8:4
    Jan MAZUR
    (Šebesta)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Přerov 8:4
branky: 5. Karel Boželník, 23. Dominik Klimscha, 30. Marek Klečka, 34. Jan Mazur, 50. Filip Kocur, 54. Petr Stejskal, 56. Dominik Klimscha, 56. Jan Mazur - 6. Maxim Šefčík, 12. Maxim Šefčík, 26. Adam Budník, 39. Michal Hrabica; rozhodčí: Jan Galuszka - Michal Nehera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 14 - Michael Hruška 27; po třetinách: 1:2, 3:2, 4:0
60:00 Komentář domácích: Těžko dnes co hodnotit - klasicky zaspaný vstup do zápasu, třetí třetina už naše. Soupeř nám dal jen to, co jsme mu sami darovali z našich chyb. 3 body a další krůček splněn. V první řadě děkuji fanoušků obou stran za skvělou kulisu, pak děkuji rozhodčím a slušně vychovaným hráčům přerova za hru.
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Soupeř výrazně motivovanější. Zaslouženě získal tři body. Je vidět že hrají o play off. My sice s osmi zraněnými hráči, ale i tak jsme přivezli silný tým. Naše hra naprosto odfláknutá, takže není co hodnotit.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:00 Snad jen minuta do konce.. zapásu? :))))
56:10 Hrabica nesportovně neodevzdal míček... jen ať víte...
55:51 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #64 Jiří Šebesta (8:4)
55:51 Opava se prosazuje v oslabení, Mazur na dvakrát úspěšný!
55:33 Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
55:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (7:4)
55:26 One Man Show... Dominik Klimscha od vlastní branky utekl až na levé křídlo a o tyč vstřeluje gól!
54:00 Hrabica v gólovce netrefuje na brankovišti míček!
53:34 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #7 Dominik Klimscha (6:4)
53:34 Klimscha zpoza branky našel před brankou Stejskala, který procedil míček až do branky.
49:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #62 Filip Kocur bez asistence (5:4)
49:49 Míček se odrazil na hranici velkého brankoviště, kde nikým neatakován střílí Kocur gól.
46:22 Pěknou kombinaci Klečky se Stejskalem vyřešil brankář hostů.
45:36 Bezděk během několik minut vyhazuje míček přes půl... Hosté dostáavají zadarmo míček.
44:47 Repček zpoza branky na střed, Mazur trefuje brakáře hostů, který na dvakrát krotí míček v rukavicích.
43:34 Oslabení ubráněno, míček má Opava.
42:30 Hosté kombinují, ale bez střely.
41:22 Vyloučen hráč #7 Dominik Klimscha družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hra rukou
41:07 Mazur poslal míček z rohu na branku, k teči se Boželník nedostal.
40:01 Klečka nevyhrál buly.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:05 Přesilovky nechceme no.
38:13 GÓL FBC Přerov! 4:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #88 Adam Budník (4:4)
38:13 Gól v oslabení vstřeluje Přerov z brejku.
37:50 Střela Šebesty byla zblokována.
37:05 Vyloučen hráč #87 Jan Hrubča družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání
36:27 Zlámalova střela končí na tyči hostující branky.
33:44 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #88 Vojtěch Repček (4:3)
33:44 Repček rozehrál z rohu na krátko Mazurovi, ten si bez problémů vyjel oblouk a obstřeluje Hrušku.
30:30 Pospíšilíkova střela končí na brankáři Opavy.
29:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka bez asistence (3:3)
29:29 Klečka získal míček a poslal ho nad Hrušku do branky.
27:33 Mazur na střed, Klimschova střela končí na nohou Hrušky.
25:46 GÓL FBC Přerov! 2:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #12 Jonáš Pavliš (2:3)
25:46 Brejk hostů zakončuje Budník střelou nad nohu Bezděka.
25:22 Šebesta to vzal na sebe, ale míček k brance nedoletěl.
24:30 Opava zakládá kombinaci na polovině soupeře.
24:01 Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
22:54 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #14 Jan Mazur (2:2)
22:54 Nahození na branku, se odrazilo od Mazura před prázdnou branku, kde Klimscha vyloženě jen zasunul.
21:28 Mazur při chuti, střela zblokována mimo tři tyče.
20:01 Klečka úspěšný alespoň na buly :P
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:55 Kocur poslal dlouhou střelu, Hruška mezi nohama chytá míček.
19:00 MInutka do konce... třetiny že jo.
17:22 Mazur ani na dvakrát nevyzrál na soupeře.
14:30 Matěj Šefčík natáhnul na středu a Bezděk musel vytáhnout ruku k zákroku.
14:00 Na tribuně to vře v obou kotlích!!!
13:09 Klečka si vyjel oblouk pomalu až k druhému rohu, ale při střele netrefuje vůbec zařízení.
11:54 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík z trestného střílení (1:2)
11:54 Šefčík si rozhýbal Bezděka a lehce bekhendem mu tam poslal padáčkem míček.
11:00 Přesná nahrávka z rohu našla Klimschu, ten byl ale už moc blízko k brance, tak podle toho vypadalo i zakončení.
10:30 Pavelek proskákal s míčkem přes střed skoro až k brance, odražený míček z první pálí Zlámal doprostřed branky.
09:30 Mazur bekhendem přes šířku hříště na Repčeka, ten z první trefuje brankáře hostů.
08:36 Klimscha se prokličkoval skoro ke střele, ale byl již pískán faul na něj,,,, super výhoda.
08:11 Hra se přelévá ze strany na stranu.
06:00 Klečka prodal střelou na poloprázdnou branku.
05:24 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #7 Adam Zoubek (1:1)
05:24 Skrumáž hráčů na brankovišti Opavy, kde se zorientoval nejlépe Šefčík a Bezděk bez šance.
04:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #64 Jiří Šebesta (1:0)
04:47 Šebesta posunul míček na mantinel, kde Boželník míří přesně a domácí se ujímají vedení.
04:40 První "střela" na branku. Autor Boželník, brankář Hruška chytá,,
03:28 Budník natáhnul míček na modré, ale tahem trefuje jen spoluhráče.. jinak by to byla pěkná střela mířena na branku Bezděka,
03:00 Opava točí tři útoky, hosté tři celé pětky...
02:12 Tak i hosté si pohráli s míčkem a pak ho odevzdali domácím...
01:00 Oba týmy vystřídali... ale míček má pořád Opava.
00:01 Klečka "nečekaně" vyhrává úvodní buly.