5:4
    Matyáš ZBRÁNEK
    (Hořecký)

FBC Přerov - FBC Vikings Kopřivnice 5:4p
branky: 16. Noel Gavaller, 27. Maxim Šefčík, 32. Matěj Ševčík, 50. Michal Hrabica, 63. Matyáš Zbránek - 15. Robert Socha, 15. Vojtěch Frýdl, 55. Tomáš Janek, 60. Ondřej Holaň; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 29 - Martin Pinďák 18; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): Dnes super výkon, skvělá obrana a nasazení. Jen tak dále. Trochu trápí ztracený bod, ale zlepšený výkon je pozitivní.
65:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Dnes ve stylu NHL Winter Classic, na hale byla pořádná kosa a hráčům nebylo co závidět. Co se týče zápasu, tak v první třetině jsme byli aktivnější. V druhé třetině soupeř do toho začal šlapat a my jsme začali vytvářet zbytečné chyby. Soupeř dnes zaslouženě bere bod navíc a my se z toho musíme poučit. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
62:41 GÓL FBC Přerov! 5:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #38 Matyáš Zbránek, asistoval #77 Tomáš Hořecký (5:4)
60:45 Hostí jsou na míčku
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:32 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #15 Tomáš Janek (4:4)
58:05 Hosté jsou v 6 hráčích
57:51 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
54:41 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (4:3)
49:55 GÓL FBC Přerov! 4:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #88 Adam Budník (4:2)
31:02 GÓL FBC Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #61 Noel Gavaller (3:2)
27:30 Hra se začíná zrychlovat
26:33 GÓL FBC Přerov! 2:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #12 Jonáš Pavliš (2:2)
26:05 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
15:21 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #61 Noel Gavaller bez asistence (1:2)
14:52 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Vojtěch Frýdl, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (0:2)
14:28 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Robert Socha, asistoval #14 Vojtěch Frýdl (0:1)
11:33 Přerov zkoušel  z rohu zahrát signál, ovšem bez úspěchu
07:15 Hostující Socha ve slibné šanci míjí bránu
03:53 Hrabal vyslal do samostatného úniku Ševčíka, ten svou šanci nevyužil
03:10 Oba týmy již vyzkoušely pozornost brankarů
02:30 Hraje se ve vysokém tempu