• 51 50:12
    3:8
    (Staňková)

SK Meťák České Budějovice - Panthers Praha 3:8
branky: 10. Klára Asterová, 30. Klára Asterová, 36. Petra Skříšovská - 9. Tereza Bočková, 17. Lucie Šindelářová, 30. Jana Pavlicová, 34. Šárka Hromková, 35. Klára Schmiedová, 35. Jana Pavlicová, 40. Klára Schmiedová, 51. Klára Schmiedová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Eliška Bártová 23 - Kateřina Macounová 23; po třetinách: 1:2, 2:5, 0:1
60:00 Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes jsme byly u všech míčků později než soupeř. Chyběl nám klid na hokejkách a šance, které jsme si vytvořili jsme neuměli proměnit. Úplně jsme se nesrovnali s tvrdou hrou soupeře, musíme se poučit do dalšich zápasů. nDěkujeme soupeřkám za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. n
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
54:14 Fanoušci se rozčilují i za hráčky na hřišti. Skončilo to jejich nuceným odchodem z haly.
52:33 Tým hostí dnes střílí převážně vzduchem
50:12 GÓL Panthers Praha! 3:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #17 Anna Staňková (3:8)
48:40 Lisová střílí. Cinkla konstrukce.
47:20 Dnešní zápas je na vyloučení velmi bohatý
46:17 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
46:15 Procházkové se dnes již několikrát povedlo prohodit si dvě hráčky
42:04 Malá Zimová si proběhla hřiště, bohužel nestačily síly na střelu.
41:22 Situace dvě na Bártovou, Bočková ale nestihla doběhnout míček
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
39:45 GÓL Panthers Praha! 3:7
39:31 Vyloučen hráč #12 Andrijana Kris družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
39:20 Na hřišti se střídá hrobové ticho s občasným jásotem z laviček při vybojování míčku.
35:56 Vyloučen hráč #25 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
35:28 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #11 Eliška Bártová (3:6)
35:28 Dnes padají góly z chaosu před bránou hostí.
34:58 Timeout SK Meťák České Budějovice
34:58 GÓL Panthers Praha! 2:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #75 Tereza Bočková (2:6)
34:38 GÓL Panthers Praha! 2:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #68 Šárka Hromková (2:5)
33:17 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #17 Anna Staňková (2:4)
32:10 Vyloučen hráč #28 Vu Dieu Linh Trinh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
29:20 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #27 Lucie Šindelářová (2:3)
29:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #28 Vu Dieu Linh Trinh (2:2)
29:07 Asterové se dnes vyplácí doklepávání před bránou.
28:38 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
25:00 Macháčková trefuje vnější konstrukci branky. Cinklo to.
24:21 Tým hostí drží domácí na jejich polovině.
21:59 Doležalová natáhla Lisovou jak žížalu, míček na středu sebrala soupeřka.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:59 Lehce diskutabilní zalehnutí Zimové vedle Bártové vzbudilo diskuzi i po skončení třetiny.
19:33 Dnešní zápas je ze strany tribuny velmi živý
16:47 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Lucie Šindelářová, asistoval #78 Barbara Livorová (1:2)
15:35 Tým hostí zkouší útok přes volného středového hráče, Bártová zatím střely úspěšně odráží.
13:00 Tušlová v duchu včerejšího zápasu opět netrefuje tutovku!
11:00 Zimová zabránila střele domácích jejím legendárním zakleknutím a tým domácích mohl díky tomu založit protiútok.
09:05 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #7 Barbora Zimová (1:1)
09:04 Již to vypadalo, že domácí opět zkazily šanci na gól, ale Asterová na poslední chvíli doklepla ze vzduchu míček do brány
08:35 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Tereza Bočková, asistoval #40 Klára Schmiedová (0:1)
08:34 Hráčky domácích byly nedostatečně důrazné a nechaly Bočkovou vystřelit.
06:45 Vyloučen hráč #74 Kateřina Macounová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
06:45 Linh Trinh snad poprvé na její pozici křídla vystřelila, bohužel minula.
05:00 Jana Pavlicová týmu hostí to domácím lehce zavařila v předbrankovém prostoru. Domácí její pokusy ubránily.
03:00 Linh Trinh neodhadla sama sebe, míček odpálila dál a nestihla ho doběhnout, míček sji sebrala protihráčka
02:11 Macháčková se musí poprat s třemi hráčkami za vlastní bránou, úspěšně.