• 58 57:14
    9:5
    (Nigrinová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha 9:5
branky: 1. Kateřina Radostová, 14. Aneta Nigrinová, 16. Nikola Trnková, 45. Natálie Jirková, 48. Nikola Trnková, 56. Angelika Bližňáková, 57. Angelika Bližňáková, 57. Natálie Jirková, 58. Angelika Bližňáková - 13. Nikola Křemenáková, 21. Kateřina Peterková, 24. Nikola Křemenáková, 33. Julie Faťunová, 46. Kateřina Peterková; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Monika Benková 11, Daniela Kreisingerová 4 - Karolina Hujerová 18; po třetinách: 3:1, 0:3, 6:1
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Dnes jsme se těšili na hezký zápas, k tomu to ale bohužel mělo daleko. Více než půlku zápasu jsme byli nebezpečnější, nicméně ve třetí třetině jsme výrazně polevili a byla jen otázka času, kdy toho soupeře využije. Následně už měly Vinohrady hru pod kontrolou a zaslouženě zvítězil. Jsme přesvědčený, že jsme aktuálně maximálně na 50 % našeho potenciálu a to je nejspíše důvod, proč nedokážeme zvládat tyhle vyrovnané zápasy až do konce.
60:00 Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra): V první třetině jsme hře jasně dominovali, ve druhé naopak vypadli z tempa a soupeř to trestal. Proto jsme rádi, že jsme v závěrečné části znovu ukázali, co v nás je a zápas dovedli do jednoznačného vítězství. Díky soupeři za kvalitní utkání a divákům za podporu v domácím prostředí.
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:25 Zápas se dohrává, domácí se snaží dát ještě 10. gól.
57:15 No a když se daří, tak se daří - standardku proměňuje nechytatelnou střelou Bližňáková.
57:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (9:5)
56:40 Takže: Nejdříve Bližňáková vyjela zpoza branky, vystřelila a Hujerová natáhla síť, ze které balonek vypadl před čáru. Nigrinová doklepla do branky a bylo to 7:5. Vzápětí trma vrma, Skalická na Jirkovou, té to skákalo, tak trefila ze vzduchu vikýř!
56:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #53 Kateřina Radostová (8:5)
56:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
55:19 Po dlouhém tlaku SKV střílela Škvorová, Hujerová stihla vykopnout před sebe. Nigrinová duchapřítomně přiťukla na úplně volnou Bližňákovou, pro kterou ze 30 cm již nebyl problém trefit prázdnou branku!
55:18 Timeout ACEMA Sparta Praha
55:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
53:10 SKV tlačí, Sparta zatím v obraně pozorná.
51:58 SKV drží Spartu v obranném pásmu.
51:02 Utkání je nyní plné soubojů. SKV má trochu více ze hry, Sparta hrozí z brejků.
48:30 Radostová po minele hostující obránkyně trefuje Hujerovou!
47:27 Konečně využitá přesilovka domácího týmu - hezké to nebylo, ale Trnková dotrnkla vyraženou střelu Škvorové do vymezeného prostoru.
47:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #69 Eliška Škvorová (5:5)
46:02 Další sekání Zikmundové.
46:01 Vyloučen hráč #20 Monika Zikmundová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
45:31 Sparta rychle odpovídá a bere si vedení zpět.
45:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #19 Dominika Horáčková (4:5)
44:09 Kreisingerová dlouhým výhozem oslovila Jirkovou, které střela nesedla. Hujerová nemohla zasáhnout a balonek pomalu jel, otřel se o tyčku a zajel do sparťanské branky.
44:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #35 Daniela Kreisingerová (4:4)
42:58 Domácí tým už také rotuje jenom dvě lajny.
41:26 Třetí třetina začala hodně zhurta, útoky se přelévají z jedné strany na druhou.
40:43 Domácí Nigrinová nedává z předbrankového prostoru!
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Daniela Kreisingerová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
40:00 Sparta ve druhé třetině třemi góly otáčí skóre utkání, posledních 20 minut bude ještě zajímavých. Na hřišti se postupně přiostřuje, hezký florbal se pomalu vytrácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:10 Velká šance domácích, vzápětí nebezpečný brejk Sparty.
38:55 Domácí v plném počtu.
38:51 Hujerová vychytala Radostovou a skóre se nemění. Přesilovky dnes nejsou silnou stránkou ani jednoho týmu.
38:50 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #53 Kateřina Radostová.
38:37 Domácí Nigrinová šla 2 na 1 s Bližňákovou, bohužel nedokázala přihrát přes obránkyni.
36:56 Dobisíková důrazně zatlačila do hostující hráčky a domácí budou ve třech.
36:55 Vyloučen hráč #96 Anežka Dobisíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:49 Domácí Jirková v souboji trefila Křemenákovou do obličeje a jde si také na chvíli odpočinout.
35:48 Vyloučen hráč #99 Natálie Jirková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
35:10 SKV se přestalo dařit v postupném útoku.
33:42 A další nevyužitá přesilovka.
32:48 Další branka Sparty v oslabení, po nedůrazu v obraně SKV se prosazuje Křemenáková.
32:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Julie Faťunová, asistoval #78 Žaneta Davidová (3:4)
31:43 Další nabroušená rána hostující hráčky. Třetí přesilovka domácích.
30:48 Škvorová střílí do masky Hujerové. SKV výrazně přidalo na obrátkách.
29:21 Domácí teď minutu držely Spartu v jejím pásmu, gólová střela ale nepřišla.
28:02 Ani druhá přesilovka domácím nevyšla, byla už ale o poznání lepší než ta první.
27:30 Domácí Trnková po přihrávce Nigrinové netrefuje přesně a Hujerová vyráží.
26:03 Bližňáková se vymotávala před branku, když přišlo sekání od Šporové.
26:02 Vyloučen hráč #26 Markéta Šporová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
24:29 Domácí Radostová tvrdou střelou trefuje Hujerovou do masky.
23:32 Nahození Vajdlová po nedůrazném zákroku Benkové uklízí do branky domácích pohotovou dorážkou Křemenáková.
23:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Nikola Křemenáková, asistoval #52 Denisa Vajdlová (3:3)
21:58 Sparta vycítila šanci a je nyní lepším týmem.
20:35 V oslabení utekla Peterková, která střelou do horní části branky nedává Benkové šanci.
20:34 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #18 Nikola Křemenáková (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:11 Břevno nastřeluje domácí Kalivodová!
18:51 Zbytečná sekyra v nic neřešící situaci.
18:50 Vyloučen hráč #44 Kristýna Novotná družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
16:22 Hostující hráčky sehrály perfektně stardardku, Horáčková našla před brankou úplně volnou Peterkovou, která trestuhodně přestřeluje!
15:39 Na toto se dá koukat! Krásná akce Dobisíkové, která z vlastní poloviny zavezla balonek až před velké brankoviště, kde nabídla prázdnou branku Trnkové. Ta nepohrdla a šla se radovat!
15:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #96 Anežka Dobisíková (3:1)
14:35 Domácí Novotná vypíchla balonek hostující obránkyni, běžela z boku na Hujerovou, která maskou tvrdou střelu vyráží.
13:09 Rychlá rozehrávka domácích od mantinelu téměř z poloviny hřiště. Škvorová nachází volnou Nigrinovou kousek od velkého brankoviště, která si v takových chvílích ví rady. Střela sice nesedla, ale taková rána do brány prostě chtěla!
13:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #69 Eliška Škvorová (2:1)
12:45 Křemenáková napodruhé již překonává Benkovou.
12:44 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Nikola Křemenáková, asistoval #21 Kateřina Peterková (1:1)
12:10 Hostující Křemenáková z dobré pozice na středu mimo.
11:26 První přesilovku si zahraje Sparta po bránění ve hře od Škvorové. Ta si drobným postrčením pomohla proti rozebíhající se Sparťance.
11:25 Vyloučen hráč #69 Eliška Škvorová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
11:15 Na druhé straně Hořejší ani na dvakrát nepřekonala z brejku Hujerovou.
10:49 Sparta zahrozila po individuální akci Kračunovy, Benková SKV podržela.
10:04 SKV má nyní daleko více ze hry, zatím je vše bez kýženého efektu.
09:04 Vzápětí Dobisíková již o hodně lépe, nahození vyráží Hujerová. Po krátké mele je balonek za mantinelem.
08:27 Domácí Nigrinová se hezky uvolnila, střelou ale ohrozila maximálně diváky na galerii.
05:46 Utkání se zatím hraje ve vysokém tempu, oba týmy předvádí divácky atraktivní hru se šancemi na obou stranách.
04:44 Benková skvěle proti střele hostující Peterkové!
03:54 Domácí Hořejší střílela z velkého úhlu, Hujerová ramenem vyráží.
03:15 Domácí Benková si připisuje první vážný zákrok po samostatném úniku hostující hráčky číslo 24.
00:04 Vhazování si pro sebe vyhrála Radostová, která i přes faul dokázala balonek zpracovat a vyslat nechytatelnou střelu nad nohu Hujerové!
00:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová bez asistence (1:0)
00:00 Vážení diváci, vítám vás u dnešního online zápisu ze zápasu mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím týmem ACEMA Sparta Praha. Přeji příjemné počtení!