• 59 58:43
    2
    Jakub MOLIN

Torpedo Havířov - TJ Slovan Havířov 8:2
branky: 10. Radim Kahánek, 12. Matěj Černý, 13. Tomáš Vlach, 13. Jan Chmiel, 26. Tomáš Vlach, 42. Adam Klimeš, 52. Matěj Černý, 53. Adam Klimeš - 10. Jakub Mrózek, 32. Šimon Soukup; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 433; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 22 - Ivo Sikora 13, Lukáš Vernarský 5; po třetinách: 4:1, 1:1, 3:0
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Torpedo bylo lepší ? Náhozy na branku super. Chválím individuality Klimeše a Černého, ti to rozhodli, o tom žádná, bez debat. Miluju tuhle samochválu trenéra trenérů, ale zapoměl napsat že 7 na 5 se hraje dost špatně, běžte nahoru do vipky kluci, se tam poplácat teď. Byla to paráda.
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dnes jsme byli při vší úctě k soupeři ve všem lepší. V zápase jsme měli nejslabší pouze vstup do druhé třetiny, ale nabudil nás gól Vlašáka. nTřetí třetina proti Slovanu byla naše nejlepší v sezóně a proto jsme dnes vyhráli tak velkým rozdílem. Děkuji svým hráčům za dnešní výborný výkon, kdy jsme splnili opravdu všechny úkoly, které jsme si stanovili. Děkujeme fantastickým divákům za skvělý zážitek. Teď se musíme připravit na Kopřivnici, protože nás čeká nejtěžší utkání základní časti.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
58:43 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
58:06 A Torpedo si zahraje další přesilovku, rozhodčí drží výhodu a hráči nyní hrají v 6
57:22 Fanoušci skandují a snaží se Torpedo podpořit ke vstřelení desíti gólů
55:46 Slovan to nevzdává, ale Torpedo jej nepouští ke střele
55:10 Na počty zraněných to máme 1:1
52:53 GÓL Torpedo Havířov! 8:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #24 Matěj Černý (8:2)
52:53 Naopak na opačné straně Černý našel Klimeše a ten nekompromisně zakončuje
52:38 Slovan neproměnil volný úder před brankou Torpeda
51:03 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Lukáš Vernarský družstva TJ Slovan Havířov
51:03 Duo Černý-Klimeš se prosazuje i v dnešním zápase a přidává sedmou branku Torpeda
51:02 Timeout TJ Slovan Havířov
51:02 GÓL Torpedo Havířov! 7:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #91 Adam Klimeš (7:2)
50:26 Vyloučen hráč #27 František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
50:26 Kyc si jde už podruhé posedět na trestnou lavici a Torpedo si tak může zahrát třetí přesilovou hru
49:21 Velký závar na brankovišti, ale Vilím chytá
48:52 Molin se dostal ke střele, ale Vilím zkušeně chytá
47:48 Urbančík střílí vysoko nad branku
44:38 Vlach nahrával Urbančíkovi do prázdné, ten však míček netrefil
42:49 Torpedo hraje v plném počtu
41:38 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #8 Vojtěch Peřka (6:2)
41:38 Klimeš se po nahrávce V. Peřky prosazuje ve vlastním oslabení
40:49 Vyloučen hráč #24 Matěj Černý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
40:49 Slovan si zahraje svou první přesilovku tohoto zápasu
40:10 Třetí buly opět pro Slovan
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
36:39 Slovan hraje v plném počtu
35:55 Vilím se dostal do šance, ale jeho střela byla blokována
34:54 Druhou přesilovou hru si znovu zahraje domácí Torpedo
34:39 Vyloučen hráč #24 Jakub Mrózek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
33:30 Černý se dostal sám před branku, ale minul
31:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #46 Matěj Sedláček (5:2)
31:57 Soukup přidává druhou branku Slovanu
28:47 Slovan se nemůže dostat ke střele
25:14 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach bez asistence (5:1)
25:14 Tomáš Vlach se rozhodl nahrávky Slovanu přerušit a přidává 5. gól Torpeda
24:07 Slovan se pokouší vytvořit si gólovou šanci, hokejky Torpeda jim to však nedovolují
20:10 Druhé buly opět pro Slovan
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:08 Slovan se před koncem třetiny snaží vstřelit alespoň nějakou branku, ale na míčku se drží především Torpedo
12:58 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Chmiel, asistoval #36 Tomáš Poruba (4:1)
12:58 A Torpedo na nic nečeká a střílí další branku, již čtvrtou během tří minut
12:42 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (3:1)
12:42 A Vlach přídává další gól
11:59 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #22 Radim Kahánek (2:1)
11:58 Černý přesilovku využívá a posílá domácí do vedení!
10:59 Vyloučen hráč #27 František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
10:59 Domácí si zahrají první přesilovku
09:18 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Radim Kahánek, asistoval #91 Adam Klimeš (1:1)
09:18 Slovan náskok dlouho neudržel a  máme vyrovnáno! Kahánek vyrovnává na 1:1
09:03 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #24 Jakub Mrózek, asistoval #56 Patrik Charvát (0:1)
09:03 Mrózek posílá svůj tým do vedení a Slovan vede 0:1
07:14 Hraje se nahoru-dolů, Slovan však na držení míčku vede
04:02 Domácí obránci se snaží rozehrát akci
01:53 Oba týmy jdou do souboje plní energie
00:15 Úvodní buly pro Slovan
00:10 Vítám vás u 13. kola Národní ligy, dnes nás čeká oblíbené havířovské derby, při posledním utkání zvítězilo domácí Torpedo po prodloužení - těsně 3:2. Bude Havířov černo-žlutý nebo modro-bílý? Pojďme se na to podívat!