54
  • 54 53:07
    2

Zlín Lions - Aligators Klobouky 6:5
branky: 10. Jakub Haša, 15. Vladimír Blažek, 32. Lukáš Ondroušek, 43. Adam Rek, 51. Jakub Haša, 52. Lukáš Chalabala - 5. Jakub Hladký, 11. Martin Dlouhý, 29. Pavel Zbořil, 37. Filip Konstant, 51. Pavel Zbořil; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 17 - Vojtěch Dvořák 22; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Dnes hodně těžké utkání, které pro nás dobře dopadlo. Jsme rádi za tři body, protože vyhrát mohl kdokoliv. V celém zápase jsme se trápili v koncovce a vyhráli jsme díky zvýšenému tlaku v závěru. Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim fantastickým divákům.
60:00 Komentář hostů Gremmel Jakub (Trenér): Krásné a kvalitní utkání, které bohužel pro nás, opět dopadlo bez bodového zisku. Rozhodla cca minutová ztráta koncentrce v průběhu třetí třetiny, kdy jsme soupeři dovolili otočit zápas a dát finální podobu skore. O to horší, že situace vznikla opět po vstřelené brance, kdy jsme se dostali do vedení a nadechovali k vytouženému vítězství.  nGratulujeme soupeři, který předvedl kvalitní výkon, kdy hlavně jeho první lajna nás dostávala do značných provblémů. Pro tujle soutěž je nadstandardní. Přeji pěknou neděli všem a nevěšme hlavu: Prohráli jsme vem to ďas, příští týden.... hrajem zas :-)
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:59 V samém závěru se ještě u branky domácích strhla šarvátka, naštěstí ji rozhodčí poměrně rychle uklidnili.
59:55 Domácí dostali rozehrávku na půlce, Haša takticky zavezl míček za branku a domácí se tak můžou radovat z vydřené výhry.
59:08 Hosté zkouší v šesti, domácím se dvakrát podařilo míček sebrat, ale ani jeden netrefil prázdnou branku.
55:12 Nedbálek se elegantně vytočil za brankou hostů, následně nahrával před branku na úplně volného Baroně, který trefil tyčku
53:37 Blažek si vysloužil první trest v zápase, za přiostřený souboj si hosté vysloužili první přesilovou hru.
53:07 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
51:19 Timeout Aligators Klobouky
51:19 GÓL Zlín Lions! 6:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #84 Michal Samohýl (6:5)
51:19 A s brankami se nám teď roztrhl pytel, nejprve krásnou kombinací poslal Zbořil hosty opět do vedení, Zlín ale bleskově odpověděl, nejprve z hole Haši a poté poprvé v záápase poslal domácí do vedení přesnou střelou Chalabala.
50:52 GÓL Zlín Lions! 5:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #29 Pavel Malošík (5:5)
50:38 GÓL Aligators Klobouky! 4:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (4:5)
49:13 Dvořák předvádí další monster save.
48:30 Hosté z rozehry trefují pouze Blažka nejmladšího
44:50 Doupovec poslal Blažka prostředního na střídačku
42:38 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #91 Patrik Svoboda (4:4)
42:38 Rek střelou z otočky vyrovnává skóre
40:20 Klímek v rohu vybojoval míček pro Zlín
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:59 Haša trefil míček letící kolem branky, ale gol nepadl
39:44 Domácí si poradili s tlakem a mají k dispozici rozehrávku na útočné polovině.
38:15 Haša opět projel hostující obranou jako nůž máslem.
37:17 Hra se nám silně přiostřuje.
36:50 Konstant zvládl zkrotit skákající míček v brankovišti a Aligators opět odskakují.
36:23 GÓL Aligators Klobouky! 3:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #46 Filip Konstant, asistoval #3 Matyáš Zouhar (3:4)
35:53 První lajna Zlína opět kouzlí, v další velké šanci se ocitl Kundrata.
32:34 Nahození Nikolova ze vzduchu trefil Samohýl, ale pouze do golmanovi nohy.
31:10 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #77 Filip Horník (3:3)
31:10 Horník si namazal na chleba obranu hostů, posílá na Ondrouška, který nenápadnou střelou z dálky opět srovnává stav.
30:24 Repka našel kros přes celé hřiště, útočnou akci přerušuje domácí obránce.
28:42 GÓL Aligators Klobouky! 2:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #47 Adam Doupovec (2:3)
28:42 Hosté se dostávají do vedení
27:52 Horník předvedl perfektní návrat do obrany a Doupovcovi vypíchl míček.
27:27 Nikolov se projel po zemi před Dvořákovou brankou.
25:33 Kresova dalekonosná střela překvapila Dvořáka, naštěstí pro něj netrefuje branku.
25:11 Petřivalský omylem nechal míček za sebou, okamžitě čelil náletu 2 útočníků.
24:07 Malošík vystihl protiútok domácí, poslal na Hašu, který prověřil Dvořákovu trpělivost.
23:24 Haša sám proti třem kombinuje za hostující brankou.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají hosté
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:20 Hosté teď zamkli domácí v obranném pásmu, ale tlak gól nepřinesl.
17:30 Krásný zákrok hostujícího golmana
14:36 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (2:2)
14:36 Po Dvořákově zákroku se skákavý míček odrazil na střed na volného Blažka, ten po zemi uklízí k bližší tyčče a máme tedy opět vyrovnaný stav.
11:10 Hosté odskakují do vedení
10:59 GÓL Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #19 Martin Dlouhý, asistoval #47 Adam Doupovec (1:2)
09:45 GÓL Zlín Lions! 1:1
09:45 Haša dostal přihrávku přímo před branku a poslal to golmanovi mezi nohy.
08:45 Zlín se snaží kombinovat
07:07 Kundrata označkoval břevno.
05:50 Chalabala pouze do golmana
04:13 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #88 Jakub Hladký, asistoval #35 Matej Galajda (0:1)
04:13 Máme tu první gol dnešního utkání
02:37 Haša od mantinelu v první šanci přestřeluje.
01:10 Na míčku se zatím drží domácí
00:01 Úvodní buly pro Zlín