58
  • 58 57:24
    Petrovice

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Z.F.K. Petrovice 4:9
branky: 17. Marek Polášek, 21. Marek Polášek, 39. Martin Najvar, 53. Matěj Rebroš - 2. Denis Kubiczek, 27. Roman Oborák, 37. Ondřej Firda, 37. Ondřej Firda, 38. Roman Oborák, 38. Roman Oborák, 40. Roman Oborák, 47. Ondřej Firda, 53. Roman Oborák; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 13 - Pavel Kulla 11; po třetinách: 1:1, 2:6, 1:2
60:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Zhodnocení utkání trenérem hostujcího týmu, Martinem Vlčkem
60:00 Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Zhodnocení utkání hrajícím asistentem trenéra domácích, Pavlem Barabášem n nDojem z utkání nejlepších hráčů na obou stranách, domácího Marka Poláška a hostujícího Ondřeje Firdy.
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
59:00 Minuta do konce!
58:00 Skvělý Slovák (R) teď dvěma bloky zamezil dvěma střelám.
57:24 Timeout Z.F.K. Petrovice
57:20 Čas je neúprosný a do konce utkání zbývají necelé tři minuty. Rožnovanům nezbývá, než doufat v zázrak.
54:43 Rožnov má pět minut na vstřelení pěti gólů.
52:22 Nejdříve hráči Petrovic přečkali oslabení, poté Rebroš (R) snížil a nakonec Petrovice opět zvýšily osvědčenou souhrou Firda - Oborák.
52:21 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #5 Ondřej Firda (4:9)
52:07 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:8
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #19 Matěj Rebroš, asistoval #73 Pavel Barabáš (4:8)
50:39 Rožnov teď má příležitost změnit skóre.
50:02 Petrovice hrají ve třech.
50:01 Vyloučen hráč #19 Jakub Nota družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
49:24 Češek jako první z celého hráč celého zápasu sedí na trestné lavici.
49:23 Vyloučen hráč #27 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
47:44 Za celý zápas ještě neseděl nikdo na trestné lavici.
46:54 Firda (P) dnes zažívá velmi povedený zápas a Petrovice vedou již 8:3.
46:53 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda bez asistence (3:8)
42:30 Brankář Slovák (R) si připisuje další zákrok a míček má plně pod kontrolou.
41:50 Štamposký (R) vystřelil po zemi ze své poloviny hřiště.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
40:00 Zlomí Rožnov svou kletbu? To se ukáže v dalších 20 minutách. Pokud chtějí domácí pomýšlet na body, musí vstřelil alespoň čtyři góly v případě, že Petrovice branku nedají. Třetí třetina začíná za dvě minuty!
39:34 Duo Firda - Oborák funguje skvěle a Petrovice vedou 7:3.
39:33 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:7
38:50 Najvar (R) snižuje na 3:6.
38:49 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #11 Daniel Slovák (3:6)
37:52 Oborák (P), stejně jako jeho spoluhráč Firda vstřelil rychle po sobě dva góly a posílá Petrovice do čtyřbrankového vedení.
37:51 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #18 Dominik Chvastek (2:6)
37:28 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák bez asistence (2:5)
36:45 Ondřej Firda si zapisuje v tomto zápase již tři kanadské body a za krátkou dobu poslal dvěma góly Petrovice do vedení!
36:44 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #8 Roman Oborák (2:4)
36:10 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda bez asistence (2:3)
35:00 Stanislav Barabáš (R) těsně netrefil šibenici.
34:20 Dnes vidíme vyrovnaný zápas, oba týmy mají šanci dnes urvat tři body.
32:25 Daniel Slovák (R) ukázal své sprinterské schopnosti.
31:40 V hale zavládlo ticho a skóre se nemění!
30:47 Hráči Rožnova se radovali po vstřeleném gólu, ale rozhodčí ukazuje vysokou!
30:30 Roman Oborák netrefil prázdnou bránu.
27:26 Hráči Petrovic se snažili získat míč, ale Slovák ho má plně pod kontrolou.
26:56 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:2
25:45 Petrovicím opět cinkla branková konstrukce.
24:00 Stanislav Barabáš (R) měl před sebou úplně prázdno, ale bránu netrefil.
22:27 Slovák (R) si připisuje na účet další zákrok po chybě Barabáše.
20:30 Marek Polášek střílí svou druhou branku v dnešním utkání a posílá Rožnov do vedení. Z obrany si připisuje asistenci Daniel Slovák.
20:29 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #11 Daniel Slovák (2:1)
20:01 Právě nám začala 2. třetina utkání s vyrovnaným skórem 1:1.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:30 Ondřej Firda (P) trefil tyč!
18:20 Rožnov má právě na hřišti velmi mladou lajnu se třemi juniory.
16:54 A Rožnov srovnává! Stav utkání je 1:1.
16:53 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #8 Pavel Žitník (1:1)
15:44 Martin Najvar (R) byl blízko ke gólu, ale brankář chytá.
13:00 Jan Daubner (P) vystřelil z poloviny, ale bránu minul.
11:10 Parádní zákrok gólmana Slováka (R) k tyči.
10:00 Češek a Morcinek (P) ukázali parádní souhru, Rožnovští obránci ale jejich další počínání zblokovali.
08:32 Faul na Rebroše (R).
07:10 Rožnov blokuje o sto šest!
06:10 Brankář Rožnova Slovák si připisuje zákrok.
04:10 ​Hráč Rožnova vystřelil, ale střela letěla nad brankou hostí.
01:56 První branku utkání vstřelil hráč Petrovic Denis Kubiczek.
01:55 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #12 Denis Kubiczek, asistoval #17 Jan Daubner (0:1)
00:01 Zápas právě začal!
00:00 Hráči právě za potlesku z tribuny nastupují na palubovku.
00:00 Uvidíme, zda domácí dokáží připsat do tabulky body, protože poslední zápasy většinou prohrávali, byť vždy s maximálním rozdílem dvou branek.
00:00 Oba týmy se spolu naposledy utkaly v Petrovicích 12. listopadu, kdy domácí zvítězili 9:7.
00:00 Vítáme všechny příznivce českého florbalu u zápasu Národní ligy. Domácí 1. FBK Sršni Rožnov p./R. se utká s týmem Z.F.K. Petrovice. Úvodní hvizd je naplánován na 17:30. Přejeme příjemnou zábavu!