• 55 54:03
    1:13
    (Míková)

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FAT PIPE Tigers Start98 1:13
branky: 28. Aneta Paďourková - 3. Kristýna Jirásková, 10. Kristýna Jirásková, 11. Mayya Lytorova, 14. Eva Křtěnová, 19. Alžběta Řeháková, 23. Karolína Janatková, 34. Nikola Skoková, 35. Karolína Janatková, 44. Zuzana Simandlová, 45. Karolína Janatková, 50. Minh Anh Pham, 53. Kristina Venerová, 55. Kristina Venerová; rozhodčí: Pavel Chromý - David Novák; vyloučení: 1:0 + Eva Křtěnová 4; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 21 - Eliška Držíková 21; po třetinách: 0:5, 1:3, 0:5
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Utkání hodnotím nakonec kladně. Třetí třetina se nám opět povedla, tak jako včera. První 2 třetiny ne úplně extra z naší strany, ale herní převaha byla jasně znát po celý zápas. Důležitý je zisk 6 bodů a splněný cíl tripu na jih Čech. Soupeřkám děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Stašková Nella (Asistent trenéra): Dnešní zápas nám ukázal, na čem je pracovat, stále děláme laciné chyby, z kterých padají góly. Děkujeme divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
54:03 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:13
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #12 Kristina Venerová, asistoval #13 Tereza Míková (1:13)
52:43 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:12
49:09 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:11
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #17 Minh Anh Pham bez asistence (1:11)
44:21 Vyloučen hráč #19 Eva Křtěnová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2+2 minuty za sekání
44:08 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:10
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #13 Tereza Míková (1:10)
43:46 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:9
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #23 Viktorie Váňová (1:9)
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
34:24 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:8
33:18 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #19 Eva Křtěnová (1:7)
27:04 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #28 Aneta Paďourková bez asistence (1:6)
22:35 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #9 Alžběta Řeháková (0:6)
20:00 Střely v 1. části: 4:13
18:39 Vyloučen hráč #28 Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost
18:00 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #9 Alžběta Řeháková, asistoval #16 Karolína Janatková (0:5)
13:45 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová, asistoval #27 Nikola Skoková (0:4)
10:12 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
10:12 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #61 Mayya Lytorova, asistoval #19 Eva Křtěnová (0:3)
09:39 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková bez asistence (0:2)
02:22 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #16 Karolína Janatková (0:1)