• 59 58:38
    4:13
    (Kupczak)

FBC Intevo Třinec - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:13
branky: 24. Jiří Martynek, 35. Šimon Czernek, 53. Filip Turoň, 59. Ondřej Drong - 1. Jan Mazur, 10. Marek Klečka, 13. Karel Boželník, 14. Jiří Šebesta, 26. Vojtěch Repček, 30. Jakub Hronek, 32. Karel Boželník, 37. Vojtěch Repček, 42. Jan Rabinský, 48. Dominik Klimscha, 49. Dominik Klimscha, 50. Karel Boželník, 55. Dominik Klimscha; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 5:3; využití: 1:3; diváků: 209; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 11, Martin Kreis 20 - Kryštof Bezděk 39; po třetinách: 0:4, 2:4, 2:5
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Zmar. Už dlouho jsem takový zápas nezažil, pokud vůbec někdy. Absolutně nic nám nešlo. Nebylo se čeho chytit, nebylo od čeho se odrazit k nějakému dramatu. To, jak to na konci zvonilo jen podtrhlo naše dnešní trápení. Soupeř si to hold dnes vybral i za nás, protože hrál fakt skvěle, vycházely mu hezké kombinace + gólman skvělý. Pokud takhle hráli loni, tak se nedivím, že došli tak daleko. Gratuluji a díky fanouškům, kteří vydrželi až do konce.
60:00 Komentář hostů Kružel Daniel (Trenér): Dneska opravdu fantasie. I přes zranění při rozcvičce a na začátku zápasu zbylých deset lidí odmakalo tento zápas a sedlo nám opravdu všechno. Nechápu, neuvěřitelné jaký tým dnes hrál. Další důležitý krok udělán, ale jedeme dál, ještě není konec. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům za atmosféru. Hlavně těm našim, že s námi jezdí. Ahoj
60:00 Střely ve 3. části: 19:12
59:43 Hra se dohráva na straně hostů
58:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #22 Dominik Kupczak (4:13)
58:38 Drong propálil míček až do branky
56:46 Šanci domácích chytá Bezděk
54:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #36 Marek Klečka (3:13)
54:52 Klečka našel rychlým pasem Klimschu, ten se ve vlastním oslabení prosazuje
53:52 Obětavý opavský blok proti střele Sikory
53:06 Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
52:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:12
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (3:12)
52:51 Po delší době gól na straně domácích! Turoň se po Mieszkove přihrávce prosazuje
51:42 Kombinaci Opavy zastavuje pozorná obrana Třince
49:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #7 Dominik Klimscha (2:12)
49:37 Na poprvné byl Kreis úspěšný, druhý hostující pokus však končí za jeho zády
48:56 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #14 Jan Mazur (2:11)
48:56 Další využitá přesilovka pro hosty
48:29 Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za vysoká florbalka
48:13 Dalo by se říct, že má ze hry teď více hostující Opava, která si neustále vytváří stále nebezpečnější šance
47:08 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:10
47:08 Klimscha vymetá pravý růžek brány
45:21 Klimscha nechal svou střelou vyniknout třineckého gólmana
44:54 V souboji Bezděk - Mieszek úspěšnější gólman
43:52 Janáčova dělovka konči v rohu
43:37 V souboji u mantinelu úspěšnější hostující hráč
42:37 Střela J. Martynka neměla technické ani letecké parametry a končí daleko za mantinelem
41:02 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:9
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský bez asistence (2:9)
41:02 Rabinský střelou do růžku nedal Kreisovi šanci
40:13 Mieszek se ocitl v dobré pozici a zkusil střelu, gólman hostů ramenem vyráží
40:00 Střely ve 2. části: 15:13
39:45 Situaci 2 na 1 zachraňuje Kreis
39:14 Další nebezpečná střela Opavy končí zásluhou brankáře za mantinelem
38:03 Hra se přelevá ze strany na stranu, ani jeden z týmu nic nevypouští
36:35 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #14 Jan Mazur (2:8)
36:35 Nedáš dostaneš .... další opavská kombinace do prazdné brány
35:23 Mieszek se prokličkou až před samotnou bránu, míček však za záda Bezděka usměrnit nedokázal
34:13 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (2:7)
34:13 Po několika hezkých kombinací, využívá Třinec svou přesilovku zásluhou Czerneka
32:47 Vyloučen hráč #38 Petr Stejskal družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:51 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #14 Jan Mazur (1:7)
31:51 Jednoduchá pozemní střela končí v třinecké sítí
31:21 Domácím chybí větší klid na hokejkách a přesnější zakončení, aby dokázali se zápasem ještě néco udělat
29:20 Hronek se prosazuje po opavské kombinaci do prázdné brány
29:19 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #49 Jakub Hronek, asistoval #72 Petr Pavelek (1:6)
27:52 Třinec to zkouší v pěti!
26:37 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
26:37 Třinecká přesilovka dlouho nevydržela a počet hráču na hřišti se vyrovnává
26:34 Vyloučen hráč #22 David Zwinger družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
25:24 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:5
25:24 Od pravé tyčky se míček ocitl až za brankovou čarou
24:21 Kreis na dvakrát úspěšný!!
23:15 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #16 Šimon Czernek (1:4)
23:15 Tak tohle byla paráda. Jirka Martynek parádní střelou doslova přišpěndlil míček do branky!
22:47 Třinec obětavě ubránil oslabení a jde do protiútoku
21:35 Kreis vytasil parádní zákrok proti střele Repčeka a drží domácí
20:32 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra rukou
20:23 Do druhé třetiny vstoupil Třinec aktivně a hned z prvního střidání si připisuje povedenou šanci
20:00 Střely v 1. části: 9:19
18:32 Úspěšný a důležity zakrok Kreise!
17:45 Kováč nabírál rychlost do brejku, ale míček končí za mantinelem, na míčku jsou hosté
15:53 Třinec se snaží kombinovat na své útočné polovině, vetšina jeho vstřel však nachází pouze dobře postaveny blok hostů
13:51 Opava bleskově využívá i druhou přesilovku. Repeček našel přihrávkou volného Šebestu, který neměl problém míček zasunou do prázdné brány
13:50 Timeout FBC Intevo Třinec
13:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #64 Jiří Šebesta, asistoval #88 Vojtěch Repček (0:4)
13:50 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Martin Kreis družstva FBC Intevo Třinec
13:30 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
12:31 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #88 Vojtěch Repček (0:3)
12:31 Třinec nevyužil pár svých šanci, zatímco hosté znovu udeřily a jdou již do třibrankového vedení
11:46 Zwinger vypalil prudkou střelu, Piško maskou vyráží!!!
10:51 Úspěšný zákrok Piška proti střele Mazury!
09:31 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #64 Jiří Šebesta (0:2)
09:31 Hosté svou přesilovku využivají na 100 %, kdy z rychle kombinace dávají gól
08:20 Vyloučen hráč #19 Jakub Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za zvedání florbalky
06:02 Drongova střela našla pouze blok
05:23 Filip Turoň zkusil tvrdou střelou překvapit gólmana na bližší tyč
04:25 J. Szkandera zkusil pas před bránu na svého bratra Adama, ten ovšem míček nedokázal zachytit
03:42 Na druhé straně dalokonosná střela Filipa Sikory v roukou gólmana Bezděka
02:59 Rabinský zkusil střelu z dálky, Piško vyráži
00:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur bez asistence (0:1)
00:45 Mazur schovanou střelou na bližší tyč otevírá skóre dnešního utkání
00:34 První šanci v zápase si připusuje Třinec, konkrétně Czernek prudkou střelou prověřil hostujicího gólmana
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Oba týmy jsou nastoupeny na hrací ploše a utkání může začít