5:7
    Michaela VORÁČKOVÁ
    (Šidlochová)

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 5:7
branky: 16. Lada Flachsová, 27. Aneta Weissová, 36. Petra Bratschaedlová, 39. Klára Mečířová, 41. Eliška Poláková - 9. Petra Malecká, 39. Nela Fojtíková, 41. Veronika Bímová, 43. Eliška Šidlochová, 48. Nela Fojtíková, 58. Simona Pilíková, 60. Michaela Voráčková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 17 - Lucie Brandejská 16; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Verner Jakub (Trenér): Dneska velice vyrovnaný zápas a pro diváka určitě atraktivní. V první třetině jsme se opět krapet hledaly, ale ve druhé třetině jsme byly týmem kterým chceme nadále být. Poslední třetina byla hodně fyzicky náročná a klobouk dolů jak to holky zvládly. Soupeři gratulujeme a děkujeme za vyrovnaný zápas.
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Vedoucí): Dnes se ukázala síla týmu, bohužel nic víc. Jsme rádi za body. Díky soupeři za těžké utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:59 Ústí mělo krásně rozehraný zápas, ale bohužel s hořkým koncem
59:40 Špírková ještě brání tyčku domácí brány
59:15 Chomutov znovu navyšuje a šance na výhru pro Ústí se pomalu ale jistě snižují
59:14 Timeout Florbal Ústí
59:14 GÓL Florbal Chomutov! 5:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #6 Eliška Šidlochová (5:7)
57:21 CHomutov se opět dostává do vedení
57:20 GÓL Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #19 Viktorie Rázková (5:6)
52:06 Bratschaedlová ze dvou metrů brutálně přestřeluje bránu
51:19 Mlatečková ze standartky posílá obloukem míček k bráně hostí, ale tomu se za záda Brandejské prostě nechce
50:20 Situaci před ústeckou bránou vyřešila ústecká obrana, která odpálila míček pryč
47:13 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #15 Natálie Kamenická (5:5)
46:26 Poláková opět v šanci, ale zamotala se na středu s Weissovou a tak z té akce nic nevyšlo
45:46 Mečířová výborný blok florbalkou
44:55 CHomutovu se nedaří zakončovat
43:57 Chomutov začíná aktivně pressovat
43:22 Poláková v obrovksé šanci, ale Brandejská zkušeně čape
42:49 GÓL Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:4)
41:58 Špírková radši posílá míček na druhou stranu hřiště
41:11 Chomutov má šanci snížit ústecké vedení
41:09 Vyloučen hráč #92 Nicole Kopýtko družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
40:46 Tak jsme si na začátek vstřelili pár gólů a hra dále pokračuje ve tvrdém tempu
40:22 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #33 Klára Mečířová (5:3)
40:11 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Veronika Bímová, asistoval #11 Adriana Hýsková (4:3)
40:01 Poslední vhazování pro tým hostí
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:59 Ústí se dostalo ve druhé třetině do vedení, stav utkání je tady 4:2 po druhé třetině
39:48 Ústí je silně pod tlakem
38:59 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #12 Natálie Königová (4:2)
38:30 Domácí fanklub se začíná čím dál tím více projevovat
38:05 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #39 Aneta Weissová (4:1)
37:46 Brandejská vytahuje skvělý zákrok hlavou
37:19 Mečířová vysílá nebezpečnou přihrávku přes velké brankoviště hostí, ta jím ale pouze projela
37:15 Chomutov začíná přitvrzovat
36:35 Dlouhá opět skvělá
35:22 Ústí se nám dostává do dvoubrankového vedení
35:21 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #7 Markéta Kociánová (3:1)
34:40 Poláková na Mečířovou, ta ale bohužel nemá bleskové zpracování a tak míček ztrácí
33:55 Kopýtko vykopává míček od domácí brány, aby Dlouhá mohla odpočívat
32:22 Přihrávka přes půl hřiště od Bratscheadlové lízla mantinel a skoro vyskočila ze hřiště
31:11 Chomutov rozehrál, když ústecké hráčky střídaly, ale naštěstí se dos třely postavlia Špírková, která bude mít pořádnou berušku
30:21 Míček nyní projel skrze asi 4 hráčky a pokračoval si svojí cestou směrem k bráně hostí, kde byl ale zastaven hráčkou Chhomutova
29:03 Spousta šancí před chomutovskou bránou, žádná ale proměněná
28:35 Dlouhá výborně chytá, ale Kociánová si pro jistotu udělala provaz v brankovišti, aby případnému gólu ještě více zabránila
27:56 Poláková protlačila míček k velkému brankovišti, ale neúspěšně
26:32 Ústí se poprvé v utkání dostává do vedení
26:30 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Aneta Weissová, asistoval #92 Nicole Kopýtko (2:1)
25:29 Výborný zákrok domácí golmanky
25:23 Tomanová byla seskána u brány soupeře a Ústí má nebezpečnou standartku
24:09 Mečířová střílí, ale Brandejská chytá
24:03 Míček po delší době končí mimo hřiště
23:19 Ústí pod tlakem
22:37 Kročáková ze standartky v rohu přímo na Flachsovou, ale míček šel po zemi a nedostal se k ní
18:43 Hra pokračuje 4na4, uvidíme zda to bude jiné než 5na5
18:41 Vyloučen hráč #33 Klára Mečířová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka
18:21 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
17:10 Zahrádková teď lehce přisedla Brandejskou a Chomutov tak rozehrává na velkém brankovišti
16:40 Poláková v obrovské šanci za bránou, ale míček se za záda Brandejské dostat prostě nechce
15:16 Flachsová jednoduše vyrovnává a dává tím Ústí novou chuť do hry
15:15 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Lada Flachsová bez asistence (1:1)
13:58 Tomanová přihrávala směrem na Bratschaedlovou, ale míček k ní ani nedojel, neboť mu do cesty vstoupila chomutovská obránkyně
13:00 Chomutov se dostal i v oslabení do útoku a hra zůstává v pásmu domácích
12:25 Půlka přesilovky Ústí již uběhla a hráčky zatím vystřelily jen dvakrát
11:10 Ústí má šanci vyrovnat v přesilovce
11:08 Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:09 Poláková rozehrávala na středu, ale přišla o balonek
08:59 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (0:1)
08:41 Vhazování v rohu skončilo dalším vhazováním, protože míček při prvním vhazování vyletěl z hřiště ven
08:08 Poláková měla velkou šanci vystřelit, ale soupeřka jí míček sebrala přímo z čepele
07:30 Poláková s Kročákovou rozehrávají na obranné polovině a snaží se dostat postupně dopředu
06:28 Kročáková zachránila situaci před domácí brankou, ale hned na to, nám tady zvoní tyč
05:30 Dvoáková se pokusila doklepnout míček k Brandejské, ale trefila pouze hůl své protihráčky
05:03 A další výborný blok od Mečířové
04:33 Mlatečková výborný blok před bránou Dlouhé
03:19 Chomutov si rozehrává a vymýšlí další postup
02:13 Mečířová si výborně proběhla skrz 3 chomutovské hráčky, ale ke střele se nedostala
01:53 Dlouhá poprvé pořádně zasahuje
01:15 Ústí si snaží klidnit hru na své polovině
00:15 Špírková hned ze začátku vyběhla, ale byla ihned zastavena bránící hráčkou
00:01 Úvodní buly vítězí hráčky týmu hostí
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání. Uvidiíme co nám dnes zápas přinese.