51
  • 51 50:22
    Štěpán POTSCH

FBC Hranice - Torpedo Havířov 2:11
branky: 5. Michal Štěpán, 46. Jakub Bitter - 4. Patrik Tichý, 4. Matěj Černý, 12. Matěj Černý, 20. Matěj Černý, 20. Patrik Tichý, 22. Jakub Vilím, 24. Jakub Vilím, 29. Jakub Vilím, 30. Matěj Černý, 40. Adam Klimeš, 45. Jan Chmiel; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Šimon Nykl 13 - Martin Zapletálek 18; po třetinách: 1:5, 0:5, 1:1
60:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): Dneska jsme až na pár monentů splnili scénář hry, který jsme si předepsali.nHranice jsou nepříjemný soupeř, který se zaměřuje na kompaktní obranu a rychle přechází do protiútoku. nnMy jsme jím ale dnes umožnili v prvních dvou třetinách vystřelit na naší bránu pouze pět krát a sami jsme si vytvořili dostatek gólových šancí, které se nám zároveň dařilo proměňovat.nnTřetí třetina z naší strany lepší než jindy, ale ne úplně podle představ. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí.n
60:00 Komentář domácích Haša František (Vedoucí): Dnes to z naší strany byl zejména v prvních dvou třetinách katastrofální přístup ve hře směrem dozadu, spousta individuálních chyb a nedodržení systémových prvků při bránění. Ve směru dopředu se nám v prvních dvou třetinách rovněž nedařilo být silnější na míčku. Chci ale kluky pochválit za přístup ve třetí třetině, kdy zápas za skoro rozhodnutého stavu nevzdali, začali se více tlačit do brány a zápas dohráli se ctí. Soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství a děkuji za fair play. Divákům pak patří velký dík za výbornou kulisu. Zdravíme Rozárku na světě.
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
59:58 Hranice zkouší poslední střelu.
59:00 Je tady poslední minuta dnešního utkání.
57:31 Obrana Hranic je dnes obzvlášť kvalitní.
54:20 Havířov zkouší různé kombinace před Hranickou bránou.
50:22 Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil #77 Štěpán Potsch.
48:25 I střely Hranic začaly mířit na bránu.
45:24 Komentář stolku - Už je skoro máme!
45:23 GÓL FBC Hranice! 2:11
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #27 Šimon Nykl (2:11)
44:07 GÓL Torpedo Havířov! 1:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Chmiel, asistoval #17 Jakub Holeš (1:11)
44:06 Holeš na Chmiela a míček vymetá šibenici Hranické brány.
41:49 Krčmařovi sjel míček přímo do ruk brankáře hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 1:8
39:39 GÓL Torpedo Havířov! 1:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #24 Matěj Černý (1:10)
36:31 Nykl se roztáhl přes celou bránu, čímž zastavil střelu soupeře.
33:28 Klimeš měl šanci získat pro TH 10. gól, ale nezpracoval přihrávku.
32:22 Potsch odvrací hrozící nebezpečí.
30:42 Juřica sám na bránu, ale další gól nepadl.
29:30 GÓL Torpedo Havířov! 1:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #73 Kamil Peřka (1:9)
29:14 Na Hranickou bránu lítá jedna střela za druhou.
28:30 GÓL Torpedo Havířov! 1:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #4 Jan Chmiel (1:8)
27:30 Klimecký se pokusil o dlouhý nához, ale zapletálek zkušeně chytá.
26:14 Oproti první třetině nabírá hra na tempu.
24:57 Hranice tahají míček z malého brankoviště.
23:37 GÓL Torpedo Havířov! 1:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #30 Martin Šulc (1:7)
21:30 GÓL Torpedo Havířov! 1:6
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:58 GÓL Torpedo Havířov! 1:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Patrik Tichý, asistoval #30 Martin Šulc (1:5)
19:29 GÓL Torpedo Havířov! 1:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #91 Adam Klimeš (1:4)
19:28 Černý sám na Nykla a balónek opět končí v domácí bráně.
17:23 Zapletálek nedovolil Krčmařovi ani jednu dorážku do své brány.
11:42 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #8 Vojtěch Peřka (1:3)
11:41 Šance na obou stranách, ale zankončit zvládl pouze Havířov.
09:10 Sřela Klimeckého rozezněla tyčku Havířovské brány.
07:04 Havířov absolutně spálil šanci nesmyslnou akcí.
04:32 GÓL FBC Hranice! 1:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #10 Michal Štěpán, asistoval #8 Filip Gadas (1:2)
04:31 Štěpán vymetl pavučinky v bráně hostů a snižuje náskok.
03:55 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
03:54 Díky střele z nadhozu získává Torpédo náskok dvou gólů.
03:16 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
03:15 Šulc nasšel volného Tichého, který zakončil do prázné brány.
02:22 Pešky z půlky prověřil Hranického golmana.
01:17 První obrovská šance Hranic do prázndné brány skončila mimo hřiště.
00:10 Vítame Vás, právě začala první třetina 12. kola Národní ligy.