3:2
    Anežka MACHÁČKOVÁ
    (Míchalová)

SK Meťák České Budějovice - ACEMA Sparta Praha 3:2
branky: 30. Michaela Doležalová Hrubá, 31. Petra Skříšovská, 53. Anežka Macháčková - 36. Lucie Bicková, 43. Kristýna Mandíková; rozhodčí: Tomáš Čekan - Jan Korábek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Eliška Bártová 19 - Karolina Hujerová 13; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Oproti včerejšku lepší výkon, nicméně ne natolik, abychom získali nějaké body.
60:00 Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Úspěšný víkend za 6 bodů. Obě vítězství byly hodně vydřené. Děkuju holkám, za to že udělaly maximum  a hrály obětavě. Nebyly to naše nejlepší výkony, ale body od týmů nad námi se počítají. Soupeřkám přeju šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
52:49 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #25 Anežka Macháčková, asistoval #14 Markéta Míchalová (3:2)
47:52 Nyní vidíme velký tlak domácích.
42:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #7 Kristýna Mandíková, asistoval #26 Markéta Šporová (2:2)
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
35:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Vlastní branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #51 Lucie Bicková (2:1)
30:13 Situace tři na jednu končí bravurním gólem.
30:12 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #23 Johana Tušlová (2:0)
29:34 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá z trestného střílení (1:0)
26:25 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #3 Aneta Lisová.
23:14 Vyloučen hráč #26 Tereza Procházková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hra rukou
20:00 Střely v 1. části: 5:5
13:05 Bártová předvádí neskustečné zákroky.
04:18 Zápas je zatím velmi vyrovnaný.