9:1
    Nela FOJTÍKOVÁ
    (Mock)

Florbal Chomutov - SK Meťák České Budějovice 9:1
branky: 7. Michaela Voráčková, 15. Laura Vytrhlíková, 15. Viktorie Rázková, 23. Natálie Kamenická, 23. Laura Vytrhlíková, 30. Michaela Voráčková, 31. Petra Malecká, 48. Viktorie Rázková, 57. Nela Fojtíková - 31. Marie Jozová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Karolina Bačková 17 - Eliška Bártová 46; po třetinách: 3:0, 4:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Vedoucí): Zasloužená výhra, 3 body nás těší. I přes jednoznačný výsledek si myslíme, že náš potenciál je ještě mnohem dál a zdaleka jsme ho dnes nevyužili. Včera jsme šlapali celých 60 minut, dnes pouze v určitých pasážích. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Trenér): Dnes se nám nedařil přechod do útoku, soupeřky byli lepším týmem a ukázali nám náročnost vyšší soutěže. Velmi dobře nás podržela golmanka. Děkujeme soupeři za férové utkání s minimem faulů.
60:00 Střely ve 3. části: 21:5
58:17 Malecká na Hýskovou, ta svoji dnešní střeleckou smůlu neprotrhla.
56:31 GÓL Florbal Chomutov! 9:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #97 Simona Mock (9:1)
52:27 Hostující hráčky v plném počtu.
51:22 Tyčka z hole Hýskové.
50:26 Vyloučen hráč #7 Barbora Zimová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
48:48 První lajna Chomutova si dnes vytváří spoustu šancí, Bártová je vynikající.
47:39 Rázkové teď vymetla pavučiny z pravého horního rohu.
47:38 GÓL Florbal Chomutov! 8:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #12 Natálie Königová (8:1)
44:59 Další výborný zákrok Bačkové, i hostující hráčky občas ukážou hezkou ofenzivní akci.
44:41 Šindelářová v brejku nad.
44:10 Před Bímovou se teďka otevřel obrovský prostor, její střela míří těsně vedle.
43:22 Vytrhlíková se teď jako tank prodrala do brejku, hostující brankářka chytá!
42:30 Fojtíková se dostala do výborné pozice, Bártová dnes chytá opravdu dobře.
41:45 Výborná Bačková proti střele Macháčkové.
41:00 Úvod třetí třetiny opět jednoznačně pro domácí!
40:00 Střely ve 2. části: 17:7
39:28 Skvělý návrat Malecké zmařil velkou šanci Budějovic.
37:52 Rázková těsně vedle!
36:11 Slušně zaplněná hala přihlíží velkému tlaku Chomutova!
34:33 Havlínová se dostala do obtížné pozice a její padáček mířil vedle branky.
34:32 Obrovská šance Sukové končí trestným střílením. To pojede Nela Havlínová!
33:40 Ťukec Malecké a Bímové končí hezkým zákrokem Bártové.
31:00 Jozová nedala Bačkové šanci a prostřelila ji pod horní tyč.
30:59 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #96 Marie Jozová z trestného střílení (7:1)
30:59 Trestné střílení pro Budějovice!
30:48 Malecká prostřeluje Bártovou mezi nohy a dává sedmou branku Chomutova.
30:47 GÓL Florbal Chomutov! 7:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #14 Simona Pilíková (7:0)
29:56 Havlínová je při chuti. Její dělovku Bártová vytlačuje nad.
29:12 Havlínová fantastickou akcí připravila další branku pro produktivní Voráčkovou.
29:11 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #91 Nela Havlínová (6:0)
28:00 Fojtíková v tvrdém souboji před domácí střídačkou.
27:16 Voráčková teď dvakrát výborná v obraně.
25:02 Chomutov teď utkání doslova dominuje.
22:48 Elitní formace domácích teď zamkla Budějovice! Nejprve se do velké šance dostala Malecká, prosadit se dokázala o pár vteřin později Vytrhlíková.
22:47 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:0)
22:08 Kamenická získala míček a neomylně prostřelila Bártovou.
22:07 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Natálie Kamenická bez asistence (4:0)
20:27 Bímová do nadějné šance na Maleckou, ta střílí do bloku.
20:00 Střely v 1. části: 17:6
18:06 Šindelářová a chvilku po ní Rázková v obrovské šanci. Bártová v brance čaruje.
16:29 Malecká výborně na Hýskovou. Ta v obrovské šanci nedokázala ideálně zakončit.
14:43 Výborná pasáž pro domácí hráčky! Nejprve zachovala Vytrhlíková klid v koncovce a nedala Bártové šance! Ve stejné minutě Rázková se štěstím přidává třetí branku.
14:42 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #4 Liliana Šindelářová (3:0)
14:03 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
13:09 Pilíková ve velké šanci! Bártová zatím výborná.
12:06 Aktivní Voráčková vysílá jednu střelu za druhou. Chomutov dominuje.
10:01 Sportovní gesto Chomutova. Domácí hráčky přiznaly míček pro Jihočešky.
09:01 Na jedné straně výborná Bačková. Z protiútoku Šindelářová proháčkovala tři hráčky, Voráčková po její nabídce střílela nad.
06:34 Rázková na Voráčkovou a ta poprvé v zápase prostřeluje Bártovou.
06:33 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #19 Viktorie Rázková (1:0)
05:20 Bártová vytáhla výborný zákrok proti Fojtíkové. Hraje se stále bez branek.
04:42 Výborné střídaní druhé formace Chomutova, Budějovice pod velkým tlakem.
03:22 Hýsková se vytočila do nadějné pozice, ale mířila pouze do boční síťky.
02:47 Obrovská šance Budějovic. Bačková chytá!
02:09 První zákrok Bačkové.
01:00 Budějovice jsou od úvodních vteřin pod velkým tlakem. Domácí hráčky jim v první minutě nepůjčily míček.
00:01 Utkání právě začalo. Balonku se okamžitě ujal Chomutov a začíná svůj první útok.