• 59 58:09
    2:13
    (Binědová)

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2:13
branky: 29. Karolína Hašlová, 39. Michaela Bezpalcová - 2. Victoria Binědová, 4. Michaela Mašková, 8. Michaela Mašková, 9. Karolína Raslová, 17. Michaela Mašková, 29. Victoria Binědová, 31. Martina Špetová, 42. Kamila Kaslová, 43. Michaela Mašková, 52. Andrea Žižková, 53. Martina Špetová, 56. Victoria Binědová, 59. Martina Špetová; rozhodčí: Martin Hrubec - Lenka Morová; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 18 - Kristýna Votýpková 13; po třetinách: 0:5, 2:2, 0:6
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Předně jsem rád, že navzdory všem komplikacím jsme víkend zvládli. Holky chválím že se ponaučily ze včera, výrazně jsme se zlepšili ve všem co nám nešlo. Na míčku jsme dnes kombinovali velmi dobře a po zásluze bereme všechny body. Děkujeme soupeřům a také fanouškům za super atmosféru.
60:00 Komentář domácích Vondruška Jan (Trenér): Z dnešního zápasu cítíme zklamání. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů a děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:59 A máme zde konec dnešního utkání děkujeme že jste s námi zápas skedovali a tešíme se někdy přístě nashledanou!
58:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #79 Victoria Binědová (2:13)
56:35 Eliška Nováková teď na středu hřiště zastavila rozvíjející se útočnou akci dvou plzeňských hráček
55:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:12)
53:20 Kačka Vojtová ve velké šanci, trefila pouze helmu hostující golmanky
52:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #98 Kamila Kaslová (2:11)
51:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #98 Kamila Kaslová (2:10)
50:02 Denče Příhodů se podařilo zblokovat střelu soupeřky, s míčkem se poté vydala na útočnou polovinu bohužel se jí nepodařilo přihrát, tím pádem na míčku opět Plzeň
42:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #42 Terezie Lejbová (2:9)
41:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #76 Martina Špetová (2:8)
40:00 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
39:58 Vyloučen hráč #21 Karolína Hašlová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování florbalky
38:03 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #21 Karolína Hašlová (2:7)
38:03 Míša Bezpalcová napoprvé v samostatném úniku neuspěla, o pár vteřin později se však do zakončení dostala a je z toho druhý gól Dračic
30:37 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová bez asistence (1:7)
30:06 Tento plzeňský gól jsem neviděla ale podle stížností které se ke mně dostaly neměl gól Špetové platit kvůli hře rukou
28:21 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #22 Michaela Bezpalcová (1:6)
28:21 A máme tady první gól domácích!! Kája Hašlová vstřelila gól hostující golmance přímo mezi nohy
28:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:6
26:35 Příhodová teď nebezpečně tečovala míček na vlastní branku naštěstí pro dračice do brankové konstrukce
24:41 Střela Markét Šímů, golmanka hostí připravena
20:00 Střely v 1. části: 4:12
18:00 Podlahová opět podržela svůj tým
16:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #11 Andrea Žižková (0:5)
13:15 Šárka Houzarová krásně nahodila míček před branku Adri se však k dorážce nedostala včas, golmanka hostí měla míček pod kontrolou rychleji
11:02 Verča Podlahů teď chytá míček a nechává tak dračice na chvíli vydechnout od tlaku soupeře
08:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #73 Karolína Raslová, asistoval #17 Lucie Bejčková (0:4)
07:48 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
07:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #17 Lucie Bejčková (0:3)
03:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková bez asistence (0:2)
03:10 Mašková byla sama před domácí golmankou a ze své pozice se nemýlila, posílá tak Plzeň do dvoubrankového vedení
01:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
01:46 Než jsem vás stihla přívítat na dnešním zápase už je tu první gól hostí