• 60 59:54
    10:5
    (Mrázek)

Asper Šumperk - FBC Přerov 10:5
branky: 9. Jiří Trávníček, 11. Matěj Ivo Pírek, 12. Jiří Trávníček, 18. Ondřej Mrázek, 19. Jiří Trávníček, 19. Daniel Venouš, 38. Matěj Ivo Pírek, 57. Jan Mannl, 58. Matěj Ivo Pírek, 60. Matěj Ivo Pírek - 13. Adam Budník, 17. Vojtěch Řezníček, 20. Maxim Šefčík, 45. Maxim Šefčík, 53. Adam Budník; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 5 + Štěpán Maixner OS:2 + Lukáš Raška OS; využití: 1:1; diváků: 193; zásahy brankářů: Antonín Byvan 16 - Michael Hruška 19; po třetinách: 6:3, 1:0, 3:2
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Blahopřeji domácím k vítězství. My se před play-off musíme dát dohromady hlavně po zdravotní stránce.
60:00 Komentář domácích Matěj Petr (Trenér): Dnes pro nás kruciální zápas, který jsme perfektně rozehráli, byť Přerov byl velice organizovaný v obranné hře. První třetina byla celkově divoká, pak byl průběh dlouho vyrovnaný a oba týmy se předháněly v tom, kdo spálí více šancí. S postupem času jsme asi měli o trošku více tutovek my, ale tím, jak jsme šance zahazovali a nechali se zbytečně vylučovat jsme hosty dlouho drželi ve hře. Naštěstí jsme to v závěru dotáhli do vítězného konce. Tří bodů si velice ceníme, byť ale o play-off budeme dost možná bojovat do posledního zápasu. Děkuji soupeři za fér zápas, rozhodčím z Čech za odpískané utkání a téměr dvěma stovkám fantastických fanoušků, včetně těch hostujících.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:54 GÓL Asper Šumperk! 10:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #13 Ondřej Mrázek (10:5)
58:38 Timeout FBC Přerov
58:38 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za zdržování hry
58:38 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk - osobní trest
58:38 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
57:49 GÓL Asper Šumperk! 9:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #90 Antonín Byvan (9:5)
57:30 Přerov to zkouší v šesti
56:29 GÓL Asper Šumperk! 8:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #4 Michal Šíma (8:5)
55:00 Vyloučen hráč #18 Lukáš Raška družstva FBC Přerov - osobní trest
55:00 Vyloučen hráč #18 Lukáš Raška družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
52:13 GÓL FBC Přerov! 7:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #12 Jonáš Pavliš (7:5)
52:13 Přerov proměňuje přesilovku
51:41 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:55 Venouš střílí ale pouze do prsou Hrušky
45:16 Přerov dává břevno
44:12 GÓL FBC Přerov! 7:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #88 Adam Budník (7:4)
43:22 Trávníček dává bombu ale pouze do helmy Hrušky
41:42 Šumperk zvládnul ubránil oslabení
41:13 Byvan zatím v oslabení drží
40:09 Šumperk hned strácí míček a na míčku je Přerov
40:01 Buly pro 3 třetinu pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:42 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
38:30 Fanoušci na tribunách se překřičují a vytváří tak skvělou atmosféru
37:02 GÓL Asper Šumperk! 7:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek bez asistence (7:3)
37:02 Pírek vystihl rozehrávku Přerova a v samostatném úniku dává přesně k tyči
34:29 Matěj Šíma dává nádhernou střelu nad nohu ale gól to není
30:51 Šumperk úspěšně ubránil oslabení
28:51 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání
27:39 Vyloučen hráč #61 Noel Gavaller družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:38 GÓL FBC Přerov! 6:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #4 Matěj Porvol (6:3)
18:52 GÓL Asper Šumperk! 6:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #4 Michal Šíma (6:2)
18:38 GÓL Asper Šumperk! 5:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #88 Daniel Venouš (5:2)
18:38 Venouš to naservíroval Trávníčkovi a ten dává z voleje gól
17:03 GÓL Asper Šumperk! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #88 Daniel Venouš (4:2)
17:03 Mrázek svojí schovanou střelou dává gól na 4:2
16:15 GÓL FBC Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #66 Vojtěch Řezníček, asistoval #12 Jonáš Pavliš (3:2)
15:43 Trávníček se dosal společně s Venoušem do situace 2 na 1 ale Hruška připraven
15:05 Maixner fauluje
14:05 Šumperk v problémech
12:55 Přerov zvýšil tempo
12:36 GÓL FBC Přerov! 3:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #24 Michal Hrabica (3:1)
11:40 GÓL Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček z trestného střílení (3:0)
11:40 Je tu trestné střílení
10:49 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #7 Jan Mannl (2:0)
10:49 Pírek si dobře naběhl a dává gól
10:07 Přerov faulem rozpoutal strkanici
08:56 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (1:0)
08:56 Trávníček propasíroval míček do brány a otevírá skóre
08:10 Ševčík dává tyčku
07:28 Šumperk zatím blokuje každou střelu kterou Přerov vyprodukuje
06:01 Mrázek využil mozek a zesekl ve běhu a posílá tak přerovského hráče do mantinelů bez jediného dotyku
04:34 Hra je zatím poklidná
02:13 Mannl ze standartky neměl komu nahrát a tak to dává na obránce
01:22 Přerovský kotel se probudil a začal fandit
00:17 Šumperk se ned pouští do akce ale Přerov připraven
00:01 Úvodní buly pro domácí