3:4
    Ondřej DOBEŠ
    (Klimecký)

Asper Šumperk - FBC Hranice 3:4p
branky: 14. Matěj Ivo Pírek, 37. Matěj Ivo Pírek, 53. Ondřej Mrázek - 3. Radim Klimecký, 40. Jan Grygar, 54. Radim Klimecký, 61. Ondřej Dobeš; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 198; zásahy brankářů: Antonín Byvan 18, František Juráň 3 - Jakub Kosar 17; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:1
65:00 Komentář hostů Rada Matěj (Trenér): Dneska těžký a hodně nervozní zápas. Chlapy musím pochválit za to, že tíhu situace unesli na výbornou a bojovali až dokonce. Cíl jsme splnili, jsme v play off. Ta pravá zábava teprve začíná. Díky soupeři, rozhodčím a hlavně skvělým fanouškům, kteří vážili dlouhou cestu, aby nás podpořili v důležitém boji. #zasveHranice
65:00 Komentář domácích Matěj Petr (Trenér): Byť jsme měli před utkáním jisotu play-off, rozhodně jsme chtěli dnes vyhrát za tři body. Myslím, že jsme opticky byli lepší a když jsme ke konci odskočili, měli jsme si to pohlídat a ne darovat Hranicím vyrovnání zadarmo. Pak zbytečně faulujeme, což rozhodlo zápas. Sílu z Opavy jsme vnímali, ale bohužel. Jinak zde parádní atmosféra (jako vždy), dnes i díky hostujícím příznivcům. Jinak letošní základní část naprosto neuvěřitelná a vyrovnaná a pro mě osobně strašně psychicky náročná. Celý tým si zaslouží absolutorium, kluci jezdí na víkendy z Prahy či Brna a je svým způsobem zázrak, že se v Šumperku, malém okresním městě, hraje takováto soutěž a na poměrně vysoké úrovni. Všichni, co se na tomto jakkoliv podílí, zaslouží uznání a poděkování. Patričkovi Hrubanovi jsme chtěli věnovat k narození 3 body, tak snad se na nás nebude zlobit, že je jen jeden. Teď už se ale můžeme těšit na play-off, ve kterém ale nechceme ani omylem skončit ve čtvrtfinále a uděláme maximum pro to, abychom došli co nejdál. Každopádně já si s Michalem Šímou dám "last dance" a pak už to přenecháme mladým puškám. Těším se na to. Pěkný večer všem.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:51 GÓL FBC Hranice! 3:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #71 Radim Klimecký (3:4)
60:31 Rozehrávka Asperu končí opět v bloku
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
59:03 Vyloučen hráč #65 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za opakované přestupky
58:02 Hranice rozehrávají od střídačky Asperu.
55:47 Juráň zklidnil hru zákrokem.
53:30 GÓL FBC Hranice! 3:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #71 Radim Klimecký bez asistence (3:3)
53:30 Klimecký si s prázdnou bránou poradil.
52:09 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #4 Michal Šíma (3:2)
50:47 Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra na zemi
48:24 Opět vidíme na obou stranách spoustu po sobě jdoucích akcí.
47:08 Venouš pálí, ale střela zablokována.
45:00 Kratochvíl těsně minul bránu Šumperka.
44:37 Hraje se takzvaně nahoru dolů.
42:52 Venouš míjí bránu.
40:01 Buly pro asper
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 František Juráň družstva Asper Šumperk
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
39:14 GÓL FBC Hranice! 2:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #93 Jaroslav Král (2:2)
36:33 GÓL Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #65 Antonín Harapát (2:1)
36:33 Pírek se nebál vystřelit a dává přesně do levého horního rohu
34:57 Asper zamyká Hranice
30:15 Hranice zamykají asper na jejich polovině
29:00 Byvan má dnes svůj den protože čape co se dá
26:18 Šumperk úspěšně zvládnul oslabení
24:18 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
23:26 Výborný blok Šími
23:06 Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
13:38 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #99 Matěj Šíma (1:1)
02:12 GÓL FBC Hranice! 0:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #71 Radim Klimecký, asistoval #15 Antonín Krčmař (0:1)
02:12 Asper pouští Hranice do vedení
00:01 úvodní buly pro Hranice