4:5
    Karolína JANATKOVÁ
    (Mezerová)

Florbal Ústí - FAT PIPE Tigers Start98 4:5
branky: 1. Petra Bratschaedlová, 5. Lada Flachsová, 18. Petra Bratschaedlová, 41. Markéta Rumlová - 7. Anna Kateřina Jandová, 33. Karolína Mezerová, 34. Karolína Mezerová, 36. Emilie Skalíková, 56. Karolína Janatková; rozhodčí: Radek Dvořák - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Veronika Novotná 26 - Martina Juzlová 9, Eliška Držíková 11; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Další vyrovnaný zápas až do poslední minuty. Věděli jsme, že to dnes nebude zadarmo a to se potvrdilo, soupeř hlavně do obrany měl velmi dobré nasazení. Jsem moc rád za to, jak jsme to dneska zvládli po taktické stránce, protože všechny holky podaly nauvěřitelně týmový výkon. Každý dnes plnil to co měl a byla radost sledovat, jak to holky berou. Další úspěšný víkend za námi a míříme do finiše ZČ. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům!
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Holky dnes odvedly spoustu dobré práce. Opět jsme se v průběhu nevyvarovali slabších pasáží, a tak si na body musíme ještě počkat.  Děkuji soupeři, divákům i pořadatelům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:05 Ústí je v šesti
55:17 Start se zas dostává do vedení
55:02 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #13 Karolína Mezerová (4:5)
54:30 Hudečková střílí, ale obrana Startu jí střelu zablokovala
51:07 Ústí v plném počtu
51:00 Kociánová běží sama na bránu, ale střelila jen do brankářky
50:45 Krásný zákrok Novotný
50:17 Ústí i když je v oslabení se táhne více dopředu
49:07 Vyloučen hráč #15 Markéta Rumlová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
47:47 Atmosféra začíná být napjatá
47:20 Start se snaží tlačít do Ústecké brány
44:15 Kociánová střílí sama na bránu ale, jen do golmanky
40:51 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Markéta Rumlová, asistoval #88 Nicole Kopýtko (4:4)
40:51 Krásný gól od Rumlové
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
36:45 Start se dostává do vedení
35:18 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #10 Anna Žitná (3:4)
33:16 Timeout Florbal Ústí
33:16 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Karolína Mezerová, asistoval #10 Anna Žitná (3:3)
33:16 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Eliška Držíková družstva FAT PIPE Tigers Start98
32:18 Start je v plném počtu
32:14 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Karolína Mezerová, asistoval #70 Sofie Skalíková (3:2)
30:18 Vyloučen hráč #55 Emilie Skalíková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
30:18 Start se dostává do oslabení
27:25 Škoda krásné střeli Kociánové
25:45 Novotná krásně vychytala střelu
23:45 Start se tlačí na Ústeckou stranu
21:17 Ústí úspěšně zvládlo oslabení
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:17 Vyloučen hráč #99 Lada Flachsová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
19:17 Ústí se dostává do oslabení
17:55 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #18 Ema Mlatečková (3:1)
06:35 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #17 Anna Kateřina Jandová bez asistence (2:1)
04:09 Krásná dorážka Flachsové
04:07 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #5 Eliška Poláková (2:0)
03:02 Start se snaží střílet, ale nejde jim to přes Ústeckou obranu
00:28 GÓL Florbal Ústí! 1:0
00:28 Ústí stříli branku jako prvni