• 59 58:49
    8:7
    (Zbořil)

Aligators Klobouky - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 8:7
branky: 10. Tomáš Líznar, 14. Tomáš Líznar, 29. Adam Doupovec, 31. Pavel Zbořil, 33. Viktor Kříčka, 52. Jan Černovický, 55. Pavel Zbořil, 59. Tomáš Líznar - 13. Matěj Rebroš, 26. Petr Burýšek, 44. Pavel Barabáš, 53. Kamil Soják, 56. Pavel Barabáš, 57. Petr Burýšek, 57. Adam Burýšek; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Samuel Polák 36 - Jiří Škrobák 16; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:5
60:00 Komentář domácích Veselý Milan (Trenér): Že by série? :-) Či šňůra?? Je to tak... Dnes je to opět vítězství, ovšem zrodilo se až v samotném závěru utkání. Vstup pro nás nebyl ideální, nezačali jsme vůbec dobře a defacto celé dvě třetiny se nesly v duchu rozhárané hry a chaosu. Což jsme opravdu nechtěli a v poknech to rozhodně nebylo. Podle vývoje utkání po 2 třetinách bychom netipovali vítěze. Nicméně jsme soupeři odskočili na tři branky a když už se zdálo, že máme utkání pod kontrolou, soupeř šel do 6ti a dal nám 3 branky během několika minut a podařilo se mu srovnat. Co dodat... Naštěstí máme hráče měsíce ledna a ten rozhodl o našem vítězství. Utrpěli jsme tedy vítězství :-) A? Příští týden?.... Hrajem zas... Pěkný nedělní večer.
60:00 Komentář hostů Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Težké fyzické utkání, hodně se běhalo a bojovalo o míček. První třetina pro nás naštěstí jen o jednu branku, protože nám to "nevonělo". Druhá sice dopadla stejně, ale i tak musím hráče pochválit, protože obraz hry se otočil. Zvládli jsme se přizpůsobit a i převzít v důrazu iniciativu. To je pro nás důležité, protože takto musíme hrát celých 60 minut v play down, to bude teprve boj. Třetí třetina se srovnala a hrál se řekl bych celkem dobrý florbal. Bohužel jsme naše šance neproměnili a tak jsme museli zápas zachraňovat hrou bez brankáře. Dali jsme dost branek, taky pozitivu do dalších utkání, ale nestačilo to. Dekuji všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:20
58:50 Líznar dává poslední gól co mu zbýval do hatrricku.
58:49 GÓL Aligators Klobouky! 8:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #40 Pavel Zbořil (8:7)
58:00 Sršni lítají a Aligátoři jim sotva stačí dýchat na paty.
56:47 Domácím hráčům uniká zápas a tak si berou timeout.
56:46 Timeout Aligators Klobouky
56:46 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 7:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #19 Matěj Rebroš (7:7)
56:38 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 7:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #99 Jiří Šimek (7:6)
55:12 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 7:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #77 Petr Burýšek (7:5)
54:06 Pavel Zbořil se prosazuje podruhé za zápas
54:05 GÓL Aligators Klobouky! 7:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil bez asistence (7:4)
52:23 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 6:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #2 Kamil Soják, asistoval #77 Petr Burýšek (6:4)
51:57 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
51:16 Po krásné kombinaci Aligátoři zvyšují stav utkání
51:15 GÓL Aligators Klobouky! 6:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #22 Jan Černovický, asistoval #47 Adam Doupovec (6:3)
49:45 Kuba Hladký si projel celé hřiště ale nezakončil přesně, a tak stav utkéní zůstává stejný.
48:35 Velká chyba Kratochvíla ve velkém brankovišti ale Škrobák podržel
43:40 Nekrytý Barabáš trefuje přesně a snižuje bodový rozdíl.
43:29 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #78 Marek Lípový (5:3)
42:27 Škrobák zachraňuje sršně před dalším gólem.
41:14 Kuba Hladký kombinuje florbal s baseballem a odpaluje homerun.
40:12 Po špatné rozehrávce domácích je zachraňuje brankář Polák
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
38:59 Samule Polák má po delší době zákrok
38:08 Pavel Zbořil mířil na šibenici ale chýbali mu milimetra ale bolo ich vela.
36:35 Matěj Galajda má o hokejku míň
32:52 Viktor Kříčka vymetl Škrobákovy pravou šibenici.
32:51 GÓL Aligators Klobouky! 5:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #69 Viktor Kříčka bez asistence (5:2)
30:51 Pavel Zbořil svým gólem zvyšuje stav utkání.
30:50 GÓL Aligators Klobouky! 4:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #3 Matyáš Zouhar (4:2)
30:31 U prostřed hřiště se ze země sbírá David Žinva po tom co ho neposlechly nohy.
28:09 Adam Doupovec při trestném střílení překonal brankáře Škrobáka backendovým blafákem
28:08 GÓL Aligators Klobouky! 3:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #47 Adam Doupovec z trestného střílení (3:2)
25:42 Rozhodčí odvolává nařízené vyloučení a nařizuje buly.
25:13 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #78 Marek Lípový (2:2)
25:13 Sršni překombinovali Aligátory a Polák dostal gól mezi nohy.
22:56 Oba týmy jsou více agresivní a hra má tempo.
20:01 Aligátoři po vyhraném buly postupují dopředu.
20:00 Střely v 1. části: 4:11
18:48 Martin Najvar po tom co se v rohu hřiště držel za nos odchází se zdravotníkem mimo mantynely.
13:43 Aligároři po krásně připraveném míči Kuby Hladkého střílí gól Tomáš Líznar a útočí na hattrick.
13:42 GÓL Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #88 Jakub Hladký (2:1)
12:46 Aligátoři nezvládají rozehrávku a sršni toho využívají ve svůj prospěch
12:45 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #19 Matěj Rebroš, asistoval #46 David Žniva (1:1)
11:45 Zouharovu protiakci mu zkazila jeho lítající florbalka.
09:52 Zouharovu nahrávku před bránu doklepl Tomáš Líznar
09:51 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #3 Matyáš Zouhar (1:0)
08:14  Velá šance Barabáše ale míček mu projel pod čepelí
06:35 Rožnov už opět v plné sestavě.
05:35 Tyčka zachránila Aligátory před gólem v oslabení
04:35 Vyloučen hráč #44 Lukáš Kratochvíl družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za držení
03:35 Skvělý zásah brankáře poláka proti nebezpečné střele.
02:08 Oba týmy vystřídali celé lajny a Aligátoři mají standartku.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté