(Sikora)
  • 60 59:30
    2

TJ Slovan Havířov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 7:4
branky: 10. Šimon Soukup, 22. Matěj Sedláček, 22. Jakub Molin, 35. František Kyc, 37. Filip Hromádka, 44. Kryštof Fusek, 60. Jakub Molin - 14. Jan Mazur, 18. Karel Boželník, 44. Petr Stejskal, 57. Dominik Klimscha; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 224; zásahy brankářů: Ivo Sikora 36 - Kryštof Bezděk 38; po třetinách: 1:2, 4:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Stále jsme na hraně, stále nevíme. Každopádně chybí nám poslední krok, dostali jsme se do toho sami, takže to taky sami musíme vybojovat. Řekl bych, že po celý zápas jsme byli dominantnější a lepší tým. První třetina nám gólově utekla, ale druhá a třetí teřina jsme my mačkali ten citrón v podobě Opavy. Tohle je hra, která nás těší a my v ní budeme pokračovat. Skvělý výkon týmu, chci klukům moc poděkovat. Za týden znova.
60:00 Komentář hostů Kružel Daniel (Trenér): No nic.. Slovanu vyšlo všechno od od, přes a po.. Nám pouze první třetina. S pokorou gratuluji a ať se daří. Co se týče nás, příjmáme to, do čeho jsme postavení a ještě není konec... Děkuji rozhodčím, soupeři a našim úžasným věřícím fanouškům. Ahoj
60:00 Střely ve 3. části: 20:20
59:30 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #9 Ivo Sikora (7:4)
58:26 Slovan nedává šanci Opavě vystřelit
58:00 Právě probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny
57:41 Slovan se snaží co nejvíce bránit
56:55 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #36 Marek Klečka (6:4)
56:12 Opava si vybojovala zpátky míček, což znamená, že jsou zpátky v 6
55:32 Slovan se zmocnil míčku, Opava musela zvolit zpátky hru v 5
53:48 Opava hraje bez brankáře
52:38 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
51:38 Fusek dobře zpracoval nahrávku Kyce, kterou zakončil těsně nad bránu
50:35 Vyloučen hráč #38 Petr Stejskal družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
49:40 Fusek a Charvát společně běží k bráně, kde nakonec ztrácí míček
46:17 Opava je opět v plném počtu
45:00 Slovan prozatím naplno využívá přesilovku
44:15 Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #64 Kryštof Fusek.
44:15 Vyloučen hráč #91 Jan Rabinský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování florbalky
44:04 Slovan přestal bránit a Opava si zvýšila počet střel na bránu
43:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #64 Jiří Šebesta (6:3)
43:23 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek bez asistence (6:2)
42:37 Hra se přelévá ze strany a stranu
40:00 Buly pro Slovan
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:37 Opava je pět v 5
37:47 Opava i v oslabení si drží míček a zakládá útok
36:34 Vyloučen hráč #38 Petr Stejskal družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
36:03 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #62 Jan Vojáček (5:2)
36:02 Hromádka využil rozehrávky a krásně si našel skulinku v bráně
34:33 Oba týmy kladou vedlký důraz na hru
34:13 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #64 Kryštof Fusek (4:2)
28:43 FUSek si hezky obehrál hráče Opavy
25:02 Slovan zablokoval výjezd Opavy
23:21 Souboj v rohu jde ve prospěch Slovanu
21:52 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #27 František Kyc (3:2)
21:49 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček, asistoval #62 Jan Vojáček (2:2)
20:00 Buly pro Opavu
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny
17:43 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #14 Jan Mazur (1:2)
16:10 Sikora vychytal přesnou střelu Opavy
13:36 Slovan zatlačil Opavu do obrany
13:09 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #64 Jiří Šebesta (1:1)
12:27 Slovan dobře zablokoval výjezd hráče z Opavy
11:31 Vyloučen hráč #64 Kryštof Fusek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
10:46 Slovan ztratil míček před bránou, který si však zpátky vybojovali
09:54 Kyc si projel hřiště a zakončuje neúspěšnou střelou na bránu
09:23 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #46 Matěj Sedláček (1:0)
07:14 Slovanu se nedaří prostřelit obranu
06:40 Opava minula bránu z rozehry v rohu
04:45 Slovan se zatím dostává k větším šancím než Opava
02:35 Sedláček střílí ze středu, avšak neúspěšně
01:52 Kyc využil šanci na plno a trefuje břicho brankáře
00:27 Opava se vrhla do zápasu v rychlém tempu
00:00 Úvodní buly získala Opava