9:8
    Barbora VÁVROVÁ
    (Míková)

FAT PIPE Tigers Start98 - Florbal Ústí 9:8p
branky: 10. Kristýna Jirásková, 12. Kristýna Jirásková, 14. Mayya Lytorova, 18. Emilie Skalíková, 29. Emilie Skalíková, 35. Kristýna Jirásková, 38. Mayya Lytorova, 48. Emilie Skalíková, 64. Barbora Vávrová - 2. Eliška Poláková, 17. Petra Bratschaedlová, 26. Aneta Weissová, 28. Petra Bratschaedlová, 32. Adéla Kubíková, 38. Aneta Weissová, 45. Emilie Skalíková, 53. Eliška Poláková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Eliška Držíková 12 - Kateřina Kočová 9, Kateřina Dlouhá 17; po třetinách: 4:2, 3:4, 1:2, 1:0
65:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Běhavé utkání. Tento styl nám s ohledem na počty zatím moc nechutná a musíme si o to víc uvědomit, jestli jsme přijeli na atletické závody, nebo chceme hrát chytřeji. Soupeř byl opticky aktivnější a více na balonku, nicméně velmi hratelný a jeden bod tak dnes vnímám jako ztrátu, nikoli zisk. Musíme se ještě více posunout ve využívání stoprocentních šancí. Děkuji domácím za utkání a přeji mnoho zdaru do dalších utkání.
65:00 Komentář domácích Koníček Miroslav (Trenér): Dneska mě opravdu mrzí hra dozadu, byli jsme aktivnější, připravili jsme si spousty šancí, hra dopředu nebyla vůbec špatná. Co nás dnes tlačilo, tak byly návrat na brejky hostujících hráček, které byly nebezpečné. Celkově mě ztráta bodu v tomto utkání dost mrzí, ale nakonec jsem rád za vítěznou branku v prodloužení a pochvala za to, že jsme to nevzdali. Další bodíky bereme a těšíme se na následující utkání. Rozhodčím, soupeřům, divákům díky!
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
63:30 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 9:8
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #88 Barbora Vávrová, asistoval #13 Tereza Míková (9:8)
63:30 O vítězi dnešního uktání rozhodla dlouhá nahrávka Míkové na připravenou Vávrovou.
63:01 Poláková uklidňuje situaci a bere si míček pro sebe.
62:09 Na míčku je převážně Start.
61:30 Vávrová nahrává před bránu, ale její nahrávka nemá koncovku.
60:01 Úvodní buly buly prodloužení vyhrál tým hostů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:12 Jirásková mohla skórovat, ale těsně míjí.
58:59 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #5 Eliška Poláková.
58:59 Weissová vybojovala pro svůj tým trestné střílení.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:00 Míková neproměnila téměř jistý gól do odhalené brány.
55:42 Wessové se nepovedl její třetí brejk.
54:22 Timeout Florbal Ústí
54:22 Hosté si berou oddechový čas, aby si mohl promyslet vítěznou taktiku.
52:49 GÓL Florbal Ústí! 8:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #62 Barbora Gabrielová (8:8)
52:49 Držíková nezvládla chytit pátou dorážku Ústí z bezprostřední blízkosti.
51:11 Škorpová dlouze nahazuje z půlky přímko do rukou Dlouhé.
50:01 Bratschaedlová se snaží doťuknout míček do brány, ale padá.
48:57 Ústí drží míček a postupně střídá.
47:09 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 8:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #70 Sofie Skalíková (8:7)
47:09 Duo Skalíkových proměňují již sedmý gól pro Start.
44:48 GÓL Florbal Ústí! 7:7
Vlastní branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková (7:7)
44:48 Emilie Skálíková při snaze bránit sama doráží do vlastní brány.
44:41 Dlouhá blokuje střelu Skalíkové Emilie.
42:37 Jiráskové ujíždí nahrávka Lytorové.
40:42 Míková propaluje téměř jistý gól.
40:20 Ústí rozehrává z poloviny domácích.
40:01 Úvodní buly vyhrává hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:58 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova, asistoval #55 Emilie Skalíková (7:6)
37:58 Domácím se vyrovnaný stav nelíbí a jdou opět do vedení.
37:40 GÓL Florbal Ústí! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Aneta Weissová bez asistence (6:6)
37:40 Druhý brejk Weissové a druhá gólová střela.
35:49 Weissová trefuje břevno.
34:56 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #23 Viktorie Váňová (6:5)
34:46 Startu stačilo jen pár vteřin z přesilovky a nadělují Ústí další gól.
34:40 Vyloučen hráč #5 Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
34:40 Lehce zmatené vyloučení, ale výsledek je jasný. Start si zahraje svoji první přesilovku.
34:30 Odložené vyloučení a Start hraje v šesti bez brankářky.
31:33 GÓL Florbal Ústí! 5:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #55 Lada Flachsová (5:5)
31:33 Po přestřelce před bránou Startu se prosazuje Kubíková.
31:01 Vávrová přestřeluje bránu.
30:10 Sofie Skalíková blokuje dlouhou střelu protihráček.
28:25 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #22 Kristýna Jirásková (5:4)
28:25 Poprvé ve druhé třetině se prosazuje i Start. Střelou Emilie Skalíkové jde Start opět do vedení.
27:08 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #84 Nicole Kopýtko (4:4)
27:08 Přesnou střelou Petra Bratschaedlová dorovnává.
25:23 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Aneta Weissová, asistoval #60 Klára Mečířová (4:3)
25:23 V běžeckém souboji přemáhá Weissová Venerovou a střílí gól.
24:49 Dlouhý souboj u mantinelu ukončuje až hvizd píšťalky.
24:01 Simandlová okrádá Flaschovou o míček.
22:50 Ústí rozehrává na polovině domácích.
21:11 Mečířová střílí na hruď Držíkové.
20:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Kateřina Dlouhá družstva Florbal Ústí
20:00 Střely v 1. části: 13:4
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20 Dlouhý lob Škorpové nenachází příjemce.
17:19 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:2
17:19 Na gól Ústí rychle odpovídá Emilie Skálíková.
16:25 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #62 Barbora Gabrielová (3:2)
16:25  Bratschaedlová svojí dorážkou pomalu dorovnává.
15:01 Mečířové střela těsně míjí bránu.
13:06 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #15 Mayya Lytorova bez asistence (3:1)
13:06 Lytorova úplně sama trefuje místo pod paží Kočové.
11:40 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková bez asistence (2:1)
11:40 Jirásková okrádá protihráčku o míček a sama doráží do brány. Start jde do vedení.
09:46 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #12 Kristina Venerová (1:1)
09:46 Jirásková backhandem nachází místo v bráně.
08:23 Flachsová střílí na připravenou Držíkovou.
07:25 Kočová vyráží helmou střelu Skalíkové.
06:46 Hráčky Ústí koupou polovinu startí lajny.
04:55 Trestné střílení družstva FAT PIPE Tigers Start98 neproměnil #13 Tereza Míková.
04:55 Dlouhá vyčetla Míkovou a nepropouští její střelu.
04:55 Lytorova vybojovala pro svůj tým trestné střílení.
04:20 Váňová střílí první střelu pro Start.
03:10 Ústí si nahrává na vlastní polovině.
01:25 Úvodní střelou střílí Poláková rovnou gól a posílá svůj tým ihned do vedení.
01:23 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #3 Lucie Špírková (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase, kde se proti sobě utká FAT PIPE Tigers Start98 a Florbal Ústí.