 Petra Bratschaedlová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
59:57 Vyloučen hráč #3 Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
59:08 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 9:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #96 Veronika Zittová (9:6)
59:08 Hosté jsou v šesti
59:08 Krásná kombinace domácích zakončená gólem
58:14 Uvídíme druhou přesilovku v dnešním utkání
55:53 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 8:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #17 Klára Hukalová (8:6)
55:53 Únik po levém křídle a domácí hráčka na dvakrát dostala míček do branky
54:47 Další chaos před brankou hostů ale domácí hráčka bohužel vůbec netrefuje míček
53:16 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 7:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #19 Nela Havlíková (7:6)
53:16 Domácí poslední minutu ostřelovali soupeřovu bránu, což nakonec vyústilo v gól
52:12 Hostující brankářka předvádí skvělý zákrok po přečíslení 4 na 2
51:23 Hra se opět vyrovnává
50:19 Závar před hostující brankou gólem nekončí
49:38 Timeout Florbal Ústí
49:38 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:6
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #44 Viktorie Vacardová (6:6)
48:40 Brankářka hostů přihrála míček přímo na hokejku soupeřky, ta však z bezprostřední blízkosti přestřeluje!
48:07 Domácí brankářka předvádí dva fantastické zákroky hned po sobě!
47:39 Nahození z poloviny hřiště hostující brankářka bez problémů chytá
46:03 Domácí tým teď tlačí na své soupeřky ale nedaří se jim prozatím vystřelit
43:26 GÓL Florbal Ústí! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (5:6)
43:26 Hosté ještě nehází flintu do žita a otáčí výsledek zápasu ve svůj prospěch
42:16 Ústí mělo velkou šanci ale brankářka zasahuje svými aktivníma nohama
40:32 GÓL Florbal Ústí! 5:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #99 Lada Flachsová (5:5)
40:32 Jsme svědky bleskového nástupu hostů, který je dokonce korunovaný gólem
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:34 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #19 Nela Havlíková (5:4)
39:34 Nádherně uklizená střela k tyči
39:03 Jedna z domácích předvedla ukázkový hokejový bodyček
38:27 Trestné střílení družstva MITEL Florbalová akademie MB neproměnil #65 Markéta Žbánková.
38:27 Hráčka si brankářku položila ale bohužel ze složité pozice netrefuje branku
38:27 Hostující brankářka přerušuje samostatný únik nedovoleným zákrokem a uvidíme tak trestné střílení!
30:17 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Veronika Novotná, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (4:4)
29:32 Další dobrá kombinace domácích, soupeřka ale finální přihrávku na poslední chvíli vystihla
27:43 Krásná crossová přihrávka domácích, střela však letí vedle
26:05 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Kristýna Gocová bez asistence (4:3)
26:05 Domácí napotřetí proměňují samostatný únik
25:34 Hosté se nyní domáhají přesilové hry, rozhodčí jim nevyhovuje
24:57 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková bez asistence (3:3)
24:57 Povedená střela z velké vzdálenosti končí v síti
24:10 Do puntíku stejná situace i se stejným výsledkem
23:59 Domácí vystihli rozehrávku hostů před jejich vlastní brankou ale bohužel ji netrefují
23:03 Domácí síť se rozvlnila, bohužel pro hosty však jenom ta boční
21:29 Hosté ze slibné pozice střílí nad
20:41 Hned ze začátku předvedli domácí krásnou kombinaci která však gólem nekončí
20:00 Střely v 1. části: 7:14
18:53 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #65 Markéta Žbánková, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (3:2)
18:53 S brankami se teď opravdu roztrhl pytel
18:33 Další zázračný zákrok domácí brankářky
18:09 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #5 Eliška Poláková (2:2)
18:09 Po celé poněkud nudné třetině se v posledních dvou minutách zvýšily obrátky
18:00 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (2:1)
17:45 Domácí hráčka netrefuje poloprázdnou bránu!
17:15 Nebezpečný závar před domácí brankou ale gól nevidíme
16:37 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #7 Markéta Kociánová (1:1)
16:37 K této brance bylo potřeba opravdu hodně štěstí
15:51 Stále sledujeme vyrovnanou hru plnou osobních soubojů
14:22 Hra se opět uklidnila
12:49 Jedovatá střela hostů ale brankářka chytá
11:39 Pěkná souhra domácích z rozehrávky ale střela míří 2 metry nad branku
11:07 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #65 Markéta Žbánková, asistoval #88 Bára Klikarová (1:0)
09:50 Hraje se v pěti
09:40 Domácí brankářka se pyšní výbornými zákroky
07:50 Vyloučen hráč #88 Bára Klikarová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
01:58 Hra je zatím poněkud vyrovnaná a nic moc se neděje
00:00 Dobrý den, vítám vás u dnešního 26. kola 1. ligy žen. Dnes se střetnou týmy Mladé Boleslavi a Ústí nad Labem.