• 59 58:08
    2
    Michaela MAZUROVÁ

BLACK ANGELS - FBC Česká Lípa 12:1
branky: 2. Markéta Chaloupecká, 4. Eliška Koželuhová, 20. Adriana Fricová, 26. Denisa Vachulová, 36. Emma Šlopková, 39. Denisa Vachulová, 48. Markéta Baťková, 54. Zuzana Mervartová, 55. Karolína Laura Hornová, 55. Zuzana Mervartová, 58. Eliška Koželuhová, 59. Denisa Vachulová - 43. Šárka Minářová; rozhodčí: Petr Havej - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Markéta Antalová 19 - Nikola Soukupová 23; po třetinách: 3:0, 3:0, 6:1
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Asistent trenéra): Máme za sebou zápas, na kterém jsme si mohli vyzkoušet spoustu herních prvků, na kterých jsme pracovali v posledních trénincích. Jsme rádi, že se tyto věci začínají objevovat ve hře a dáváme z nich góly. I tak ale musíme dál pracovat na lepším rozhodování v útočné fázi. Děkujeme soupeři za zápas a rovněž i pořadatelům a našim fanouškům a zítra jdeme na druhého soupeře ze severu!
60:00 Komentář hostů Klivický Michal (Vedoucí): Bouhužel nám chyběly některé hráčky základní sestavy a s 10 hráčkami se proti tak silnému soupeři moc hrát nedá. I tak děkuji holkám za bojovnost. Gratuluji soupeři a děkuji rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 16:7
58:35 GÓL BLACK ANGELS! 12:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #50 Emma Šlopková (12:1)
58:08 Vyloučen hráč #22 Michaela Mazurová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
57:36 GÓL BLACK ANGELS! 11:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #84 Veronika Balejová (11:1)
54:48 GÓL BLACK ANGELS! 10:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #9 Denisa Vachulová (10:1)
54:31 GÓL BLACK ANGELS! 9:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #26 Magdalena Folková (9:1)
53:14 GÓL BLACK ANGELS! 8:1
50:39 Antalová (Bleci) chytá vše co na ní létá
47:14 GÓL BLACK ANGELS! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #72 Adéla Košvancová (7:1)
42:38 Hosté poprvé snižují, ale Blekům to nic neudělalo a hrají dále svojí hru
42:03 GÓL FBC Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #88 Petra Pavlíková (6:1)
40:33 Poslední třetina je tu!
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
38:56 GÓL BLACK ANGELS! 6:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #28 Lucie Svobodová (6:0)
36:05 Hosté po golu Bleků se pokouší ohrozit jejich branku
35:21 GÓL BLACK ANGELS! 5:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #50 Emma Šlopková, asistoval #55 Zuzana Mervartová (5:0)
33:18 Na polovině hostů to žije
30:57 Dnešní utkání sleduje 22 diváků, děkujeme!
29:53 Hra je nahoru dolu
27:39 Domácí dále dominují
25:45 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #43 Adriana Fricová (4:0)
25:27 Hosté drží balonek
20:34 Domácí drží hru na středu, částečně půlce hostů
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:08 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #61 Karolína Laura Hornová (3:0)
17:17 Blíží se konec 1. třetiny a hostése konečně dostávají na polovinu domácích
14:40 Hosté bojují o to, aby srovnali, ale domácí jim kazí všechny plány
13:28 Míček se už nějakou dobu nepodíval na polovinu domácích
12:30 Na polovině hostů to žije
09:36 Domácí ohrožují branku, ale brankář hostů míček chytá a posílá své spoluhráčky do útoku
08:31 Míček lítá sem tam, poslední minuty žádná velká šance
06:02 Hosté nevyužili své 1. šance a skore zůstavá 2:0
05:00 Hosté se zatím bez jediné šance
03:50 Domácí se nikam neženou, už teď vedou 2:0 a jasně na hřišti dominují
03:07 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
01:57 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #72 Adéla Košvancová (1:0)
01:28 Hosté rozehrají na své polovině
00:18 Domácí hrají hned od začátku svojí hru