6:3
    Petra BRATSCHAEDLOVÁ
    ()

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbal Ústí 6:3
branky: 1. Nina Schumannová, 16. Veronika Křečková, 16. Veronika Křečková, 30. Veronika Křečková, 41. Veronika Křečková, 42. Anna Vobořilová - 30. Markéta Kociánová, 34. Adéla Kubíková, 59. Petra Bratschaedlová; rozhodčí: Karel Hlinka - Miloslav Mattes; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Nela Pravdová 20, Nikola Siskosová 3 - Veronika Novotná 47; po třetinách: 3:0, 1:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Pokračujeme ve své bídě a zmaru. Dnes jsme čelili soupeři, kterého zdobila zejména jednoduchost v přechodu a zakončení. My trefili sedmkrát tyč a na víc jsme se bohužel nezmohli. Děkuji všem za účast.
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Po delší době se nám povedl vstup do zápasu, druhou třetinu jsme se nechaly uspat a nechat soupeřky zdramatizovat zápas, ale vzájemně jsme si vynadaly a do třetí třetiny naskočily zase v plné síle a na závěr nechaly i Sisku znovu čuchnou k brankovišti po dlouhém zranění. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:00 Poslední minutka do konce zápasu
58:53 GÓL Florbal Ústí! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová bez asistence (6:3)
57:04 Golman zpátky ve hře
57:00 Další přesilovka Ústí a jsou v šesti bez golmana
55:32 Timeout Florbal Ústí
55:32 Vyloučen hráč #11 Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
55:20 Hosté v šesti bez golmana
53:20 nepřesné střely na branku domácích
52:11 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Nikola Siskosová družstva TJ Sokol Nové Strašecí
52:00 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
49:40 Krásné zákroky obou golmanek
46:19 Hosté trefují dvě tyčky zasebou
45:40 Hosté nevyužili přesilovky
43:24 Vyloučen hráč #8 Anna Vobořilová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
43:24 Ústí vyzkouší Zebry v přesilovce
41:37 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová, asistoval #13 Eliška Malíková (6:2)
41:37 Nádherná šibenice od Doktora (Vobořilové)
40:48 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #8 Anna Vobořilová (5:2)
33:13 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #88 Nicole Kopýtko (4:2)
29:30 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #3 Lucie Špírková (4:1)
29:30 Ústí využívá rychlého breaku a vstřeluje první gól
29:17 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #19 Leontýna Káralová (4:0)
27:02 Hosté v breaku bohužel bez gólu
24:58 Tvrdá rána Ústí do tyčky
21:40 Střela na Pravdovou ale ruce má všude
20:20 Ústí začíná 2.třetinu v oslabení
20:00 Střely v 1. části: 22:12
19:15 Vyloučen hráč #58 Tereza Vaníčková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
19:00 Zbývá poslední minutka do konce 1.třetiny
18:20 Strašecí kombinuje před brankou hostů
15:36 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #12 Eliška Lubenská (3:0)
15:36 Křečková trefuje branku podruhé během 30sekund
15:09 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková z trestného střílení (2:0)
13:57 Kleknerová zkouší, bohužel trefuje golmanku do helmy
07:50 Zebry dorážejí na branku Ústí bez gólu
07:00 hosté střílí na branku domácích, ale Pravdová je ready
00:53 Domácí zahájily utkání krásným gólem.
00:52 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:0)