58
  • 58 57:44
    Black Angels

TJ Sokol Královské Vinohrady - BLACK ANGELS 4:3
branky: 8. Natalie Vesecká, 45. Aneta Nigrinová, 46. Natálie Jirková, 48. Natalie Vesecká - 13. Sabina Šnajberková, 34. Veronika Balejová, 52. Eliška Nová; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 40 - Markéta Antalová 41; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Skála Jan (Trenér): Jsme rádi, že jsme si dneska dokázali i po ospalém začátku připsat tři body, proti takhle kvalitnímu soupeři. Co nás musí mrzet je každopádne proměňování gólových šaních. Každopádně rok 2023 uzavíráme vítězstvím! Díky soupeři, rozhodčím SKVělým pořadatelům a divákům. Všem bohatého Ježíška, rodinnou pohodu a do nového roku 2024 to nejlepší!
60:00 Komentář hostů Jarolímová Anet (Trenér): Jsme rádi za pauzu, kterou potřebujeme jako sůl. Gratulujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 18:16
59:59 V napínavém zápase domácí vyhrávají a připisují si tři body do tabulky.
59:49 Bližňáková má šanci utrdit vítězství domách. Chtěla tak moc, že trefuje tyčku opuštěné branky BA.
57:44 Timeout BLACK ANGELS
57:44 Black Angels v šesti.
55:21 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:39 Po vyloučení Nignirové hostující hráčky stahují na rozdíl jedné branky.
51:38 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (4:3)
50:00 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
49:01 Stažení na dvě lajny se domácím vyplatilo, ve vypjatém zápase vedou 4:2.
47:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #53 Kateřina Radostová (4:2)
46:40 Další přesilová hra domácích. Nigrinová našla Trnkovou v malém brankovišti, ale bohužel jí balonek přeskočil čepel.
46:01 Ve třetí třetině domácí točí jenom dvě lajny.
45:59 Vyloučen hráč #50 Emma Šlopková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
45:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #53 Kateřina Radostová (3:2)
44:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová bez asistence (2:2)
44:11 Nignirová se jednou rozhodla nenahrávat a vystřelit. Udělala dobře vyrovnává stav na 2:2.
40:01 Do poslední třetiny domácí nastupují se ztrátou jednoho golu.
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
36:20 Pár vteřin si početní výhodu zahrají i BA.
34:44 Vyloučen hráč #26 Angelika Bližňáková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
34:43 Zatím to jako přesilvka moc nevypadá, více na balonu BA. Počet hráček na hřišti se srovná. Na dvě minuty si jde sednout Bližňáková.
34:00 První přesilovku si zahrají domací.
33:46 Vyloučen hráč #53 Lucie Šárová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra bez florbalky
33:24 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová bez asistence (1:2)
33:01 Radostová přečetla rozehrávku a stříli, ale Antalová připravená.
31:21 Vinohrady si vypracují spoustu šancí, ale většina střel letí úplně mimo bránu.
29:41 Radostová připravila skvělou pozici pro Hořejší, ale ta taky vysoko nad bránu.
27:21 Mrázová úplně sama na velkém brankovišti po přesné nahrávce od Jirkové. Tohle ji bude mrzet, balonek letěl úplně mimo branku za mantinely.
25:29 Ostrý hvizd po faulu na Radostovou, která po souboji skočila na mantinelu.
24:07 Bližňáková přestřeluje branku.
22:29 Kolkusová teď promáchla před Kreisingerovou.
20:41 Trková sama po mantineliu, ale střlí pouze po zemi, kde Antalová má nohu.
20:01 Do druhé třetiny jdem od začatku za vyrovnaného stavu.
20:00 Střely v 1. části: 13:13
17:24 Antalová proti Vesecké v poslední chvíli zasáhla rukou.
17:23 Radostová skvěle posunula na Veseckou a ta míří sama na bránu.
12:30 Šnajberková sama proběhla polovinu hřiště, nikým nebráněná a střilí do horního horu, vyrovnává stav na 1:1.
12:22 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #19 Markéta Baťková (1:1)
10:59 Kosťálová teď prokličkovala hráčkami Vinohrad jako mezi kužely.
09:34 Skalická teď zblokovala střelu od Šlopkové.
07:49 První branku střílí Vesecká, která utekla bránicím hráčkám BA.
07:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #86 Michaela Hořejší (1:0)
07:12 Radostová se teď skvěle vrátila a překazila nahrávku.
06:35 Nigrinová na zemi po souboji u mantinelu.
05:08 Vesecká skvěle na středu prohodila Šnajberkovou, ale zankončila do prostřed brány, kde byla připravená golmanka hostí.
04:20 Výběh Baťkové končí na zadním mantinelu.
03:48 Nebežpečná střela Bližňákové, ale skončila ve dvojici obránkyň.
00:01 Úvodní vhazování pro Vinohrady.
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u 18. kola 1.ligy žen. Představí se domácí Sokol Královské Vinohrady a proti nimm nastoupí Black Angels.