• 58 57:53
    2
    Jan KAŠPAR

FBC Přerov - Asper Šumperk 4:3
branky: 9. Adam Budník, 16. Matěj Ševčík, 37. Ondřej Kowalik, 53. Tobiáš Pavliš - 20. Jiří Trávníček, 36. Jan Mannl, 42. Jan Mannl; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:3 + Štěpán Maixner 4 + TDKU; využití: 1:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 20 - Antonín Byvan 16; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): Zlepšený vstup do zápasu a první třetina dobrá, mohl být i větší rozdíl ve skore. Druhá třetina jasně pro soupeře, Se štěstím jsme neobdrželi více gólů. Třetí třetina jen o tom kdo bude víc bojovat. Pomohla nám přesilovka 4 minuty, i když nepadl gól, soupeř byl potom unavený. Poslední dvě minuty katastrofa. Tři body a jedeme dál.
60:00 Komentář hostů Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes jsme zařadili do sestavy 6 juniorů a při absencích některých zkušenějších hráčů kluci ukázali, že můžou bez problémů nastupovat pravidelně. Ze začátku jsme byli takoví ospalí a nebylo to z naší strany optimální, ve druhé části jsme se pak zlepšili a diváci mohli vidět vyrovnané utkání. I přes nepochopitelný zkrat jsme utkání mohli dotáhnout alespoň do prodloužení a i přes další kolaps a vyloučení 2 minuty před koncem jsme v závěru v pěti bez brankáře mohli dorovnat. Z utkání si musíme vzít jenom to poztivní a to špatné rychle zapomenout. Díky soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 2:7
59:27 Hosté hrají bez golmana, Raška předvádí další fenomenální zákrok
58:21 Hráč Šumperka šel sám na bránun soupeře, Raška však stále v pohotovosti
57:53 Vyloučen hráč #53 Jan Kašpar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání
57:53 Šumperk má vyloučeného hráče za hru v 7 lidech
56:08 Šumperk pokračuje ve snažení o vyrovnání stavu hry, Přerov však úspěšně brání
54:20 Šumperk se dostal ze soupeřova pressu a snaží se kombinovat na půlce
52:05 GÓL FBC Přerov! 4:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #15 Adam Pospíšilík (4:3)
52:05 Přerov přihrává před bránu ze standartky, Pavliš zakončuje z voleje
52:01 Timeout Asper Šumperk
48:00 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk do konce utkání
48:00 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2+2 minuty za nesportovní chování
48:00 Hráč Šumperku obdržel červenou kartu za nesportovní chování po opakovaných varováních rozhodčího
46:21 Hra je lehce zmatečná a stále se vyostřuje po několika malých potyčkách a nespokojeností s některými rozhodnutími rozhodčích
42:51 Gavaller obírá o míček hráče Šumperku přímo před bránou hostů, střelu však míjí
41:16 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:3)
41:15 Domácí hráč blokuje střelu, sráží ji však do své brány
40:12 Úvodní buly třetí třetiny patří Šumperku, kteří otevírají hru rychlým útokem
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:02 Tempo hry se otáčí a Přerov se dostává do více šancí
36:40 GÓL FBC Přerov! 3:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #71 Martin Kubalík (3:2)
36:40 Přerov okamžitě odpovídá dalším gólem
35:58 GÓL Asper Šumperk! 2:2
35:58 Rychlá kombinace hostí končí gólem do hráči nechráněné brány
34:36 Trestné střílení družstva Asper Šumperk neproměnil #18 Jiří Trávníček.
34:36 Po důrazném bránění Přerova přichází trestné střílení, avšak neproměněné
33:24 Přerov stále pod tlakem, lehce ve zmatcích, střely hostí však bránu neohrožují
30:26 Zápas se začíná přiostřovat po neplatném gólu Přerova kvůli hře v brankovišti
29:58 Šumperk opět střílí, avšak do středu brány, Raška byl připraven
26:46 Šumperk nachází nový dech a poslední tři minuty je hra v jejich režii.
23:47 Šumperk zklidňuje hru a kombinuje na své straně hřiště
22:55 Přerov nadále tlačí, hosté ale odpovídají četnými protiútoky
20:34 Domácí zahajují druhou třetinu nejistě, avšak rychle se dostali opět na soupeřovu půlku.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:52 GÓL Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:1)
19:52 Hosté úspěšně využívají přesilovou hru.
19:47 Vyloučen hráč #88 Adam Budník družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
18:47 Šumperk se zatím drží v oslabení.
17:32 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za zdržování hry
15:06 GÓL FBC Přerov! 2:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #86 Maxim Šefčík (2:0)
15:06 Domácí proměňují přesilovou hru v gól.
14:08 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
14:08 Hráč Šumperka vyhazuje Porvola ze hřiště.
13:46 Přerov je na střely zatím produktivnější.
11:41 Fanoušci začínají rozeznívat halu.
08:39 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #10 Ondřej Kowalik (1:0)
08:39 Ondřej Kowalik z Přerova přihrává dloubáčkem před bránu Budníkovi, ten jednoznačně zakončuje.
06:26 Po dlouhodobém zranění se na hřiště vrací domácí Matěj Porvol a okamžitě začíná diktovat tempo hry.
03:30 Hra se přelívá ze strany na stranu.
00:00 Vítám Vás na dnešním zápase, úvodní buly patří Přerovu.