4:3
    Michaela BAUEROVÁ
    (Jirková)

SK Meťák České Budějovice - MITEL Florbalová akademie MB 4:3
branky: 11. Anežka Macháčková, 16. Klára Asterová, 50. Michaela Doležalová Hrubá, 56. Johana Tušlová - 8. Bára Klikarová, 24. Bára Klikarová, 60. Michaela Bauerová; rozhodčí: Matěj Pavliš - Tomáš Vránek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Veronika Šedivá 31 - Klára Šimonová 31; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Diblík Jiří (Vedoucí): Chtěl bych poděkovat domácím za férovou hru a pořadatelům za pěkně zvládnutý zápas. Našim devíti statečným patří absolutorium za to, jak zápas zvládly a držely nás ve hře až do samého konce. Škoda, že jsme byli svědky změny stavu z 2:3 na 3:2 během cca minuty. To se opravdu nepovedlo. Díky všem a zítra na viděnou v Týně nad Vltavou.
60:00 Komentář domácích Zimová Eliška (Trenér): Pro diváky to asi moc koukatelný zápas nebyl. Divím se, že nespali. Zároveň jsme rádi za tři body. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
59:55 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #16 Adéla Jirková (4:3)
55:58 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
55:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #23 Johana Tušlová, asistoval #39 Petra Skříšovská (4:2)
53:50 Vyloučen hráč #39 Petra Skříšovská družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky
49:20 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #10 Klára Asterová (3:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
30:02 Vyloučen hráč #3 Aneta Lisová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
23:02 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová bez asistence (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 13:8
15:36 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #74 Kateřina Žižková (2:1)
10:09 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #25 Anežka Macháčková, asistoval #10 Klára Asterová (1:1)
07:24 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #6 Marie Jirková (0:1)
00:56 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #25 Anežka Macháčková.