60
  • 60 59:20
    1:14

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Prague Tigers Nehvizdy 1:14
branky: 48. Kateřina Vojtová - 1. Irena Palatínusová, 1. Nikola Červená, 5. Nikola Červená, 6. Irena Palatínusová, 13. Nikola Hamerníková, 26. Mariia Zimina, 27. Eliška Horáková, 39. Tereza Plánková, 46. Nikola Bursová, 46. Eliška Horáková, 48. Nikola Červená, 52. Irena Palatínusová, 55. Tereza Plánková, 60. Eliška Horáková; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 15 - Kristýna Janglová 23; po třetinách: 0:5, 0:3, 1:6
60:00 Komentář hostů Průša Tobiáš (Vedoucí): Od začátku rozhodnutý zápas. I přes to jsme toho moc neukázali a chvílemi si to zbytečně komplikovali. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Mádr Tomáš (Asistent trenéra): Dneční zápas lze hodnotit slovy klasi "stejný chyby ,stejný známky" pořád děláme jednoduchý chyby, kterými si komplikujeme situaci. Darujeme soupeři goly zadarmo. A pak už se nedokážeme do zápasu vrátit.Děkujeme soupeři za zápas. A přejeme hodně štěstí do další části sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:20 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:14
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #88 Irena Palatínusová (1:14)
54:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:13
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #10 Nikola Hamerníková (1:13)
51:51 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:12
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová bez asistence (1:12)
49:10 Adrenalin stoupá a stoupá...
47:37 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:11
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #8 Kateřina Vojtová, asistoval #10 Nella Stašková (1:11)
47:31 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:11
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #19 Nikola Červená, asistoval #85 Eliška Horáková (0:11)
45:48 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (0:10)
45:34 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:9
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #21 Jana Prokšanová (0:9)
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
38:51 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:8
34:23 Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání
30:29 Vyloučen hráč #7 Laura-Elena Voštiarová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hrubost
26:23 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:7
25:11 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #19 Nikola Červená (0:6)
20:00 Střely v 1. části: 8:10
17:20 Zlomená florbalka Míši Bezpalcové...
14:27 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za opakované přestupky
12:44 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #7 Laura-Elena Voštiarová (0:5)
10:23 Rudý dračice si moc nevedou, ale snad jim přesilovka pomůže.
09:55 Vyloučen hráč #19 Nikola Červená družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za vysoká florbalka
05:12 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #85 Eliška Horáková (0:4)
04:22 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #19 Nikola Červená z trestného střílení (0:3)
02:11 Vyloučen hráč #29 Adéla Chrtová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
00:42 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #19 Nikola Červená, asistoval #12 Mariia Zimina (0:2)
00:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #19 Nikola Červená (0:1)