51
  • 51 50:02
    1:9

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Florbal Ústí 1:9
branky: 48. Kateřina Vojtová - 4. Klára Mečířová, 12. Markéta Kociánová, 12. Eliška Poláková, 14. Andrea Kročáková, 18. Markéta Kociánová, 33. Lucie Špírková, 37. Eliška Poláková, 39. Markéta Kociánová, 51. Lucie Špírková; rozhodčí: Pavel Chromý - David Novák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 17 - Kateřina Dlouhá 12; po třetinách: 0:5, 0:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Vondruška Jan (Trenér): Dnešní zápas byl z naší strany lepší než minulý, ale je potřeba stále pracovat na zlepšení.
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Začala zima a je to znát i ve zdejší hale. Zápas bohužel neměl převratné tempo, tak důležité je, že se dnes nikdo nezranil a zítra zkusíme navázat na náš dnešní výkon, zejména z první třetiny. Děkuji soupeři za utkání a přeji více zdaru do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
50:02 GÓL Florbal Ústí! 1:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #18 Ema Mlatečková (1:9)
47:12 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:8
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #8 Kateřina Vojtová, asistoval #18 Eliška Novotná (1:8)
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
38:44 GÓL Florbal Ústí! 0:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #5 Eliška Poláková (0:8)
38:21 Vyloučen hráč #28 Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:41 GÓL Florbal Ústí! 0:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #3 Lucie Špírková (0:7)
32:01 GÓL Florbal Ústí! 0:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #27 Adéla Kubíková (0:6)
20:00 Střely v 1. části: 3:12
17:11 GÓL Florbal Ústí! 0:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (0:5)
13:33 GÓL Florbal Ústí! 0:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Andrea Kročáková, asistoval #18 Ema Mlatečková (0:4)
11:53 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #55 Lada Flachsová (0:3)
11:21 GÓL Florbal Ústí! 0:2
03:28 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #60 Klára Mečířová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (0:1)