• 57 56:22
    5:14
    (Prokšanová)

TJ Sokol Nové Strašecí - Prague Tigers Nehvizdy 5:14
branky: 3. Zuzana Tučková, 11. Kateřina Bünterová, 21. Zuzana Tučková, 26. Veronika Kučerová, 33. Karolína Bulvová - 4. Petra Šusterová, 7. Irena Palatínusová, 8. Nikola Červená, 10. Petra Brandová, 11. Irena Palatínusová, 20. Eliška Horáková, 31. Nikola Červená, 34. Dominika Steinbachová, 36. Eliška Horáková, 45. Irena Palatínusová, 48. Petra Šusterová, 50. Eliška Horáková, 52. Dominika Steinbachová, 57. Nikola Červená; rozhodčí: David Kozlík - Václav Paletář; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Nikola Siskosová 23 - Martina Pilšáková 27; po třetinách: 2:6, 3:3, 0:5
60:00 Komentář hostů Průša Tobiáš (Trenér): Klasicky fyzicky hodně náročné utkání. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Obrana jak cedník a neproměněný tutovky...co víc. nDěkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
58:53 Tučková v breaku přihrává na Malíkovou, gol ale nepadl
56:22 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:14
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #19 Nikola Červená, asistoval #21 Jana Prokšanová (5:14)
54:56 Krásná akce Kučerové se Štikovou, bohužel jen tyčka.
53:40 Atmosféra by se dala krájet.
51:21 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:13
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (5:13)
49:54 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:12
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (5:12)
49:14 Kučerová si proráží cestu podel mantinelů, tvrdá práce v gymu se zúročuje.
47:38 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:11
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #22 Barbora Panešová (5:11)
44:08 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #99 Petra Šusterová (5:10)
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
36:00 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování
35:41 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:9
35:19 Vyloučen hráč #7 Zuzana Tučková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování
35:14 Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil #19 Nikola Červená.
33:28 Tigers reagují dalším golem
33:27 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #22 Barbora Panešová (5:8)
32:54 Přihrávka zpoza brány od Káralové na Bulvovou.
32:53 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #19 Leontýna Káralová (5:7)
30:03 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #19 Nikola Červená z trestného střílení (4:7)
28:05 Hostující hráčka přestřeluje.
25:45 Hvězdné duo Křečová s Kučerouvou vymetá branku hostů.
25:00 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #4 Veronika Kučerová, asistoval #21 Veronika Křečková (4:6)
20:52 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Zuzana Tučková bez asistence (3:6)
20:00 Střely v 1. části: 13:14
19:56 Malíková se na trestné dlouho nezahřálu, hosté ve druhé vteřině oslabení dávají gol.
19:16 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:6
19:13 Vyloučen hráč #13 Eliška Malíková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
17:05 Malíková přestřeluje bránu pouze o tři metry.
13:12 Siskosová drží svůj tým.
10:50 ...ale Zebry se nevzdávají!!!
10:49 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Kateřina Bünterová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (2:5)
10:48 Domácím hráčkám prší goly do brány
10:05 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #85 Eliška Horáková (1:5)
09:51 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #15 Petra Brandová, asistoval #19 Nikola Červená (1:4)
07:09 Hosté proměnují trestné střílení a vedou tak o 2 goly.
07:08 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:3
06:49 Bunterová běží sama na bránu, ale ujel jí míček a nevystřelila
06:40 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #22 Barbora Panešová (1:2)
03:26 Hostující tým vyrovnává
03:25 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (1:1)
02:40 Malíková s Bunterovou vdvojitý cross a Tučková střílí z první.
02:39 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Zuzana Tučková, asistoval #9 Kateřina Bünterová (1:0)
00:57 Malíková stříli z otočky, ale hostující golmanka chytá