10:4
    Dominika HORÁČKOVÁ
    (Peterková)

ACEMA Sparta Praha - SK Meťák České Budějovice 10:4
branky: 4. Pavla Lišková, 13. Lucie Zemanová, 24. Kateřina Peterková, 25. Pavla Lišková, 25. Lucie Zemanová, 26. Pavla Lišková, 34. Pavla Lišková, 38. Lucie Zemanová, 49. Kateřina Peterková, 59. Dominika Horáčková - 3. Michaela Doležalová Hrubá, 7. Petra Skříšovská, 44. Klára Asterová, 50. Klára Asterová; rozhodčí: Jan Hanzal - Alexander McIntosh; vyloučení: 0 + Markéta Šporová 4:2; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 15 - Veronika Šedivá 10, Eliška Bártová 6; po třetinách: 2:2, 6:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Během oslabení ve druhé třetině jsme dokázali zvýšit obrátky a 4 zaslouženými góly zlomit utkání v náš prospěch. Pro nás to jsou tento víkend extrémně důležité 2 výhry.
60:00 Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes jsme si to prohráli laxním přístupem k čtyřminutové přesilovce, kde jsme dostali 4 goly. Pak už jsme se nedokázali vrátit do zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
58:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 10:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #19 Dominika Horáčková, asistoval #21 Kateřina Peterková (10:4)
57:45 Jozové střela prudce letí mimo hrací pole.
56:48 Bogdanová doráží,ale golmanka střelu odráží.
56:00 Sparta zpět na pozicích nahrávkami hledá mezeru v obraně hostů.
55:31 Skříšoovská krásně přerušila nahrávku Sparty.
54:45 Vyloučen hráč #25 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
53:52 Hostí využili výpadku Sparty a sbírají míček, ale domácí si vybojovaly máček zpět
53:50 Sparty nahrávka na střed se nepodařila, protože na středu nebyla žádná spoluhráčka.
49:59 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #25 Anežka Macháčková (9:4)
49:24 Rozehrávku před útočnou bránou Sparta neproměnila.
48:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #67 Lucie Zemanová (9:3)
43:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:3
43:40 Krásná střela míří přímo do domácí brány.
43:33 Úspěšné bránění před bránou hostí.
42:05 Zemanová běží na střelu, ale míček míjí její čepel.
41:12 Domácí běží na útočnou polovinu, ale tam jim soupeř míček bere.
41:04 Sparta na balónku hledá možnost k útoku.
40:59 Nahrávkami si Sparta hledá možnost ke střele.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Sparta.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Eliška Bártová družstva SK Meťák České Budějovice
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:36 Rozehrávka Sparty před bránou končí za mantinelem.
37:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #21 Kateřina Peterková (8:2)
34:25 Zimová střílí, ale golmanka balónek chytá.
33:14 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #25 Karolina Hujerová (7:2)
32:56 Sparta vybojovala balónek.
32:45 Hostí získávají balónek a jdou do útoku.
32:07 Sparta drží balónek zuby nehty.
31:18 Krásná střela Asterové letí, naštěstí pro Spartu, mimo hrací pole.
30:54 Budějovice střílí, ale míček končí mimo hrací pole.
28:37 Sparta odráží střelu
26:17 Sparta vstupuje do nahrávky a běží na útočnou polovinu.
26:12 Budějovice rozestaveny na útočné polovině a hledají nahrávkami možnost ke střele.
25:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #20 Monika Zikmundová (6:2)
25:35 Backhandovou střelu Hujerová odráží.
24:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #24 Julie Faťunová (5:2)
24:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Pavla Lišková, asistoval #24 Julie Faťunová (4:2)
23:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #19 Dominika Horáčková (3:2)
23:48 Sparta zvyšuje.
23:33 Vyloučen hráč #26 Markéta Šporová družstva ACEMA Sparta Praha na 2+2 minuty za sekání
21:47 Jakešová střílí do odhalené brány, ale míček letí přes horní tyč mimo pole.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:53 Macháčková střílí, ale míček se odráží od golmanky a končí za mantinelem
15:28 Tušlová odráží rozehrávku domácích svým tělem, zpracovává balónek a běží na útočnou polovinu.
15:25 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil #21 Kateřina Peterková.
15:24 Golmanka odhadla situaci a odráží backhandovou střelu svou rukou.
12:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #19 Dominika Horáčková (2:2)
12:57 Po krátkém souboji u brány končí balónek za zády golmanky
12:50 Oba týmy hrají v plném počtu.
12:30 Halou je slyšet tyč Budějovicjé brány.
11:54 Pochybení Sparty předává balónek Budějovicím a hra se přesouvá na polovinu domácich.
11:22 Sparta si nahrávkami hledá možnost ke střele.
10:50 Vyloučen hráč #10 Klára Asterová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
10:48 Bude se vyločovt ve prospěch Sparty.
09:12 Asterová běží na bránu, ale obrana sparty ji zastavila.
06:59 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (1:2)
06:32 Sparta na útočné polovině s balónkem na čepeli
05:29 Rozehrávka hostí letí mimo hrací pole.
03:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
03:45 Střela letí skrz nohu golmanky přímo do budějovické brány.
02:10 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #39 Petra Skříšovská (0:1)
02:10 Hrubá běží podél brány, pokládá si golmanku a střílí první gól dnešního utkání.
01:51 Čistá rozehrávka hostí není zakončena do brány.
01:22 Budějovice zpět na míčku.
01:02 Sparta si nahrávkami hledá mezeru k útoku.
00:29 Sparta přebírá balónek.
00:01 Ůvodní buly první třetiny vyhrály Budějovice.