60
  • 60 59:48
    FBC Přerov

Torpedo Havířov - FBC Přerov 7:6
branky: 6. Tomáš Hořecký, 9. Jakub Vilím, 10. Richard Kraus, 27. Adam Klimeš, 30. Radim Kahánek, 41. Matěj Černý, 46. Martin Šulc - 30. Matěj Ševčík, 37. Matěj Ševčík, 38. Jonáš Pavliš, 42. Tobiáš Pavliš, 45. František Šamořil, 54. Matěj Ševčík; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 110; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 23 - Zdeněk Raška 13; po třetinách: 3:0, 2:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Kořený Michal (Trenér): Zase jsme odevzdali body týmu z první čtyřky. Zcela zbytečně. 5 gólu jsem jim darovali, dva góly z brejku,protože jsme napadali, s tím se počítalo. začli jsme hrát za stavu asi 4:0. Pak jsme byli výrazně lepší...Poučíme se konečně?
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dnes těžký zápas. Soupeř výborný rychlostně a kondičně připravený. V úvodu utkání jsme se díky větším zkušenostem a skvělé organizaci dostali do pohodlného vedení. Následně ale nepochopitelně nasazením a přístupem umožníme soupeři návrat zpět do hry. Místo pohodlného náskoku a navýšování skóre se necháme vylučovat a vrátíme soupeře do zápasu. Ve třetí třetině jsme díky naprosté neorganizaci málem ztratili body. Naštěstí soupeř rozchytal Zapla a ten nás podržel. Dnes pozitivní pouze 3 body.  Díky soupeři za výbornou zkušenost.
60:00 Střely ve 3. části: 5:16
59:48 Timeout FBC Přerov
59:21 Vilím těsně míjí branku.
58:40 Přerov v šesti hráčích.
56:02 Poslední čtyři minuty třetí třetiny.
55:14 Zapletálek stále v ohni střel.
53:09 GÓL FBC Přerov! 7:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #23 Filip Hrabal (7:6)
53:09 Ševčík bakhandovou střelou zpoza branky snižuje na jednobrankový rozdíl.
51:52 Souhra Klimeše s Černým a střela vedle.
51:15 Hosté rozjíždějí další útok.
48:55 Vilím vyjel z rohu, Raška na místě.
45:10 Dvě rychlé branky na obou stranách, rozdíl skóre zůstává dvougólový.
45:09 GÓL Torpedo Havířov! 7:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #30 Martin Šulc bez asistence (7:5)
44:57 GÓL FBC Přerov! 6:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (6:5)
44:12 Chmiel zakroutil svou střelu těsně vedle levé tyče.
43:03 Hra se nám opět přelévá ze strany na stranu.
41:05 GÓL FBC Přerov! 6:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #24 Michal Hrabica (6:4)
41:05 Sražená střela končí za zády Zapletálka.
40:03 GÓL Torpedo Havířov! 6:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #67 Václav Jurdzin (6:3)
40:03 Bleskový vstup domácích do třetiny, Jurdzin na Černého a ten dnes konečně zavěšuje.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
37:15 Dvě slepené branky hostí. Nejprve ze středu využívá přesilovou hru znovu Ševčík, poté Pavliš našel skulinku na přední tyči.
37:14 GÓL FBC Přerov! 5:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (5:3)
36:42 GÓL FBC Přerov! 5:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #12 Jonáš Pavliš (5:2)
35:35 Vyloučen hráč #11 Richard Kraus družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
34:58 Hosté jsou v šesti a mají výhodu.
32:04 K vidění je rychlý a svižný florbal se spoustou nebezpečných akcí.
29:59 Jedovka z hole Vilíma, Raška vytáhl reflexem skvělý zákrok.
29:18 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Radim Kahánek, asistoval #24 Matěj Černý (5:1)
29:18 Rychlá odpověď domácích z hole Kahánka.
29:05 GÓL FBC Přerov! 4:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (4:1)
29:05 Ševčík z předbrankového prostoru využívá přesilovou hru.
27:39 Vyloučen hráč #17 Jakub Holeš družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
27:20 Neskutečný backhandový volej z hole Provola skončil na tyči.
26:04 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #73 Kamil Peřka (4:0)
26:04 Klimeš chytrou střelou ze střední vzdálenosti navyšuje vedení.
24:20 Přerov má ve druhé části zatím více ze hry.
22:10 Zapletálek výborný, nadvakrát podržel domácí po zaváhání Kahánka.
20:35 Hosté jsou v plném počtu.
20:24 Zapletálek skvěle při protiútoku hostí.
20:00 Střely v 1. části: 9:4
18:26 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:50 Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.
14:41 Vyloučen hráč #17 Jakub Holeš družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:10 Poruba zavezl míček do útočného pásma, Tichý pak nechal vyniknout hostujícího Rašku.
13:30 Skvělý Zapletálek drží čisté konto.
12:45 Hosté teď skvěle vykombinovali obranu domácích, ale nedokázali zakončit.
11:20 Míček se ve stejné pozici znovu dostal k Vilímovi, tentokrát těsně míjí branku.
09:26 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #66 Patrik Tichý (3:0)
09:26 Po rychlém protiútoku a nádherné kombinaci Tichého s Krausem dával druhý jmenovaný do prázdné branky.
08:49 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím bez asistence (2:0)
08:49 Vilím se v ideální střelecké pozici dostal k odraženému míčku a přesně zakončil.
07:48 Hosté se zatím při svých pokusech zastřelují.
07:02 Černý v samostatném úniku, Raška si povyjel a skvěle zasáhl.
05:10 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Vlastní branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký (1:0)
05:10 Když se neujaly pokus domácích, tak to vyšlo ze strany hostí. Nešťastný odraz končí v jejich brance.
04:57 Domácí si během přesilové hry vypracovali spoustu zakončení, žádná z nich se však neujala.
04:38 Černý nastřeluje tyč!
03:50 Kahánek netrefuje odkrytou klec.
03:29 Jurdzin z voleje těsně mimo.
02:59 Vyloučen hráč #12 Jonáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
02:31 První zákrok utkání si připisuje také domácí Zapletálek.
01:58 Šulc natáhl od levého mantinelu, Raška na místě.
01:05 Střela Vilíma zablokována.
00:01 Úvodní buly utkání pro Přerov.