60
  • 60 59:20
    Sparta

ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS 2:5
branky: 5. Nicol Jakešová, 20. Kateřina Peterková - 9. Eliška Nová, 27. Adriana Fricová, 43. Eliška Koželuhová, 46. Ema Košťálová, 52. Markéta Baťková; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 20 - Šárka Černá 22; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:3
60:00 Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra): První dvě třetiny byl rozpačitý výkon, hodně nepřesností. Poslední třetinu už byly náznaky zlepšení. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Dvě třetiny jsme byli Blackům více než vyrovnaným soupeřem. Bohužel v poslední třetině víkendu, kdy jsme k zisku bodů potřebovali ještě přidat, jsme už neměli rezervy a neměli jsme odkud brát. Věřím, že až odezní prvotní emoce po prohře, tak si hrací víkend vyhodnotíme jako pozitivní.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:21 Domácí jdou do šesti.
59:20 Timeout ACEMA Sparta Praha
59:00 Probíhá poslední minuta tohoto utkání.
58:33 Situaci tři na dva domácí neproměňují.
57:00 Probíhají poslední tři minuty utkání.
56:31 Šnajberková neproměňuje trestné střílení.
54:16 Vyloučen hráč #18 Nikola Křemenáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
53:18 Hosté jdou do šesti, bude se vylučovat.
51:58 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (2:5)
51:58 O pátou branku hostů se postarala Baťková.
51:41 Hosté hrají v plném počtu.
49:41 Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
49:24 Střela Peterkové letěla do branky, ale byla vyražena Černou.
47:31 Hujerová zachytává střelu.
45:51 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #29 Anežka Pěnkavová (2:4)
43:21 Hujerová potřebuje ošetřit ruku, ale stejně hraje dál.
42:33 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #55 Zuzana Mervartová (2:3)
40:00 Úvodní buly poslední třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
40:00 O vítězi tohoto zápasu rozhodne poslední třetina.
39:40 Hosté hrají v plném počtu.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:40 Vyloučen hráč #28 Lucie Svobodová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
37:40 Vyloučen hráč #43 Adriana Fricová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
33:32 Máme tu zřejmě větší zranění Jakešové, kterou na střídačku odnáší trenér hostů.
31:29 Mervartová trefuje tyčku.
30:31 Domácí hrají v plném počtu.
28:31 Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
28:28 Bude se opět vylučovat.
26:50 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (2:2)
25:09 Domácí hrají v plném počtu.
24:06 Hosté hrají v plném počtu.
23:09 Vyloučen hráč #21 Kateřina Peterková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
22:28 Střelu domácích ze středu chytá Černá.
22:06 Vyloučen hráč #16 Sabina Šnajberková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
21:28 Fricová nedokázala dorazit míček do prázdné branky.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková z trestného střílení (2:1)
19:59 Před koncem první třetiny se ještě pojede nájezd domácích.
19:39 Domácí budou mít rozehrávku před velkým brankovištěm.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:32 Hosté rozehrávají z rohu na útočné polovině.
17:53 Domácí hrají v plném počtu.
17:31 Hosté hrají v plném počtu.
15:53 Vyloučen hráč #47 Dominika Kračunova družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
15:31 Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
15:06 Sparta jde do šesti, bude se vylučovat.
08:24 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová z trestného střílení (1:1)
08:24 Přesnou střelou vyrovnává Nová na 1:1.
08:23 Hosté pojedou nájezd.
07:06 Hosté rozehrávají na půlce.
04:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #78 Nicol Jakešová, asistoval #24 Julie Faťunová (1:0)
04:16 Černá vyráží míček.
03:18 Hosté střídají na balónku.
01:15 Hosté vyvíjí velký tlak.
00:00 Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.