• 60 59:50
    7:4
    ()

FBC Intevo Třinec - Asper Šumperk 7:4
branky: 9. Jan Fiedor, 13. Jiří Martynek, 35. Filip Sikora, 45. Jan Mieszek, 46. Jakub Szkandera, 47. Pavel Lasota, 60. Jiří Martynek - 9. Jiří Trávníček, 21. Jiří Trávníček, 37. Matěj Ivo Pírek, 47. Jiří Trávníček; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Martin Kreis 18 - Antonín Byvan 19; po třetinách: 2:1, 1:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Nejnudnějších 40 minut, které jsme letos odehráli. Ale vzhledem k prohrám, blížícímu se play off a stále výrazné marodce jsme si chtěli vyzkoušet i jiné věci. Třetí třetinu jsme přepli zpět na mód "Třinec" a ten nám sedí daleko více. Šumperku přeji úspěšné play off a děkuji skvělým fanouškům za atmosféru. Jo a 2. zápas v řádě bez vyloučení? Co se to děje??!
60:00 Komentář hostů Matěj Petr (Trenér): Chtěl bych poděkovat deseti statečným, kteří se dlouho prali o bodový zisk z dnešního utkání. Utkání rozhodla dvouminutovka v úvodu třetí třetiny, kdy domácí třikrát udeřili a prakticky tím rozhodli dnešní střetnutí. Sice jsme se nevzdali, ale Třinec si vedení už zkušeně pohlídal. Zdravím spoluhráče do porodnice a dalšího do nemocnice a přeji hladký průběh a rychlé zotavení. My zkonsolidujeme síly a na příští utkání, které dost možná bude přímým soubojem o play-off, budeme připraveni. Gratuluji Třinci k vítězství, rozhodčím za odpískané utkání a chválím též místní atmosféru, která je skoro tak dobrá, jak u nás :-) Pěkný večer všem.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek bez asistence (7:4)
59:50 Martynek na druhý pokus trefuje prázdnou bránu.
59:33 Kreis vychytal dvě rychlé střely za sebou.
59:10 Šumperk v 6.
59:00 Perné minuty.
57:02 Hostující se snaží změnit průběh zápasu, zatím se jim to však nedaří.
56:11 Timeout Asper Šumperk
56:11 Mannl prokličkoval mezi třineckými hráči, domácí brankář však jeho následnou střelu zastavil.
55:20 J. Martynek vyslal prudkou střelu, bohužel však přímo do desítky.
54:21 Omlouvám se za nepřesnosti, nevzala jsem si dneska brýle a až teď jsem zjistila že chytá M. Kreis.
50:58 Domácí se snaží držet míček na svých florbalkách.
50:19 Šumperk se snaží vytvořit si šance dopředu.
49:42 Turek si poradil v situaci 1 v 1.
48:40 Třinec teď předvedl hezké střídání.
46:58 Pěkný gól ze standartní situace z rohu.
46:37 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #96 Pavel Lasota, asistoval #15 Tomáš Janovský (6:4)
46:13 GÓL Asper Šumperk! 5:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (5:4)
46:13 Míček se odrazil od tyčky přímo do brány a Trávníček si tímto gólem dnes vystřelil hattrick.
45:31  J. Szkandera teď předvedl krásnou individuální akci.
45:25 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Jakub Szkandera, asistoval #44 Jan Kováč (5:3)
44:44 Mieszek zakončil střelou do levého roku po výjezdu od mantinelu.
44:28 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #11 Jiří Martynek (4:3)
43:38 Mieszek dorážel, ale brankář v tomto souboji obstál lépe.
41:54 Piško vyráží střelu od mantinelu.
41:19 Lasota předvedl dobrý obranný zákrkok.
40:31 Třinec hned po pauze obstřeluje bránu.
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
39:55 Branka minus
39:20 Venouš mohl k závěru třetiny zvýšit stav utkání, ale rozhodl se situaci uklidnit na obránce
37:32 Spolu s narůstajícím časem se zvyšuje napětí i na hřišti.
36:10 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:3)
36:10 Kováč prohrál souboj na mantinelu a Venouš poslal crossovou nahrávku na volného Pírka před bránou.
34:04 Střela Sikory se nešťastně odrazila hostujícímu hráči od čepele přímo za záda Byvana.
34:00 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #44 Jan Kováč (3:2)
32:37 Já to tady mr*** zní ze šumperské střídačky.
29:37 Dnes sledujeme ,,playoff florbal´´.
28:59 Domin pojď aktivněji!
27:25 Střela M. Martynka ze standartky končí pouze v bloku.
26:20 Na míčku se teď spíše drží Šumperk.
24:50 Kašpar překazil střelu tahem Kyselého.
22:54 Třinci se nezdařilo vypořádat s pressem a hrozil z toho další gól pro hosty.
21:35 Lasota teď mohl dorážet střelu J. Martynka.
20:48 GÓL Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #88 Daniel Venouš (2:2)
20:48 Nedůraz před bránou a Šumperk srovnává skóre hned v úvodu třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:53 V této třetině už se asi nic význameného nestane.
19:26 Šumperku se nedaří konstruktivně rozehrát.
18:04 Šíma ze středu přestřeluje bránu.
14:50 Hezkou individuální akci Dronga zastavuje Byvan.
12:45 Martynek náhozem z poloviny dostává Třinec do vedení.
12:12 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #15 Tomáš Janovský (2:1)
12:01 Gawryš Piško se v bráně rozhodně nenudí.
10:37 Tempo zápasu se začíná stupňovat.
09:06 Fiedor pohotově odpovídá a taktéž si připisuje gól ze středu.
08:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #32 Ondřej Drong (1:1)
08:09 Sikora přecenil své síly a  Trávníček toho využil střelou ze středu.
08:07 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček bez asistence (0:1)
05:20 Rychlou třineckou akci 2 na 1 zachraňoval brankář Šumperku.
04:00 Hostující tým vstoupil do zápasu velmi aktivně.
03:34 Domácímu celku se zatím nedaří příliš dostat na útočnou polovinu.
01:53 Jiří Martynek si dnes připisuje první střelu zápasu.
00:00 Vtítáme vás u dnešního zápasu, kde setkají týmy v souboji o 5. příčku tabulky