• 60 59:29
    5:3
    (Bicková)

SK Meťák České Budějovice - Florbal Ústí 5:3
branky: 1. Lucie Bicková, 9. Klára Asterová, 14. Klára Jiříková, 55. Lucie Bicková, 60. Klára Jiříková - 3. Markéta Kociánová, 12. Markéta Kociánová, 19. Adéla Kubíková; rozhodčí: Kamil Vraspír - David Staněk; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Eliška Bártová 22 - Kateřina Dlouhá 20; po třetinách: 3:3, 0:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Dnes první setkání se soupeřem z jihu, který se prezentoval běhavým juniorským florbalem. My jsme v první třetině nereagovali adekvátně na brejkové situace, ze kterých jsme obdrželi tři branky, přestože jsme tou dobou po většinu času hráli na balonku a tlačili se do branky. Nevyužívání šancí nás stálo lepší výchozí pozici do dalšího průběhu utkání. S přibývajícím časem nás dohnaly těžknoucí nohy, čehož dokázaly soupeřky využít. Těšíme se na odvetu u nás a přeji mnoho zdaru do dalších utkání.
60:00 Komentář domácích Zimová Eliška (Trenér): Tento průběh zápasu jsem očekávala. Mrzí mi neproměňování šancí, zde musíme nadále pracovat. Jsem ráda za další tři body. Soupeři děkuji za zápas a přeji dobrou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
60:00 A máme tu konec. I když Meťák měl ve třetí třetině dvě přesilové hry, ani jedna z nich nebyla rozhodující. Meťák ale nakonec vyhrává 5:3
59:29 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #66 Lucie Bicková (5:3)
59:29 A máme asi rozhodnuto, Jiříková z úniku sama na gólmanku zvyšuje
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny a Meťák se stále drží u ústecké branky
57:19 Kopýtková střílí od mantinelu, Bártová její pokus ale vychytala
56:09 Jiříková z rohu našla na ose volnou Lisovou, její střela byla ale vyblokována a míček končí v rohu
54:54 Hráčky Ústí zkouší vše, aby daly gól, zatím se jim to nedaří
54:00 Timeout Florbal Ústí
54:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #66 Lucie Bicková, asistoval #83 Klára Jiříková (4:3)
54:00 Po nahrávce Jiříkové, Bicková z dálky trefuje šibenici. Meťák se ujímá vedení 4:3
51:45 Polákové v souboji uletěla hokejka, která Lisovou trefila do hlavy. Hráčka Meťáku je ale naštěstí v pořádku
50:18 Asterová zpoza brány nahrává na osu, Skříšovská však míjí
50:00 Zbývá posleních 10 minut základní hrací doby
48:41 Ani tato přesilovka nic nerozhodla, Ústí hraje v plném počtu
48:31 Střelu Jiříkové Dlouhá kryje
47:37 Ústí hraje ve čtyřech
47:29 Míček po mnoha dorážkách končí jen pod brankářkou Ústí
46:41 Vyloučen hráč #32 Petra Bratschaedlová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
46:41 Další hráčka fauluje, Meťák bude hrát 5 na 3
45:37 Vyloučen hráč #27 Adéla Kubíková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
43:46 Únik dvě na jednu k Meťácké bráně vypadala na jasný gól, hráčka Ústi však přímo před bránou netrefila balónek
43:19 Meták má rozehrávku přímo před bránou, střela však končí vedle
42:56 Je vidět, že oba týmy chtějí vyhrát
42:01 Jiříková si naběhla na osu hřiště, kam jí z rozehrávky nahrála Macháčková, její střela končí těsně nad
40:43 Asterová od mantinelu běžela na Dlouhou, ta její střelu vychytala
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hráčky Ústí. Uvidíme, zda se rozhodne v této třetině, nebo jestli o vítězi rozhodne až prodloužení, či samostatné nájezdy
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
40:00 Skóre po druhé třetině zůstává stejné, Meťák se však v této třetině dostal k více střelám než Ústí
39:38 Jiříková vyhazuje na osamocenou Doležalovou před bránou Ústí, skóre však zůstává stejné
39:19 Jiříková trefuje tyčku
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:43 Ani přesilová hra nemění skóre, hosté hrají v plném počtu
37:28 Bártová vychytává únik dvou ústeckých hráček
36:45 Meťák zatím z přesilové hry moc nevytěžil, většinu času míček strávil za Meťáckou bránou
35:43 Vyloučen hráč #27 Adéla Kubíková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
35:43 Uvidíme, zda dvě minuty přesilové hry změní zatím bezgólový stav druhé třetiny
35:08 Rozhodčí signalizuje odložené vyloučení, Meťák odvolává gólmanku a snaží se vymyslet více
33:35 Druhá třetina zatím bezgólová a všichni netrpělivě čekají na další gól
32:55 Meťák z rozehrávky přímo před bránou nevymyslel nic
32:50 Lisová střílí sama z osy hřiště, Dlouhá však střelu rukou vykryla
31:43 Procházková přerušila nahrávku na osamocenou Polákovou před bránou
30:54 Jiříková obíhajíc bránu nahrává na osu Macháčkové, střela však končí v bloku hráček z Ústí
28:34 Hra se furt přelévá ze strany na stranu, Ústí je však na balónku víc
26:45 Tušlová z rozehrávky trefuje Dlouhou
25:47 Procházková blokuje střelu Špírkové
24:46 Poláková zkoušela tečovat střelu, Bártová však chytá
23:22 Po nahrávce Pražákové Jiříková trefuje Dlouhou
20:42 Hráčky Meťáku se snažily dorážet za zády Dlouhé, bohužel si dopomohly faulem
20:25 Bicková z půlky mimo bránu
20:01 I první buly druhé třetiny vyhrává Meťák
20:00 Ústí v první třetině Meťák přestřílelo, stav je však nerozhodný, stále 3:3. Uvidíme, jak se hra bude vyvíjet do dalších dvou třetin
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:52 Macháčková zkusila vystřelit, její střela končí vedle brány
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:32 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #5 Eliška Poláková (3:3)
18:32 Po přihrávce Polákové zpoza brány Kubíková již po třetí srovnává
15:46 Flachsová dorážela střelu, Bártová vychytala
15:18 Flachsové střela z úniku trefuje spojnici
13:52 Skříšovská mohla jít sama na brankářku, balónek ji však neposlechl
13:42 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková bez asistence (3:2)
13:42 Meťák se opět po střele Jiříkové od mantinelu ujímá vedení
13:08 Střelu backhandem Mečířové Bártovou nerozhodila
11:25 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (2:2)
11:25 Druhá kombinace Kociánová - Bratschaedlová končí v bráně
10:57 Střela Lisové nad
10:16 Hrubá i přes začáteční trable s balónkem střílí, Dlouhá ale chytá
09:36 Střela Ústí vedle
08:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (2:1)
08:08 Lisová zachytila nahrávku a z druhé střely na bránu dává Asterová druhý gól Meťáku
07:01 Akci Meťáku zastavuje obránkyńě Ústí
06:27 Bártová vychytala střelu, Ústí má rozehrávku z rohu
05:43 Jiříková si obešla 2 hráčky, její střela však mířila vedle
04:55 Hrubá nahrála na osu hřiště Asterové, která ale nestihla balónek a míček končí v rohu
03:54 Rozehrávka Ústí z půlky skončila jen nahozením na Meťáckou bránu
02:41 GÓL Florbal Ústí! 1:1
02:41 A máme vyrovnáno, před Bártovou se objevila Kociánová, která po dorážce skóruje
00:18 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #66 Lucie Bicková, asistoval #25 Anežka Macháčková (1:0)
00:18 A máme tady první gól. Macháčková nahrála na osu, odkud Bicková zakončila
00:00 Úvodní buly tohoto zápasu vyhrává Meťák