3:15
    Daniel VÁVRŮ
    (Fusek)

Z.F.K. Petrovice - TJ Slovan Havířov 4:15
branky: 37. Ondřej Firda, 51. Jakub Češek, 52. Lukáš Homola, 60. Ondřej Firda - 8. František Kyc, 10. Daniel Sekula, 20. František Kyc, 24. František Kyc, 37. Šimon Soukup, 41. Šimon Soukup, 42. Dominik Vinárek, 44. František Kyc, 46. Šimon Soukup, 47. Šimon Soukup, 48. Matěj Sedláček, 51. Kryštof Fusek, 53. Jan Drong, 56. Šimon Soukup, 60. Daniel Vávrů; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Pavel Kulla 17, Dominik Škuta 10 - Ivo Sikora 21; po třetinách: 0:3, 1:2, 3:10
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Strašně mě bolí hlava, té smůly a nezdaru, co se s námi drží celou sezónu, tak opadla. Koněčně to bylo nadstandartní. Každopádně misky váh, se ještě pořádně nepřehouply, jak bych si představoval. Od první minuty jsme měli více ze hry, víc střel, vyhrávali jsme souboje. Musím dnes celý komplet tým pochválit. Děkuji soupeři, rozhodčím a hlavně našemu týmu. Jedeme dál.
60:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Ve florbale se pohybuji hodně dlouho, ale něco podobného jsem snad nezažil. Začátek jsme vůbec nechytili, dostali Slovan na koně a pak už jsme se jenom vezli. Většina míčků nám odskakovala, odrážela se k soupeři, který tomu šel svým aktivním pojetím naproti. Asi šest branek jsme soupeři připravili sami. Omlouvám se všem našim fanouškům za tu hrůzu, příště snad budeme lepší. Ale abychom byli lepší, musíme být pokud možno kompletní. Gratulace soupeři, díky rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 14:16
59:56 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:15
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:15)
59:17 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #88 Daniel Vávrů, asistoval #64 Kryštof Fusek (3:15)
55:15 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #88 Daniel Vávrů (3:14)
55:00 Škuta skvěle chytá.
54:43 Hra je teď hodně nahoru dolů.
52:56 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #9 Ivo Sikora (3:13)
51:45 Timeout TJ Slovan Havířov
51:45 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #4 Lukáš Homola, asistoval #19 Jakub Nota (3:12)
51:07 Češek střílí náš druhý gól.
50:35 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #3 Richard Klimek (2:12)
50:27 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek bez asistence (1:12)
47:26 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček bez asistence (1:11)
46:41 Slovan nahazuje do prázdné, ale branku minuli.
46:16 Domácí v 6
46:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:10
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #10 Martin Sedláček (1:10)
45:58 Petrovice strídají gólmana.
45:13 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:9
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #46 Matěj Sedláček (1:9)
45:13 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Dominik Škuta družstva Z.F.K. Petrovice
44:44 Firda z velmi těžké prihrávky i tak dokázal vystřelit.
43:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc bez asistence (1:8)
43:28 Morcinek, si skvěle vybojoval 2 střely.
42:56 Timeout Z.F.K. Petrovice
42:35 Petrovice nasadily mnohem ryhlejší tempo hry.
41:39 Firdovu střelu Sikora chytá.
41:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #73 Dominik Vinárek bez asistence (1:7)
41:09 Druhá střela skončila stejně jako ta první.
40:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:6
40:43 První střela Slovanu skončila gólem.
40:16 bully opět pro domácí, ale na míčku je Slovan.
40:00 Střely ve 2. části: 5:16
39:34 Míček se kutálí vedle brány Slovanu.
38:15 A chytá i 3 střelu.
37:57 Kulla maskou chytá i druhou střelu.
37:24 Kulla první střelu chytá.
37:11 Domácí ve 4.
36:54 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hra rukou
36:42 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #7 Daniel Sekula (1:5)
36:42 Slovan rychle odpověděl
36:23 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #87 Petr Popala (1:4)
36:23 Firda skóruje
34:57 Horák oblouokem vyběhl celé hřiště, a střelou mezi nohy překvapil Sikoru, bohužel to neprošlo do branky.
32:37 Denis ckvělým blafákem zmátl oránce a vystřelil na bližší tyč, Sikora si pro to naposlední chvíli sáhl.
31:13 Rozehrávka domcích skončila střelou Chvastka v bloku.
30:26 Horák chtěl umístit na zadní, ale bohužel zvedlíček až moc.
30:01 Další střela hostí končí v síti za bránou.
27:45 Klimek, skvěle projel hřistě.
25:30 Hra nahoru dolů.
23:52 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #46 Matěj Sedláček (0:4)
23:52 Slovan využívá přesilovku a zvyšuje svůj náskok.
23:11 Vyloučen hráč #18 Dominik Chvastek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
23:11 Domácí budou hrát oslabení.
22:50 Kulla je dnes ve skvelé formě.
22:31 Petrovice na míčku klidnější než v první části.
20:07 Bully pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #73 Dominik Vinárek (0:3)
18:57 Heiser na zemi, snad bude v pořádku.
15:42 Menší potyčka u střídačky hostů.
14:18 Střela z půlky, Kulla vyráží.
13:29 Kulla vyhcytal Kyce, který byl  1 na 1
12:04 Všechny střely v bloku.
11:20 Vyloučen hráč #27 František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
11:20 Češek faulován.
11:08 domácí mají úder.
09:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Daniel Sekula, asistoval #46 Matěj Sedláček (0:2)
09:43 příhrávka na slepo před naší bránou skončila střelou do naší kasy.
09:22 Morcinkova střela opět v bloku.
08:02 Firda testuje gólmana jednou střelou za druhou.
07:34 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
07:34 Chybná rozehrávka v obraně, vyústila v gól Slovanu.
06:37 Zmatené rozehrání úderu ze strany Slovanu.
06:23 Popalova klička byla přečtena, a vyústila ve střrlu hostí.
04:05 David Morcinek, hledal hráče před bránou, bohužel Sikora si vzal balón.
02:54 Chvastkova střela trefila konstrukci.