7:1
    Kamila KASLOVÁ
    ()

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:1
branky: 3. Petra Malecká, 24. Adriana Hýsková, 26. Adriana Hýsková, 29. Adriana Hýsková, 44. Nela Fojtíková, 52. Petra Malecká, 54. Laura Vytrhlíková - 59. Kamila Kaslová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 184; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 12 - Kateřina Valečková 21; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:1
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Bohužel jsme od začátku tahali za kratší konec, domácí hráčky byly pohyblivější, šikovnější, vyhrály většinu soubojů. Po druhém nebo třetím gólu jsme ještě víc znervóznili a začínalo se nám to hroutit. Do třetí třetiny jsme vstoupili dobře, ale pak nás srazil další gól a bylo po zápase. V ofenzivě na nás už pár utkání leží nepříjemná deka, kterou musíme co nejdřív odkopat aby to zase bylo lepší. A samozřejmě děkujeme Chomutovu za pořadatelství na špičkové úrovni.
60:00 Komentář domácích Skuhrovec Michal (Trenér): Dnešní zápas rozhodly dva faktory, tím prvním byla naše pečlivá hra na balonku, která nám přinesla spoustu šancí na útočné polovině. Druhým faktorem byla naše aktivní obranná činnost podpořená výbornou brankářkou. Dnes naprosto dominantní výkon na který budeme chtít navázat jak v tréninkovém procesu tak v dalších těžkých zápasech, které nás teď čekají. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:00 Poslední minuta tohoto utkání za stavu 7:1.
58:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová bez asistence (7:1)
53:40 GÓL Florbal Chomutov! 7:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #50 Petra Malecká (7:0)
51:51 Střela Nevšímalové do středu těla hostující brankářce.
51:46 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (6:0)
47:22 Nevšímalová ve hře.
44:13 Chomutov zatím drží balónek pro svůj prospěch.
43:30 Krásnou pětku máme zařízenou hráčkou domácích Nelou Fojtíkovou!!
43:29 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:0)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Plzeň.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
37:10 Chomutov tlačí na Plzeň.
34:05 Domácí pod velkým tlakem.
32:41 Vyloučen hráč #10 Nela Fojtíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:30 Hra se přelévá nahoru dolu.
30:23 Raslová se snaží získat balónek na obranné polovině.
28:49 Dnešní hattrick si na své triko bere Hýsková a to v oslabení, stav utkání 4:0.
28:48 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #50 Petra Malecká (4:0)
27:39 Plzeň si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání.
27:38 Vyloučen hráč #14 Simona Pilíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
25:57 Uběhly 2 minuty a Hýsková opět navyšuje na 3:0.
25:56 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (3:0)
23:02 Hýsková a její úchvatné zakončení!
23:01 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (2:0)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:59 Třetina končí útokem domácích, ale zbývalo málo času.
18:48 Šance Plzně také bez zakončení.
17:07 Hýsková ve velké šanci, ale bez zakončení.
16:14 Hra se odehrává na straně Plzně.
14:35 Plzeňská střela mimo hřiště.
10:58 Plzeň pod velkým tlakem na své polovině.
06:28 Malecká faulována, bude následovat standratní situace u plzeňské střídačky.
05:13 Po nedovöleném zákroku bude rozehrávat Plzeň z půlky.
04:30 Výborný zákrok Valečkové.
03:20 Střela plzeňské Sukové blokována Voráčkovou.
02:30 Skvělý protiútok Chomutova končí za zády hostující brankářky.
02:29 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
00:01 Úvodní buly první třetiny pro domácí.