60
  • 60 59:26
    Tigers

Florbal Chomutov - Prague Tigers Nehvizdy 2:5
branky: 26. Nela Fojtíková, 38. Laura Vytrhlíková - 12. Irena Palatínusová, 24. Dominika Steinbachová, 25. Dominika Steinbachová, 32. Eliška Horáková, 40. Irena Palatínusová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Martina Zajícová 21 - Kristýna Janglová 24; po třetinách: 0:1, 2:4, 0:0
60:00 Komentář hostů Průša Tobiáš (Trenér): Od nás, až na nějakých 5 minut na konci druhé třetiny, skvělý výkon. Zápas splnil všechno co jsme od něj očekávali. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Vedoucí): Nemyslím, že jsme byli dnes horším týmem ale 2 goly nikdy na výhru doma stačit nebudou. Soupeř byl produktivnější a zkušenější a zaslouženě bere 3 body. Díky za hezký zápas a pohodouvou cestu domu. Velký dík opět našim fanouškum za atmosféru a podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:26 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
59:01 Hraje se poslední minuta 3.třetiny.
58:19 Chomutov zvolil power play.
58:18 Timeout Florbal Chomutov
55:11 Königová před Janglovou, střela byla chycena.
53:58 Zápas je ve fázi, kdy se rozhoduje o finálním výsledku, domácí se ho snaží otočit, ale marně.
51:48 Tigers od začátku třetí třetiny jen brání, ale jsou stoprocentní.
49:14 Chomutovu jde o hodně, zápas začíná mít grády.
47:31 Fojtíková se v domácím před brankovém prostoru dostala k míčku a vytváří rychlý útok.
45:47 Pilíková zkoušela tlak na Nejedlou, ale ta se nedala a míček si pohlídala.
44:23 Chomutov se snaží skórovat, ale neproměňují šance.
42:46 Morová strefila backhandovou střelou břicho gólmanky hostů.
42:36 Šidlochová tělem ubránila domácí branku.
41:38 Trenéři domácích se rozhodli hrát jen na dvě lajny.
40:08 Chomutov do 3.třetiny přeházel složení všech formací.
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:56 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #99 Petra Šusterová (2:5)
39:01 Hraje se poslední minuta 2.třetiny.
37:59 Po střele Vytrhlíkové prošel míček mezi nohami Janglové.
37:58 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #15 Natálie Kamenická (2:4)
37:20 Do sportovní haly v Chomutově dnes přišlo podpořit domácí tým 132 diváků.
36:01 Domácí se snaží něco vymyslet, ale zatím nic nevymysleli.
34:01 S porovnáním včerejšího zápasu Chomutova s Black Angels má tento zápas velice pomalé tempo.
33:06 Dnes je to v hale fakt tiché, ani střídačky hráček nejdou moc slyšet.
31:20 Hosté využili přesilové hry a Fojtíková se vrací zpět na svou střídačku.
31:19 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #27 Nikola Bursová (1:4)
30:03 Vyloučen hráč #10 Nela Fojtíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
29:32 Kamenická semknuta v rohu u hostující střídačky, ale ze souboje se s míčkem dokázala probojovat.
27:17 Chomutovské hráčky se nedomluvily při rozehrávce, nakonec střílela Voráčková, která střela sjela.
26:51 Steinbachová si pokryla svůj míček a zakládá útok.
25:35 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #50 Petra Malecká (1:3)
24:53 Steinbachová se dostala do samostatného úniku na Zajícovou a proměňuje ho.
24:52 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (0:3)
23:39 Steinbachová strefila z hranice velkého brankoviště levou šibenici.
23:38 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová bez asistence (0:2)
23:16 Hosté se probojovali na útočnou polovinu, kde je Chomutov zbavil míčku.
22:58 Malecká se i s míčkem rozeběhla do útočné poloviny.
20:20 Chomutov hned po vyhraném buly ztratil míček a Tigers na to skočili.
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:01 Hraje se poslední minuta 1.třetiny.
16:43 Před bránou Zajícové byla nepřehledné situace, ze které ale žádný gól nepadl.
14:59 Zajícová oslnila diváky třemi svými rychlými zákroky.
13:35 Tigers jsou po vstřelení své branky plnější energie.
11:42 Divácká kulisa je dnes v hale slabší a tak se dá zaposlouchat jen do hudby našeho DJ.
11:01 Havlínová chtěla ochránit domácí bránu, ale když míček odsunula směrem do rohu, tak ho viděla Palatínusová a ta z první vystřelila.
11:00 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová bez asistence (0:1)
10:21 Vytrhlíková se z rohu probojovala před bránu, avšak střelu jí znemožnily hráčky hostů.
08:49 Tigers nevyužili přesilové hry.
08:02 Steinbachová dostala přihrávku před bránu Chomutova, ale nezvládla ji zpracovat a vystřelit.
07:56 Přesilovka Tigers zatím vypadá velmi slibně, zatím ale gól nepadl.
06:48 Vyloučen hráč #23 Lenka Morová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
06:14 Hosté přiznali, že tečovali a míček odevzdali Chomutovu.
05:08 Chomutov se drží na míčku, Tigers si zatím nesáhly.
04:39 Chomutov kombinuje přihrávky na domácí straně, zatímco se Tigers snaží získat míček.
03:30 Voráčková vystřelila ze středu hřiště a Janglová si připisuje zákrok.
02:37 Fojtíková zpoza hostující brány vybíhá i s míčkem, ale vystřelit nedokázala.
00:01 Úvodní buly 1.třetiny vyhrál tým domácích.