• 60 59:24
    13:10
    (Hrabal)

FBC Intevo Třinec - FBC Přerov 13:10
branky: 6. Filip Turoň, 8. Šimon Czernek, 9. Ondřej Drong, 9. Jakub Szkandera, 13. Šimon Czernek, 19. Jiří Martynek, 22. Dominik Kupczak, 27. Jan Janáč, 34. Filip Turoň, 38. Tomáš Janovský, 43. Jan Kyselý, 43. Šimon Czernek, 48. Ondřej Bajtek - 3. Ondřej Kowalik, 5. Ondřej Drong, 11. Adam Zoubek, 15. František Šamořil, 37. Matěj Ševčík, 50. Maxim Šefčík, 54. Michal Hrabica, 58. Ondřej Kowalik, 59. Jonáš Pavliš, 60. Jonáš Pavliš; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3 + Filip Sikora 4:2 + Ondřej Kowalik 4; využití: 1:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 26 - Zdeněk Raška 14, Václav Raška 7; po třetinách: 6:4, 4:1, 3:5
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Bylo cítit, že Přerov má pohodlné místo v tabulce, kdežto my ne. Takže jsme si za výhrou šli více a to rozhodlo. Se 48 minutami můžeme být velmi spokojeni. Konec jsme zase prošustrovali jak největší začátečníci. Z toho se ale ponaučíme. Pozitivní emoce po výhře s těžkým soupeřem musí ale nakonec převládat.
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Do zápasu jsme šli s pevnou obranou a že budeme hrát proti motivovanému soupeři. Výsledek mluví za vše, jak jsme k tomu přistoupili. Nic horšího do obrany jsem dlouho neviděl. My jsme dnes vyhrát nechtěli, soupeř ano.
60:00 Střely ve 3. části: 8:19
60:00 Děkujeme, že jste sledovali tento zápas. Doufám, že jste si ho užili. Hezký zbytek dne.
59:59 A je tady konec.
59:38 Přerov se snaží ještě Třinec dotáhnout, bohužel nemají dost času.
59:24 GÓL FBC Přerov! 13:10
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #23 Filip Hrabal (13:10)
59:01 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:38 GÓL FBC Přerov! 13:9
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #24 Michal Hrabica (13:9)
57:52 GÓL FBC Přerov! 13:8
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #24 Michal Hrabica (13:8)
57:52 Ihned po skončení trestu padá gól.
56:24 Dneska dost vyhrocený zápas, i za takového skóre.
53:47 GÓL FBC Přerov! 13:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #61 Noel Gavaller (13:7)
53:46 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2+2 minuty za hrubost
53:46 Vyloučen hráč #10 Ondřej Kowalik družstva FBC Přerov na 2+2 minuty za hrubost
52:27 Hráč po chvilce vstává a je už asi vpohodě
52:26 A máme tady další zranění.
51:06 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
49:23 GÓL FBC Přerov! 13:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #91 Jiří Zavadil (13:6)
49:23 Pěkná střela Maxima z dálky se protečovala za záda Pyšana.
47:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 13:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (13:5)
47:53 Krásá nahrávka Lukáše Tomíčka na Ondřeje Bajtka, který to vůbec nečekal, ale i tak skóruje.
46:49 Pyšan chytá jako o život a zatím všechno.
42:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 12:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek bez asistence (12:5)
42:02 Krásná crossovka Jana Janáče na Jana Kyselého a míček je v bráně nádhera.
42:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 11:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #47 Jan Janáč (11:5)
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:14 GÓL FBC Intevo Třinec ! 10:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #35 Jan Mieszek (10:5)
36:22 GÓL FBC Přerov! 9:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #24 Michal Hrabica (9:5)
35:14 Další přerušení hry kvůli zranění. Filip Turoň autor poslední branky si zranil kotník.
33:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #15 Tomáš Janovský (9:4)
33:36 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Václav Raška družstva FBC Přerov
29:40 Hráč byl odklizen mimo hací plochu a půjde se hrát ztím co zdravotnice bude čekat na sanitku.
29:39 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
29:39 Hra pozastavena z důvodu zranění hráče Přerova.
26:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #44 Matěj Kováč (8:4)
26:22 Třinec se tlačí do brány, avšak zatím bez gólu.
24:23 Vyloučen hráč #77 Tomáš Hořecký družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:59 Krásná střela Šimona Czerneka bohužel nepadla do brány.
21:49 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #35 Jan Mieszek (7:4)
21:45 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání
20:03 Právě začala 2. třetina dnešního utkání.
20:00 Střely v 1. části: 14:10
18:14 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #47 Jan Janáč (6:4)
18:14 Pěkná střela Jířího Martynka z dálky končí v síti.
17:30 První přesilovka zápasu nevyužitá.
15:28 Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování
15:26 Je tady první vyloučení zápasu.
14:58 GÓL FBC Přerov! 5:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #24 Michal Hrabica (5:4)
12:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (5:3)
12:10 Hezká akce Honzíka Kyselého bokužel nekončí gólem, velká škoda.
10:30 Dneska to padá oboum dvoum týmům. To bude zajímavý zápas ještě.
10:24 GÓL FBC Přerov! 4:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Adam Zoubek, asistoval #10 Ondřej Kowalik (4:3)
08:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Jakub Szkandera bez asistence (4:2)
08:34 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #9 Jan Kyselý (3:2)
07:37 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
05:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #35 Jan Mieszek (1:2)
05:53 Gól Třince padá po nádherné nahrávce Jana Mieszka do předbrankového prostoru.
04:45 GÓL FBC Přerov! 0:2
Vlastní branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong (0:2)
04:27 Tomáš Sikora vystřelil a trefil břevno. Škoda střely.
03:25 Míček je znova v brance domácích, gol ale neplatí.
02:46 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #7 Adam Zoubek (0:1)
01:12 A je tady prví střela hostů, bohužel však mimo.
00:20 Je tady začátek ukání na který jsme všichni čekali.
00:00 Hezký den Vítáme Vás na 14.kole Národní ligy mužů v Třinecké hale Stars. U stlečku sedí časoměřič Patrik 'Flury' Kobielusz, DJ lukihigh a Jan Bajtek.