7:3
    Pavla LIŠKOVÁ
    (Hujerová)

ACEMA Sparta Praha - Panthers Praha 7:3
branky: 1. Kristýna Mandíková, 15. Michaela Tyllerová, 20. Nikola Křemenáková, 24. Julie Faťunová, 50. Kristýna Mandíková, 56. Markéta Šporová, 57. Pavla Lišková - 16. Andrijana Kris, 48. Eliška Zubová, 50. Tereza Bočková; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 23 - Kateřina Macounová 29; po třetinách: 3:1, 1:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Odpracovaný zápas, ve kterém jsme byli po celou dobu soustředěni a připraveni utkání vyhrát. Děkujeme fanouškům za pěknou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Ďurina Matěj (Asistent trenéra): Dneska nám trvalo 40 minut než jsme se dostali do zápasu. Težko se díky tomu pomýšlí nad výhrou. Výkon předvedený v první polovině třetí třetiny byl famózní, bohužel jsme tento stav mysli neudrželi dostatečně dlouho. Díky soupeři za zápas a fanouškům za podporu. Zítra nový den, nic nás neodrazí. W
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
56:14 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #25 Karolina Hujerová (7:3)
56:14 Hujerová korunuje svůj spektakulární výkon asistencí v podobě dlouhého výhozu na Liškovou.
55:45 Panthers v šesti.
55:39 Timeout Panthers Praha
55:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #26 Markéta Šporová, asistoval #20 Monika Zikmundová (6:3)
55:39 Šporová z první na bližší tyč.
54:00 Sparta dva na nula ale ani střela z toho nevznikla.
53:02 Sparta v pěti.
51:02 Vyloučen hráč #78 Nicol Jakešová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
51:02 Jakešová opět. A opět sekec mazec.
50:53 Ve hře je cítit spoustu emocí.
49:46 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Tereza Bočková bez asistence (5:3)
49:46 Bočková potrestala hrubici jedné z hráček Sparty. Hráčka při odpalování míčku netrefila míček.
49:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #33 Kristýna Mandíková, asistoval #23 Pavla Lišková (5:2)
49:02 Tak to byl fofrník. Hned z první střely se prosadila Mandíková. Pátááááá!!!
48:45 Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
48:45 Hromková použila své koleno v souboji a tak si půjde sednout.
47:17 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #88 Jana Pavlicová (4:2)
47:17 Zubová snižuje rozdíl branek svojí nádhernou střelou ze střední vzdálenosti.
47:12 Tyllerová šla sama na branku, ale trefila beton Macounové.
47:00 Timeout ACEMA Sparta Praha
47:00 Křemenáková se těžce zvedá po souboji v rohu.
46:10 Mandíková předvedla kvalitní zakončení, ale bez gólu.
44:38 Vajdlová propadla a Panthers se řítily na ve třech na branku, ale Hujerová střelu vykryla.
44:00 Lišková trefuje blok.
43:00 Bočková z dálky střílí mimo zařízení.
42:10 Panthers se ale nevzdávají bez boje a jedou také bomby. Ale menší.
40:59 Sparta nechce nic nechat náhodě a jede bomby.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Panthers.
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
35:40 Macounová drži naděje Panthers na urvání nějakých bodů v tomto zápase, kde lidé fandí ze všech plic.
34:40 Ostrý souboj v rohu ve prospěch Sparty.
33:45 Opět Macounová fantastický zákrok z říše snů všech brankářek a brankářů. Následná dorážka trefila břevno.
33:20 Macounová chytila nechytatelné. Famózní zákrok brankářky Panthers.
32:39 Kris kličkuje v rohu a vybojovala faul.
30:00 Do naši barrandovské arény zabloudilo 114 duší. Děkujeme!!!
29:44 Sparta v pěti.
28:52 Kuchařová ze středu pálí vedle branky.
27:44 Jakešová zbytečně zeadu sekla protihráčku.
23:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Julie Faťunová, asistoval #67 Lucie Zemanová (4:1)
23:45 Hra se uklidnila, ale diváci dále bouří.
22:36 Peterková si pochroumala kotník, ale nic vážného a už peláší na střídačku.
22:00 Spartu pokračuje v tlaku.
20:47 Lišková zbourala branku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Panthers.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Nikola Křemenáková, asistoval #23 Pavla Lišková (3:1)
19:00 Poslední minuta první třetiny a za chvíli začne náš přestávkový program.
15:46 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Andrijana Kris, asistoval #17 Anna Staňková (2:1)
14:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michaela Tyllerová, asistoval #21 Kateřina Peterková (2:0)
14:19 Tyllerová obehrála brankářku a Sparta odskakuje na rozdíl dvou branek.
13:45 Panthers kombinují a snaží se vypracovat si příležitost na gól.
12:56 Staňková opět zazdila situaci na gól.
12:18 Sparta zamkla Panthers ale gól nikde.
10:51 Staňková prováhala velikánskou šanci na srovnání skóre.
09:00 Sparta drží míček delší dobu než Panthers.
07:00 Lišková čaruje u mantinelu.
06:25 Nasazení hráček je obrovské.
04:26 Jakešová střílí z dálky.
03:41 I přes důraz v brankovišti Panthers se nepodařilo hráčkám Sparty vsítit gól.
03:22 Křemenáková nahrává hráčkám na střídačce.
02:51 Lišková útočí na branku Panthers, ale byla zastavena obranným valem.
01:49 Panthers se pokouší o srování skóre svými výpady vpřed.
00:49 Bouřlivá atmosféra žene všechny žene kupředu do boje za vítězstvím.
00:07 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #33 Kristýna Mandíková bez asistence (1:0)
00:07 Hned po buly vingl.
00:01 Úvodní buly vyhrává Sparta.