8:3
    Jakub VILÍM
    (Vlach)

Torpedo Havířov - FBC Intevo Třinec  8:3
branky: 13. Jakub Vilím, 14. Adam Feber, 20. Jakub Vilím, 24. Adam Klimeš, 27. Tomáš Vlach, 56. Jakub Vilím, 58. Adam Feber, 60. Jakub Vilím - 23. Šimon Czernek, 34. Michal Badura, 47. Michal Badura; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3 + Jan Fiedor OS; využití: 2:0; diváků: 237; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 25 - Jan Gawryš Piško 26; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Výsledek pro nás trochu krutý, vzhledem k dění na hřišti, ale soupeř vyhrál zaslouženě. Rozhodlo, že gólman Havířova čaroval a my jsme se hrozně na každý gól nadřeli. Konec zápasu už jsme museli otevřít a Torpédo navýšilo skóre. Injury list se nám pomalu vyprazdňuje, těšíme se na play off a zveme naše fanoušky na vrchol sezóny.
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dneska zápas bez obran, ale atraktivní pro fanoušky. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:9
59:43 GÓL Torpedo Havířov! 8:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #16 Tomáš Vlach (8:3)
59:03 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
58:15 Poslední dvě minuty třetí třetiny, Třinec znovu v šesti.
57:53 GÓL Torpedo Havířov! 7:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #16 Tomáš Vlach (7:3)
56:54 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování florbalky
56:54 Janáč svým vyloučením zřejmě utnul šance Třince v dnešním utkání.
56:40 Třinec hraje bez brankáře.
55:57 Timeout FBC Intevo Třinec
55:57 GÓL Torpedo Havířov! 6:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #97 Martin Zapletálek (6:3)
55:57 Vilím vyhrál běžecký souboj o míček po výhozu Zapletálka a dovršuje hattrick.
54:13 Vašňovský uklidňuje hru vykopnutím míčku za mantinel.
52:16 Torpedo je v třetí části střelecky aktivnější, Gawryš však drží naděje Třince na bodový zisk.
50:36 Badura tentokrát míjí pravou tyč.
50:14 Zapletálek si připisuje další zákrok.
48:00 Černého švihovku kryje Gawryš.
46:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #32 Ondřej Drong (5:3)
46:53 Po několika odrazech doklepává Badura míček za brankovou čáru.
46:01 Černý v úniku, Gawryš si pohlídal první tyčku.
45:35 Akce střídá akci, hraje se rychlý a svižný florbal.
43:48 Třinec zvyšuje aktivitu a vysoko presuje rozehrávku domácích.
42:11 Vilím vysílá pohotovou střelu, Gawryš jeho pokus kryje.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:24 Klimeše v osamocené pozici netrefuje branku.
38:09 Feber nastřeluje tyč.
35:03 Dva pokusy Febera v krátkém sledu, Gawryš na místě.
33:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #47 Jan Janáč (5:2)
33:33 Badoura tečovanou střelou prostřeluje Zapletálka.
31:26 Málem vlastní branka hostí.
30:29 Skvělý Zapletálek nohou ve vzduchu vykopává.
28:28 Vilím ze středu do betonů Gawryše.
27:22 Dnes je to zvonkohra, další tyč za domácím gólmanem.
26:14 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (5:1)
26:14 Vlach přesnou střelou pod horní tyč využívá přesilovou hru.
25:59 Vilím trefuje břevno.
25:15 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec - osobní trest
25:15 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování
24:13 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
23:45 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #24 Matěj Černý (4:1)
23:43 Nádherná individuální akce Klimeše, Černý trefuje jen blok.
22:49 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (3:1)
22:49 Z následné rozehrávky nachází Černý znovu Klimeše a ten ze vzduchu skóruje.
22:49 Czernek backhandem z předbrankového prostoru snižuje.
22:20 Mieszek z otočky jen do nohou domácího gólmana.
21:03 Feber z voleje těsně nad.
20:01 Také ve druhé třetině získává úvodní buly Třinec.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:23 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím bez asistence (3:0)
19:23 Vilím dostal opět hodně času na zakončení a znovu se nemýlil.
17:39 Další tyč Zapletálkovy branky.
16:50 Utkání se hraje ve vysokém tempu.
16:02 Nebezpečný pokus Třince proletěl kolem pravé tyče domácí branky.
13:24 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #17 Jakub Holeš (2:0)
13:24 Holeš našel po skvělé kombinaci Febera, který do odkryté branky navyšuje skóre.
12:57 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #66 Marián Kloza (1:0)
12:57 Vilím zůstal sám za obranou červených a otevírá skóre slezského derby.
11:35 S podporou se ozývají také domácí fanoušci v prostředním sektoru.
09:22 Mikulok střílí zleva, také Gawryš maskou vytěsňuje.
07:32 Zapletálek maskou zasahuje.
05:51 Navrátilec do sestavy Černý teď prozkoušel pozornost Gawryše.
04:40 Domácí brankář si pohlídal přízemní pokus z dálky.
03:31 Zvoní tyč Zapletálkovy brány.
02:01 Na zápas přicestovala i početná podpora fanoušků z Třince, která o sobě dává hlasitě znát.
00:29 Torpedo hned v úvodu přitlačilo Třinec na svou polovinu a z několika pozic ostřelovalo branku.
00:01 Úvodní buly pro Třinec.