56
  • 56 55:42
    Black Angels

Florbal Chomutov - BLACK ANGELS 6:5
branky: 10. Laura Vytrhlíková, 19. Lenka Morová, 20. Laura Vytrhlíková, 40. Adriana Hýsková, 41. Laura Vytrhlíková, 43. Adriana Hýsková - 28. Adriana Fricová, 29. Barbora Suková, 52. Karolína Laura Hornová, 53. Adéla Košvancová, 54. Veronika Balejová; rozhodčí: Erik Demi - Lukáš Mucha; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 186; zásahy brankářů: Klára Bocianová 21 - Markéta Antalová 21; po třetinách: 3:0, 1:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Jarolímová Anet (Trenér): Nepovedená první třetina nás stála zápas, je pak těžké se do zápasu s takovým soupeřem dostat. Je to poučení do dalších zápasů. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Vedoucí): Velmi kvalitní utkání s hodně silným ambiciozním týmem, kde jsme si hodně pomohli první třetinou a vstupem do třetí třetiny. Bleci poté hráli vabank a hodně zdramatizovali utkání. Díky skvělým fanouškům a soupeři za skvělý sportovní zážitek.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:01 Hosté v šesti.
59:01 Hraje se poslední minuta 3.třetiny.
56:55 Chomutov roztahuje hru.
55:42 Timeout BLACK ANGELS
55:24 Jde vidět, že hráčky hostujícího celku se začínají cítit na hřišti komfortněji.
54:41 Výsledek zápasu už není tak jednoznačný jak byl, Chomutov se trápí.
53:31 Hosté snižují na rozdíl jedné branky.
53:21 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (6:5)
53:03 Střídačka Black Angels ožila, hráčky doslova létají po hřišti.
52:51 Domácí od vyloučení snížili na tempu a to vedlo k další obdržené brance.
52:50 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Adéla Košvancová, asistoval #19 Markéta Baťková (6:4)
51:25 Chomutov se v obraně neudržel a Angels snižují.
51:24 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (6:3)
50:08 Vyloučen hráč #50 Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
50:08 Malecká ztratila nervy a strčila do hráčky hostů, která skončila na zemi, trest odsedí Eliška Bidmonová z důvodu zranění Malecké.
48:15 Domácí hráčky se nedohodly v obraně, vznikl z toho brejk hostů.
48:03 Vondráčková na středu přišla o míček a hostující hráčky jdou do protiútoku.
47:38 Hostující Tůmová ze středu strefuje břevno domácí branky.
46:22 Chomutovské hráčky začínají být v zápase sebejistější, díky 4 gólovému odskoku.
45:51 Košvancová si chtěla nadhodit míček, ale ten se od Pilíkové odráží mimo hřiště.
44:10 Black Angels jdou opět do útlumu a Chomutov má navrch.
43:30 Kamenická nahrává na útočnou polovinu, aby si seběhla na lepší střeleckou pozici.
42:42 Königová stahuje míček do obrany za účelem střídaní a následuje hned domácí útok.
42:14 Adrina Hýsková získala míček na polovině hřiště, a poté si v nájezdu podala gólmanku hostů.
42:13 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (6:2)
41:38 Domácí Mock se vrhala po dlouhé straně do útoku, kde se setkala s Balejovou a ta ji o míček připravila.
40:31 Chomutov Bleskově vlétl do 3.třetiny a postarala se o to Laura Vytrhlíková.
40:30 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #9 Barbora Suková (5:2)
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:42 Samostatná akce Hýskové zvládla využít přesilové hry.
39:41 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (4:2)
39:24 Pilíková faulována k zemi a domácí jdou do přesilovky.
39:23 Vyloučen hráč #19 Markéta Baťková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
39:01 Začala probíhat poslední minuta druhé třetiny.
38:55 Malecká přihrává na útočnou polovinu a Chomutov zakládá útok.
36:26 Do Chomutovské haly dnes zavítalo úžasných 186 diváků.
34:59 Pilíková pod tlakem strefila tyčku.
34:21 Hostující hráčky se srovnaly a zápas už je mnohem víc vyrovnanější.
31:31 Hra drží stále stejné tempo, některé hráčky už ho nestíhají.
28:42 Suková si nešťastně srazila míček do vlastní brány, Bleci se dostávají do hry.
28:41 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Barbora Suková (3:2)
27:31 Zákrok domácích smrděl faulem.
27:05 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #55 Zuzana Mervartová (3:1)
26:54 Na obou střídačkách to žije, především na straně hostů.
25:25 Bociánová svou helmou zneškodnila pokus Black Angels.
24:10 Nához Kamenické zachytila do svých spárů gólmanka hostů.
23:01 Hlasatel popudil diváky v hale aby fandili.
20:32 Košťálová odstartovala 2. třetinu střelou do tyče.
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:58 Vytrhlíková stihla ještě před sirénou zdolat Antalovou.
19:57 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #10 Nela Fojtíková (3:0)
19:39 Natálie Königová se v souboji přidržela mantinelu.
19:01 Hraje se poslední minuta 1.třetiny.
18:02 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #23 Lenka Morová, asistoval #97 Simona Mock (2:0)
17:30 T. Suková a Königová šli sami na bránu, avšak Königová trefila pouze boční síťku brány.
16:51 Hra se odehrává spíše na polovině Black Angles.
16:08 Malecká otestovala lapačku gólmanky hostů.
14:43 Tempo hry zrychluje na obou stranách.
14:01 Hýsková netrefuje prázdnou bránu.
11:51 Pilíková spálila šanci Chomutova, ale diváci jí odpustili.
09:10 Hýsková z rohu našla v předbrankovém prostoru Vytrhlíkovou, ta pálila do prázdné brány.
09:09 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (1:0)
07:19 Hra začala ve vysokém tempu, ve kterém se stále drží.
04:50 Hýsková se pokusila překonat Antalovou, strefila se pouze do helmy.
03:36 Balejová strefila břevno chomutovské brány.
01:32 O první Chomutovskou střelu se postarala T. Suková, golmanka hostů nebyla překonána.
00:01 Úvodní buly 1.třetiny vyhrál tým domácích.