• 60 59:34
    4:7
    (Šindelářová)

Florbal Ústí - Panthers Praha 4:7
branky: 2. Adéla Kubíková, 15. Adéla Kubíková, 27. Markéta Kociánová, 39. Anna Stará - 10. Jana Pavlicová, 18. Tereza Trubičková, 24. Lucie Šindelářová, 32. Anna Staňková, 43. Petra Budská, 53. Jana Pavlicová, 60. Jana Pavlicová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Veronika Novotná 8 - Štěpánka Neumanová 11; po třetinách: 2:2, 2:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Už v prvním utkání s Panthers jsme měli možnost si ověřit, že tohoto exextraligového týmu není potřeba se bát. Dnes se to opět potvrdilo. Nepochopitelným nedůrazem v našem brankovišti jsme soupeři darovali pět branek, které nás stály body v tomto utkání. Další zkušenost, ze které můžeme čerpat užitečné poznatky.
60:00 Komentář hostů Hodek John Adam (Trenér): Dnes jsme svedli dosti vyrovnanou bitvu, hlavně díky našim ztrátám a neproměněným šancím, jsme pustili soupeře do utkání čímž jsme si ztížili cestu k výtězství. Jsem pyšný na holky, že se nenechaly unést vývojem a zkretama v utkání a že jsme udrželi koncentraci až do samotného konce utkání, které jsme jasně ovládli a vzali si tak cenné body do tabulky. Děkujeme soupeřům i rozhodčím a speciální pozdrav posílá celý tým do Švédského Gothenburgu našim skvělým podporovatelům. 3estSide
60:00 Střely ve 3. části: 4:6
59:34 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #27 Lucie Šindelářová (4:7)
59:32 Timeout Florbal Ústí
59:18 Timeout Panthers Praha
56:18 Ústí zvládlo oslabení bez gólu
54:45 Ústí se dostalo do oslabení
54:16 Vyloučen hráč #33 Klára Mečířová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
53:27 Zdá se že má Panthers větší štěstí
52:58 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #49 Eliška Zubová (4:6)
48:30 Mečířová střílí bohužel vedle
44:59 Pavlicová dává gól do horního rohu
42:59 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Petra Budská, asistoval #40 Klára Schmiedová (4:5)
40:23 Je tu začátek třetí třetiny a skóre je vyrovnané
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:53 Stará stříli,ale mimo
38:05 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #81 Anna Stará bez asistence (4:4)
36:36 Mečířová se snaží vystřelit,ale jen do bloku protihráčky
35:05 Hra se zdá dost vyrovnaná
31:19 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #88 Jana Pavlicová (3:4)
29:28 Panthers se začalo tlačit více do brány Ústí
26:18 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #3 Lucie Špírková (3:3)
24:00 Panthers se dostalo do přesilové hry
23:48 Vyloučen hráč #99 Lada Flachsová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky
23:35 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Lucie Šindelářová, asistoval #23 Petra Budská (2:3)
21:13 Krásná střela Bratschaedlové,ale golmanka počapala
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:40 Probíhá poslední minuta první třetiny a skóre je zatím vyrovnané
18:27 Trubičková doráží do prázdné bránky
17:44 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Tereza Trubičková, asistoval #33 Veronika Raková (2:2)
14:15 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #92 Marie Čápová (2:1)
12:50 Vyloučen hráč #20 Tereza Trubičková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
12:50 Ústí se dostalo do přesilové hry
11:05 Ústí se více tlačí na stranu Panthers
09:14 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (1:1)
09:14 A i Panthers se dočkalo svého prvního gólu
04:44 Golmanka Ústí kráně chytila míček
01:40 A máme tu první gól pro Ústí
01:36 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #81 Anna Stará (1:0)